Vyšlo to - I. trimestr 🙂 Rodíme podzim, zima 2011

evcikevil
11. únor 2011

Ahojky holky,pokud máte stejnou radost jako já a máte taky tak krásný pocit,že čekáte stvořeníčko s milovanou osobou,honem sem 🙂Já jsem to zjistila dnes ráno a před chvilkou jsem to oznámila příteli 🙂Jsme nadšení.Pravděpodobné početí je u nás 15 dní,takže termín porodu kolem října,listopadu.
Máte už nějaké příznaky?
Mě akorát popichuje v podbříšku,jinak nic 🙂

ada80
23. kvě 2011

marketas1:vydrž taky se to dozvíš 😉 aspoň se můžeš těšit

marketas1
23. kvě 2011

@ami33 😀 😀 😀 no a máte vybraný jména? Kdy jdeš na kontrolu?

lipetra
23. kvě 2011

@marketas1 No ja vaham mezi Canu a Quinny Speedy, tak uvidime co se nam bude v obchode libit. Ten CAM asi ne, protože nemají nikde tu barevnou kombinaci černobílou. Tak uvidíme jak dopadneme s kočárkem.

ada80
23. kvě 2011

ami33:správně taky bych takhle odpovídala 🙂

marketas1
23. kvě 2011

@ada80 no já doufám, že příští čtvrtek se dozvím 🙂

ami33
23. kvě 2011

@marketas1 no my taky nemáme vybráno, taky čekáme na pohlaví,ale stejně musíš vypsat do porodnice dvě jména. Pro kluka to bude horší s výběrem, nic moc se mi nelíbí a když na něco přijdu,tak se nelíbí mojemu.
Docela by se mi líbilo i Oliver,ale je fakt že na něj pak budem všichni volat Oli, to je jak na babu a nebo mu budou říkat všichni Oline.

marketas1
23. kvě 2011

@lipetra tak ty kočárky vůbec neznám, musím mrknout na net

lipetra
23. kvě 2011

No holky ja krome kocarku zatim neresim nic. Obleceni nejake zdedim od kamaradek a zbytek dokoupim a nejake veci budu mit i pujcene, tak uvidime. A pokojicek uz mame vybrany 🙂

ada80
23. kvě 2011

marketas1.tak vidíš to už je za pár.A jaká jména se Vám líbí?
ami33.já před třema rokama věděla,že to bude holčička na příjmu v porodnici jsem řekla ať tam napíšou jen Vanda a oni že ne že musí být jména dvě tak jsem řekla Marek tak te´d se mi to konečně splní 🙂

dajdda
23. kvě 2011

My čekáme druhé dítě a na to první jsem si koupila kočárek V-cross,který jsme nakonec prodali a koupili si sporťák Peg Perégo ke kterému sem koupila přes bazar autosedačku a korbičku,takže já mám kočárek vyřešený. 🙂 ale docela zavidím do vybírání kočárků.

marketas1
23. kvě 2011

@ada80 no, jména jsme fakt zatím neřešili, ale napíšu si seznam a projdeme to smanžou 🙂

ami33
23. kvě 2011

@dajdda no tak to my ostatní ti asi závidíme že máš vybráno a s peregem seš spokojená jo? Je to sporťák otočnej proti směru?

ada80
23. kvě 2011

marketas1: já maželovi řekla že holčičí jméno si vybere on a já klučičí a pak jsem si vybrala Vandu i Marečka a on souhlasí 😀

marketas1
23. kvě 2011

@lipetra jsou hezký oba, ale ten druhej se mi líbí asi víc. Musíš prubnout apisneš, jaké jsou!
@dajdda o Perégu pořád přemýšlím, kamarádka mi nabídla, že mi půjčí hlubokou korbu, takže bych kupovala jenom sporťák.....

ami33
23. kvě 2011

peg perego je fakt pěkný, tak to je ten kočár co jsem včera viděla na městě peg perego GT3

marketas1
23. kvě 2011

@ada80 no, já jsem řekla, že vyberu holku a manža kluka, ale musíme se domluvit 🙂
@ami33 jj, závidím taky @dajdda

marketas1
23. kvě 2011

@ami33 a hlavně fakt kvalitní, stabilní, i když je to tříkolka, ale ta cena...... ☹

dajdda
23. kvě 2011

nene není otočnej,ale sem s ním velice spokojená.A teď z vlastní zkušenosti,vím,že bych si raději koupila kočár dražší,ale o to kvalitnější a líp propracovaný.

ami33
23. kvě 2011

@marketas1 no ta cena, jen sporťák 12 tisíc.

lipetra
23. kvě 2011

@marketas1 peg perego se mi taky libi...no ty jsi zatizena na ty trikolky 😀

beisis
23. kvě 2011

@marketas1 Tam kde máš veškerý potřeby pro mimčo, tam kde jsou lahve a tak. Ale je lepší nějaký větší tesco. Napr. Letňany.
@ami33 V nemocnici se sterilizuje jedině chemicky. Ale neboj ono to funguje tak, že vysterilizuješ a pak převaříš, aby jsi odbourala zbytek chemikálií. Ale je to lepší než jenom vyvaření. Protože některé bakterie zůstávají i při větších teplotách a přeci jen malé děti jsou k průjmum mnohem náchylnější a hlavně tam je mnohem větší šance dehydratace, tak je to lepší z důvodu prevence. A fakt to stačí, tak do půl roka miminka, pak už proti látky má. Já teď už jenom vymívám hrnečky a lahvičky jenom v myčce to stačí.

dajdda
23. kvě 2011

Holky já když jsme u prvního začala přemýšlet nad kočárkem,tak jsem nechtěla o tříkolce ani slyšet a teď na ní nedám dopustit.JJ ta cena je šílená,ale já jsem i ten sporťák koupila přes bazar,ještě v záruce,takže teď když to s počítám tak mě celý kočárek vyšel na 11500,-.Ale lituju pořád,že jsem si ho nekoupila hned na to první mimčo a kupovala ten V-cross.Byli to zbytečně vyhozené peníze.

ami33
23. kvě 2011

@beisis aha, tak to jo, to je jako prevence, že uděláš všechno třeba jednou za týden a pak běžně ještě vyvařuješ, to je fajn.

ami33
23. kvě 2011

@dajdda víš ono taky záleží od koho ta tříkolka je, je fakt, že perrego už je kvalita,ale jsou tříkolky co jsou fakt nestabilní.

beisis
23. kvě 2011

@ami33 Tak určitě je to lepší, než aby jsi si pak něco vyčítala, že jsi něco zanedbala. Přeci jen spokojené miminko znamená spokojená maminka. A to je fakt. Ono pak by jsi z toho byla sama na nervy, kdyby mimčo bolelo bříško a furt by bylo nespokojené a brečelo. Pak je to na palici.

ami33
23. kvě 2011

je fakt, že nová korbička na Perego to je 5000 Kč a koupit na bazaru sporťák. To není špatný nápad.

ami33
23. kvě 2011

@beisis no hned si ty tablety připíšu do seznamu věcí, které musím koupit.

ami33
23. kvě 2011

@dajdda a nevíš jak velkou má perego korbičku?

beisis
23. kvě 2011

@ami33 Hlavně, když někam pojedete, tak než sáhodlouze vyvařovat ty tablety fakt oceníš. Já jsem je tahala i když jsme jeli třeba na chatu, protože jsem věděla, že tam je blbá voda a celkově tam je na houby všechno.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru