Vyšlo to - I. trimestr 🙂 Rodíme podzim, zima 2011

evcikevil
11. únor 2011

Ahojky holky,pokud máte stejnou radost jako já a máte taky tak krásný pocit,že čekáte stvořeníčko s milovanou osobou,honem sem 🙂Já jsem to zjistila dnes ráno a před chvilkou jsem to oznámila příteli 🙂Jsme nadšení.Pravděpodobné početí je u nás 15 dní,takže termín porodu kolem října,listopadu.
Máte už nějaké příznaky?
Mě akorát popichuje v podbříšku,jinak nic 🙂

monulkab
17. kvě 2011

@mimys nevím, já tam jdu na konci 20tt a myslím že do 22tt to je určo...

ada80
17. kvě 2011

mimys:mě ho dělali minulý čtvrtek a to jsem byla dle utz 20tt+6

mannadela
17. kvě 2011

@mimys Zdar Blani, já jdu příští týden v úterý. Tenhle čtvrtek mám normální kontrolu u doktorky. Já dostala od doktorky jen žádanku na to echokardio (a jdu tam bez objednání). Na ten velký ultrazvuk jsem se musela objednat, ale jdu tam bez doporučení.

mimys
17. kvě 2011

@ada80 ahoj no ja jsem dneska 20+4, tak jsem na to zvedava, teda.

mimys
17. kvě 2011

@mannadela aha, tak ja na echokardio jeste zadanku nemam, do poradny jdu taky ve čtvrtek, tak snad mě to vsecko da i na ten velkej UZ.

mannadela
17. kvě 2011

@mimys Mně doktorka na alergu normálně řekla, že od 14.týdne se může Zodac (který mám) normálně brát - bez obav, že by to narušilo dítě. Že si to speciálně zjišťovala u odborníků. Tak jí věřím. Ale i tak jsem se snažila brát to co nejmíň.

monulkab
17. kvě 2011

@mannadela Já se zatím držím bez Claritinu i když je v těhu dovolený, jistota je jistota, taky bych ho nechtěla brát denně...

ami33
17. kvě 2011

Hojte holky, tak mi dnes přišli výsledky z tripl testů, vyšlo to krásně, jako ty prvotrimestální, měla jsem strach, aby mě nehnali na odběr plodovky, jsem strašně šťastná.

mannadela
17. kvě 2011

@monulkab Já jsem ten Zodac vzala snad jen 5krát. A to už jsem měla oči jak králík, z nosu mi teklo, pšíkala jsem a ukrutně mě svědilo v puse horní patro 🙂. Nojo, břízy ☹. Bylo vidět, že mi vysadili vakcínu, loni jsem byla úplně bez problémů a bez prášků.

marketas1
17. kvě 2011

@lipetra měla jsem tady teď audit, tak jsme nemohla. Jj, kočárek vyzkoušíme a uvidíme!
@kajka_37 a víš, že Maxi Cosi má neskutečně malej sporťáček?!

mannadela
17. kvě 2011

@ami33 Velká gratulace 🙂

marketas1
17. kvě 2011

@ami33 móc gratuluju ke skvělým výsledkům triplů!

kajka_37
17. kvě 2011

@marketas1 myslíš korbičku? já se půjdu na kočár na živo teprv juknout ke kámošce.... rozhodnuto zatím nemám.... ještě sem neuvažovala.... jen vím že si to ona co by taky vesničanka vychvalovala 🙂

@ami33 gratulujiii, super 🙂

@monulkab tjo jak vidím tvou profilovku, hned bych někam jelaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa 😵

monulkab
17. kvě 2011

@ami33 jé gratulace, ale co to bylo za testy??? mě doktorka nikam neposílala...nedělá se to náhodou standartně při tom screeningu ve 20tt???

kajka_37
17. kvě 2011

@marketas1 teď si píšu s tou kámoškou co má MAxi cosi.... prý jí v krámě ten xlander rozmlouvali :( a ještě psala že je dobrej casualplay....

marketas1
17. kvě 2011

@mannadela mě napsali na alergii XYZAL v roztoku, prý se může.

@kajka_37 Káji, no jako to sedátko je strašně malinkatý, to je tak na půlroční dítko mi připadá...

monulkab
17. kvě 2011

@kajka_37 to je ze Santorini z loňskýho května 🙂 když vidím na obloze letadlo, tak si taky vždycky povzdychnu nad myšlenkou na dovolenou a letní pohodičku u moře... 🙂

marketas1
17. kvě 2011

@kajka_37 casual i redcastle mají úplně malou korbičku, strašně úzkou, na zimu s fusakem to musí být pro dítko masakr....Kamarádka ho sice má, ale malá byla naštěstí fakt malinkatá.....

monulkab
17. kvě 2011

@kajka_37 víš jak je to s tím prodáváním - někdo má lepší podmínky u jednoho prodejce, tak se snaží prodávat maximálně konkrétní značku...raději bych si info ověřila třeba ve 2 obchodech....

mannadela
17. kvě 2011

@kajka_37 Casualplay máme koupený 🙂, taky jsem slyšela samou chválu a i v reálu vypadá dobře.

kajka_37
17. kvě 2011

no já ještě fakt nevím do jakýho půjdu... potřebuju nějaký teréňák :D

mannadela
17. kvě 2011

@kajka_37 Ten Casualplay má velká nafukovací kola a je odpružený. Zkoušela jsem ho venku v terénu a jezdí zatím skvěle. Uvidíme, jaké to bude s mimčem 😀

marketas1
17. kvě 2011

@kajka_37 jj, to je jasný, Káji, však uvidíš. Jen že mě to zarazilo....

ami33
17. kvě 2011
marketas1
17. kvě 2011

@ami33 mysli na mě příští úterý, jdu na krev na triply.....

ami33
17. kvě 2011

@monulkab to byli triple testy, ono už to prej hodně doktorů ani nechce dělat, když vyjde prvotrimestální v pohodě,ale mě na to poslali. Ale brali mi jen krev, utz nedělali,asi proto , že jsou všechny výsledky dobré. V tom 20 týdnu nevím co se dělá, slyšela jsem o nějakém velkém ultrazvuku,ale jestli mi to bude dělat moje dr nebo mě někam pošle nevím,ale asi moje dr, páč do poradny jdu za 14 dní a to budu 20 týden, tak snad mi udělá nějakej super utz. A taky mi minule brala moje dr. 4 ampule krve na všechno, to byla první krev co my vzala od té doby co jsem těhotná, prej na žloutenku, aids, protilátky, prej se tam zkoumá všechno, zejtra tam mám cestu ukončit neschopenku, tak už bude mít výsledky asi.

ami33
17. kvě 2011

@monulkab nekecej Santorini, to musela b ýt nádhera, jsme loni byli v Řecku a zjišťovali jsme pak lodě do Santorini odkud se tam dá jet, jsme měli rozpravu s nějakejma námořníkama, ale teď je to už jedno, bude bejby a na dovču jedu na tejden pod ořech a na tejden pod třešňu 😀

ami33
17. kvě 2011

@kajka_37 já chci taky teréňák a 4 nafukovací kola a spoťák pořádnej, ten sporťák má fakt super ale ten
x-lander, je fakt velikej.

marketas1
17. kvě 2011

@ami33 já jdu na velký ultrazvuk ve 21.týdnu - je to vlasně druhá genetika. U tripl testů se UTZ nedělá, jen se bere krev.....

marketas1
17. kvě 2011

@ami33 a x-lander se ti zdá jako teréňák?

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru