Vyšlo to - I. trimestr 🙂 Rodíme podzim, zima 2011

evcikevil
11. únor 2011

Ahojky holky,pokud máte stejnou radost jako já a máte taky tak krásný pocit,že čekáte stvořeníčko s milovanou osobou,honem sem 🙂Já jsem to zjistila dnes ráno a před chvilkou jsem to oznámila příteli 🙂Jsme nadšení.Pravděpodobné početí je u nás 15 dní,takže termín porodu kolem října,listopadu.
Máte už nějaké příznaky?
Mě akorát popichuje v podbříšku,jinak nic 🙂

tehuli
5. bře 2011

@boudovka TO JE JEDNO...VÁŠEŇ K VÍNU SE POČÍTÁ🙂

boudovka
5. bře 2011

@tehuli Už jen abych si mohla skleničku dát 😠

tehuli
5. bře 2011

JJ VĚŘÍM NEBOJ TO UTEČE...

tehuli
5. bře 2011

@boudovka TAKY SI TAK UCHYLNÁ NA KOUKÁNÍ PO VĚCECH, KOČÁRECH A VANIČKÁCH...ATD....ASI JSEM UCHYLNÁ ..VÍM, ŽE BY SE TO TAK BRZO NEMĚLO ALE FURT MI TO NEDÁ A KOUKÁM NA BAZAR A TU NA TUDLE STRANKU A TU NA JINOU....:D HRUZA FAKT SE MNOU...

boudovka
5. bře 2011

@tehuli Hele, já se zatím bojím. Zařekla jsem se, že vydržím do screeningu. Navíc toho moc nakupovat nebudu, moje ségra má dvě malý děti a dostanu od ní skoro všechno. Navíc dozařizujeme byt, takže není moc peněz.

tehuli
5. bře 2011

jojo tak to chápu...no mě to nedá...jj ještě těch 7.týdnů si říkám taky..na prvotrimestrálním vše o.k. ale vše se ještě vyvíjí atd...tak snad to bude v pohodě....ale moje mamina začla plašit a kamarádka co je v 16.tt. taky 😀 tak mě to chytlo..

boudovka
5. bře 2011

@tehuli Chápu. Mě asi "zachránilo", že jsem pořád děsně utahaná a teď na neschopence. Až půjdu do práce, budu chvátat domů - do postele.

tehuli
5. bře 2011

já čoveče začla brát železo a tak po týdnu super...bylo to děsnýýý ta unava mě zabíjela..nebyla jsem schopná nic dělat natož pracovat ...hrůza fakt..:( takže věřím, jestli to máš tak jak měla já tak nezávidím a ty nepapkáš železo?já ho měla strašně málo dle Dr.

boudovka
6. bře 2011

@tehuli jj, polykám dvě denně, byla jsem hodně anemická. Hodně se to zlepšilo, ale polykám k tomu denně 4 Utrogestany (ještě před týdnem jsem krvácela) a po těch je člověk jak praštěnej. Takže se to vlastně vyrovná, ale snad ho budu brát jen do úterka.

tehuli
6. bře 2011

aha tak to je blbý..:(

boudovka
6. bře 2011

@tehuli Ono to nějak půjde, člověk se tomu nesmí poddávat.

tehuli
6. bře 2011

@boudovka uf...já se dneska zvážila a už 2,5 nahoře...no jestli to tak půjde dále...ale tak lepší jak má kamarádka má už 6kg nahoře a je v 15+3🙂 jak si na tom ty?jj nepoddávat se tomu mi říkal Dr. ale někdy to fakt nešlo..:(

boudovka
6. bře 2011

@tehuli Taky 2,5, ale já jsem děsně nenažraná. A na začátku jsem jedla pořád, aby mi nebylo blbě pdo žaludku. A dneska mě děsně bolí hlava, je to určitě od zad, jak se pořád válím s knihou nebo s počítačem 😒

holubice.petra
6. bře 2011

Ahojky holky můžu se taky přidat? jsem taky po IVF dle mých výpočtů bych měla začínat 6tt dle poslední ms a ta byla 30.1. těhu mi bylo potvrzeno v pondělí z krve ale na ultrazvuk jdu až 16.3. jsem zvědavá jestli tam bude prcek jeden nebo dva 😀 a termín bych měla mít 6.11. 😉

boudovka
6. bře 2011

@holubice.petra Pojď mezi nás🙂

mannadela
6. bře 2011

Zdar holčiny, tak jsem po týdnu zas tady 🙂. Lyžovačka byla náááádherná. Mimčo bylo taky spokojený - ani jednou nezaprotestovalo 😀. Bude to držák 😀 😀.

gibi
6. bře 2011

@holubice.petra ahojky , tak to už jsme ve skoro stejném termínu 3. Já měla poslední mns. 31.1. a na ultrazvuk jdu 14.3., a ještě Clloi je na to podobně jak my🙂

gibi
6. bře 2011

@mannadela jééé tak to bych taky brala🙂

mannadela
6. bře 2011

@gibi Copak? Lyžovačku nebo mimčo držáka? 😉

mannadela
6. bře 2011

@gibi Jé, teď jsem koukala, že jsi instruktorka zumby 🙂. Boží sport. Já jí na radu doktorky vyměnila za pilates, ale to je teda nuda. Už se těším, až budu po porodu a budu moct začít zase cvičit.

gibi
6. bře 2011

@mannadela já bych brala obojí🙂 hlavně ale toho držáčka🙂 No já jsem teď se Zumbou raděj skončila úplně a taky mi hrozně chybí 🙂 Občas si doma jen pustím nějakou hudbu a hned bych tancovala..., tak se musím krotit🙂 Začala jsem aspoň chodit na jogu ale nějak si nemůžu zvyknout na to jak je to klidné...., ale baví mě to. Vidíš pilátes mě ani nenapad, to bych taky mohla zkusit......., ale možná raděj ještě chvíli počkám, přece jen jsem se špuntem v hodně začátcích, tak možná počkám a žbude vše trochu jistější.....

boudovka
7. bře 2011

Čau holky, klasický pilates, nebo ten pro těhotný? Já snad svolení cvičit dostanu dneska. A taky doufám, že uvidím vetřelce.

mannadela
7. bře 2011

Já chodím na ten normální pilates. Ale jak říkám, oproti zumbě nuda. Jen se u toho stojí nebo sedí nebo leží 🙂. Ale je fakt, že svaly dostanou pořádně zabrat, to zas jo. Vždycky, když odcházím, mám pocit, že mi odpadnou ruce přímo u ramen. Taky mám od instruktorky slíbeno, že tam kvůli mně zařadí něco z pilatesu pro těhotné, tak uvidím.

mannadela
7. bře 2011

@boudovka Já mám kontrolu zítra, tak už se taky moc těším. Jen mě štve, že si to budu muset v práci nadělat. Chjo, to mě teda pěkně točí 😖

boudovka
7. bře 2011

@mannadela Počkej, co zákoník práce? Na návštěu lékře v pracovní době máš právo, nadělávání je protizákonné!!

boudovka
7. bře 2011

@mannadela Tak jo, já myslela, že musím na ten por těhotný.

holubice.petra
7. bře 2011

@gibi tak to je super to jsem o jeden den na před chicht ale na uz jdu až 16. protože předtím má doktor dovolenou ☹ alespoň mi můžeš podat info 🙂

holubice.petra
7. bře 2011

@mannadela já jsem si taky návštěvy u doktorů nadělávala alespoň mi to pak nezasahovalo do prémií....

tehuli
7. bře 2011

@boudovka já byla taky na začátku mi to pomáhalo..ted uz je to mnohem lepší po tom 12.tt 😎

mannadela
7. bře 2011

@boudovka no, já mám pružnou prac.dobu. Ale od devíti do tří musím být na pracovišti. Během týhle doby si to nadělávat nemusím, ale pokud mám doktora dřív nebo pak později odpoledne, tak už je to něco jinýho. Musím si to napracovat, abych měla 40 hodin za týden. A já mám toho doktora bohužel ráno před devátou 😢 .

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru