Vyšlo to - I. trimestr 🙂 Rodíme podzim, zima 2011

evcikevil
11. únor 2011

Ahojky holky,pokud máte stejnou radost jako já a máte taky tak krásný pocit,že čekáte stvořeníčko s milovanou osobou,honem sem 🙂Já jsem to zjistila dnes ráno a před chvilkou jsem to oznámila příteli 🙂Jsme nadšení.Pravděpodobné početí je u nás 15 dní,takže termín porodu kolem října,listopadu.
Máte už nějaké příznaky?
Mě akorát popichuje v podbříšku,jinak nic 🙂

marketas1
19. kvě 2011

@ami33 jo a ten maxi cosi - ten sporťák je fakt strašně mínusovej. Hluboká korba bomba,fakt velká, prostorná, ale sporťák 5-

ami33
19. kvě 2011

@lipetra no to bude tím že počítám i s extrémem, my jezdili s neteřema po šumavě, tahali kočár přes kameny, velké tůry v tatrách nebyli vyjímkou a vím co se s tím kočárem kolikrát vše provádělo, tohle by asi s tříkolkou nešlo, na procházky, možná i do toho sněhu,ale my tu máme všude kopce a tak a furt jsme někde v přírodě.

ami33
19. kvě 2011

@marketas1 jo ten maxi cosi by se mi líbil, každý kočár má nějakou mouchu, holt člověk musí vybírat tak, co mu nejmíň vadí, co je pro něj nejmenší zlo.

lipetra
19. kvě 2011

@marketas1 no zkusim napsat🙂
Me se libi a pritelovi taky🙂

lipetra
19. kvě 2011

@ami33 No ja jsem cetla, ze s trikolkou se daji taky delat psi kusy, ono zalezi jak ktera 🙂

ami33
19. kvě 2011

@lipetra no mě kámoška říkala co má tříkolku sporťák, že je spokojená, jen že se jí blbě najíždí na patníky a to jsem si sama vyzkoušela s tříkolkou od švagrové, asi se na to dá zvyknout,ale v přírodě řešit každej kořen. nevím no.

marketas1
19. kvě 2011

@ami33 @lipetra já teď kočárkovala s tím Péregem a bomba. na patnííky pohoda a po polňčcev kalužích, blatem a fakt držel ten kočár jak divej....

lipetra
19. kvě 2011

@marketas1 Vis co ja myslim ze je to vec nazoru, nekomu vyhovuje ctyrkolka, nekomu trikolka, ale jsem rada, ze to takhle muzu probrat, jinak bych uz doma mela to Leviroo. O vikendu vyrazim taky na kocarek juknout.

marketas1
19. kvě 2011

@lipetra jj, taky myslím, já taky pořád ještě zvažuju, jestli 3 kolku nebo 4 kolku. Uvidím, až vyzkouším...Naštěstí je ještě dost času 🙂

lipetra
19. kvě 2011

@marketas1 No prave to si taky rikam, ja se v sobotu kouknu a vyzkousim a uvidim 🙂

ami33
19. kvě 2011

Je to mazec, kdyby byla na trhu jen Liberta jako dřív, bysme měli všechny po problému 😀D

marketas1
19. kvě 2011

@ami33 😀 😀 😀 to je fakt!
@lipetra jsem zvědavá, jak si tady budeme v pondělí sdělovat zážitky 😀

lipetra
19. kvě 2011

@marketas1 No ja jen musim najit nejaky obchod kde ty kocarky budou mit 🙂

lipetra
19. kvě 2011

@ami33 Ja jezdila v oranzovy liberte a po me jeste braska 😀

marketas1
19. kvě 2011

@lipetra tak já jsem u nás naštěstí našla pohromadě CAM a X-lander, takže to vezmu jedním vrzem....

lipetra
19. kvě 2011

@marketas1 Tak to mas stesti. No moje mamka rikala, ze vcera jela s kolegynkou, ktera ma prave Xlander a ze je hrozne tezky!!!

marketas1
19. kvě 2011

@lipetra no, je myslím 15,5kg

lipetra
19. kvě 2011

@marketas1 Tak uz jsem nasla dva obchudky, tak tam vyrazim v sobotu 🙂 Nebudu to nechavat na posledni chvili, i kdyz je jeste cas a nebudu ho kupovat ted hned.
No to je pekna vaha, plus dite a to uz se pronese

ami33
19. kvě 2011

Tak sem narazila na dizkusy o kočárech a tam je nějaká holčina, co to jako i prodává a opravuje, a prej na ty drahé je víc reklamací než na ty levné, mě jebne, já už to asi nečtu.

ami33
19. kvě 2011

@lipetra x-lander je cosik těžší než jiné kočáry,ale i jiných kolem těch 14,15 kg je dost, já na to taky koukala, ale nebudu to nikdy tahat do schodů,ani do výtyhu,ani do MHD, max. do auta nebo do chodby.

lipetra
19. kvě 2011

@ami33 Tak my bydlime v baraku, ale kdyz budu v Praze, tak to budu tahat k nasim nebo k pritelovi do prace nebo v metru a tak koukam i na tu vahu a normalne pokud ta trikolka bude OK, tak snad i do ni pujdu, znamy si je chvali.

lipetra
19. kvě 2011

@ami33 no ja si vcera takhle precetla diskusi a pak jsem si rikala, ze snad kocarek v zivote nekoupim 😀

ami33
19. kvě 2011

@lipetra no někdy je lepší míň info,ale já kupuji všechno hlavně podle testů a zatím se vyplatilo, pračka,lednička, vysavač a tak, no snad to vyjde i u kočárů, jjinak mě šlak trefí. 😀

lipetra
19. kvě 2011

@ami33 No to me jeste ceka, vyber kuchyne, spotrebicu, takze to bude taky masakr. Taky koukam na testy 😀 Tak aby jsme nez se to male narodi bydleli 😀

monulkab
19. kvě 2011

zase ty kočáry.... 😀

marketas1
19. kvě 2011

@lipetra já nemůžu najít, kolik váží CAM ☹

lipetra
19. kvě 2011

@marketas1 podvozek + korba 14,60 kg, podvozek + autosedačka 13,60 kg, sportovní kočárek 13 kg a autosedačka 3,80 kg

marketas1
19. kvě 2011

@lipetra super, díky moc! Jsme to fakt nemohla najít. tak to je dobrý, tos e mi líbí!

lipetra
19. kvě 2011

@marketas1 Ja se ted bavila s kamaradem co maji trojloklku a budou kupovat dalsi, pac cekaji druhe, tak chteji aby to melo i pro to druhe dite sezeni a zas trojkolka, ze si ji nemuzou vynachvalit, rikam je to vec nazoru.

marketas1
19. kvě 2011

@lipetra a jaký kočárek mají nebo budou kupovat?

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru