Vyšlo to - I. trimestr 🙂 Rodíme podzim, zima 2011

evcikevil
11. únor 2011

Ahojky holky,pokud máte stejnou radost jako já a máte taky tak krásný pocit,že čekáte stvořeníčko s milovanou osobou,honem sem 🙂Já jsem to zjistila dnes ráno a před chvilkou jsem to oznámila příteli 🙂Jsme nadšení.Pravděpodobné početí je u nás 15 dní,takže termín porodu kolem října,listopadu.
Máte už nějaké příznaky?
Mě akorát popichuje v podbříšku,jinak nic 🙂

ckaty
18. kvě 2011

@marketas1 perego si nechal bejvalej manzel..protoze ho tenkrat /10 let 😲 😉 / kupovali jeho rodice...

lipetra
18. kvě 2011

@cell Tak to ja pracuji taky do pul ctvrte, ale jezdim z Karlina, tak tam vetsinou po ctvrte uz sem 😉

lipetra
18. kvě 2011

@ckaty Ja prave rozmyslim mezi kocarkem Leviroo Mamba nebo Teutonia a jak jsem cetla recenze na ten Leviroo tak nevim, nevim zda do nej pujdu☹

marketas1
18. kvě 2011

@ckaty jo ták....A Pérego spor-ťák nechceš proč?

ckaty
18. kvě 2011

teď jsem zkušebně volala do porodnice Strakonice /pred tim sem rodila U Apolinare/..kde budu nejspíš teď rodit kolik by mě stál 3D ultrazvuk..a jen 200kč a ještě mi ho nahrajou na dvd..a objednali mě hned na příští pátek 🙂 se tááák těšim 🙂 to by už sme taky mohli videt jestli je Kleopatra /tak miminku zacala rikat moje devitileta dcera,ktera chce sestricku kleopatru 😀 ,protoze se zajima o Egypt/ holka nebo kluk 😉 ...a to sem koukala tady v praze,ze treba v podoli to stoji 1300kč a jeste objednavaj 3 tydny dopredu 😲 Byly jste nekdo na 3D?

ada80
18. kvě 2011

Ahoj holky

lipetra
18. kvě 2011

@ckaty Nebyly, teprve půjdeme. Nevíš zda to dělají i u Apolináře?

ckaty
18. kvě 2011

@marketas1 mne by nevadil,ale pritel je zaseklej na sportakovi X-lander..takze budu rada,kdyz ho ciste z praktickejch duvodu "dotlacim" k hlubokymu peregu 🙂 ..a pak at si ma toho sportaka x-landeraka 😉

ckaty
18. kvě 2011

@lipetra to netusim...mne ho tam tenkrat pred lety nedelali ☹

ckaty
18. kvě 2011

@lipetra kouknu na ne..

ada80
18. kvě 2011

ckaty ahoj 🙂 Já byla na 3D v prvním těhu

ckaty
18. kvě 2011

@ada80 ahoj 🙂

ckaty
18. kvě 2011

@ada80 povidej..

lipetra
18. kvě 2011

@ckaty Tak to asi zkusim tam nebo gennet, tam vim, ze delaji 4D 🙂

ckaty
18. kvě 2011

@lipetra ta leviroo mamba vypada hoodne dobre 😲 ...vubec sem to neznala... 4 nafukovaci kolecka..korbicka vypada hluboka,ikdyz bych musela videt "nazivo"..a sportak taky peknej..a i cena dobra 😲 no toto..a ted babo rad

lipetra
18. kvě 2011

@ckaty Ale zas ty recenze nic moc, i kdyz jsou na stare modely, rok, dva stare a na jiny model nez je ten mambo, tak doufam, ze kamaradka bude spokojena a nebudu muset hleda dal ☹

ckaty
18. kvě 2011

@lipetra 4D 😲 ta technologie postupuje milovejma krokama..4D si dame asi az u 3. detatka.. 😀 teda jestli naky bude...po tom co sem ted mela ten zacatek tehu tak peknej 🙄 ..porad se mi motala hlava a nic mi nechutnalo k jidlu ani k piti,takze sem -5kg..ale ted uz vic jak tyden jsem ok a zacinaj me zase honit roupy 😉

lipetra
18. kvě 2011

@ckaty No taky jsem koukala jak blazen, ze je i 4D ultrazvuk a vtom Gennetu ho delaji. Stoji 1200 Kč snad, no ale stejně ještě až půjdu k Apolináři tak se tam zeptám, zda ho dělají. Případně se objednám do Gennetu.
Tak to jsi si ten zacatek tehotenstvi pekne uzivala, tak hlavne, ze uz je to OK.

ckaty
18. kvě 2011

@lipetra ta teutonia vypada taky ok..jen ta cena je kapanek vyssi 😒

lipetra
18. kvě 2011

@ckaty No prave, ja si rikala, ze bych ho treba koupila z druhe ruky, ale zas radsi bych novy kocarek, ale na druhou stranu bych chtela, aby treba vydrzel i na druhe dite, tak nevim zda jit do Leviroo Mamba nebo radsi tu Teutonii.

ckaty
18. kvě 2011

@lipetra joo nase mamky to mely jednodussi co se tyce kocarku..delal se jen jeden ve 2 barvach 😀

lipetra
18. kvě 2011

@ckaty Presne tak. Vis co nechci setrit na kocarku, ale zas nechci davat za nej nejake extremni castky.

ckaty
18. kvě 2011

@lipetra to je rozumny..

lipetra
18. kvě 2011
kajka_37
18. kvě 2011

bré ránko, tady se zase kočárkuje 🙂

beisis
18. kvě 2011

@marketas1 To jsem ráda, že jsem trochu pomohla s výběrem. Já kdybych neviděla to video a nezkoušela stim kočárkem na obchodě lomcovat ( některé nakupující maminky na mě koukali, jak na blázna) tak bych byla nedůvěřivá, ale když mi i kamarádky líčili, jak krásně projeli v zimě a že když se dokoupí i nafukovací kolečka, že neni problém ject i do terénu, tak prostě vyhrála. A hlavně ta hluboká korba. Ta vede. Tu mají totiž snad jen dva kočárky a ostatní mají malinkou, kam se dítě vejde sotva do půl roka.

ada80
18. kvě 2011

ckaty:tenkrát jsme s manželem byli na 3D v Kostelci nad Orlicí a máme fotky i natočené dvd,malá tenkrát nechtěla vůpbec ukázat obličej,ale co má mezi nohama to ukazovala pořád.Bylo to fajn

lipetra
18. kvě 2011

@beisis Jaký kočárek???🙂

lipetra
18. kvě 2011

@kajka_37 Ještě pořád 😀

beisis
18. kvě 2011

@lipetra Cam cortina

kajka_37
18. kvě 2011

@lipetra až to za pár začnu řešit já, chci slyšet jednohlasně jeden kočár jo? :D

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru