Vyšlo to - I. trimestr 🙂 Rodíme podzim, zima 2011

evcikevil
11. únor 2011

Ahojky holky,pokud máte stejnou radost jako já a máte taky tak krásný pocit,že čekáte stvořeníčko s milovanou osobou,honem sem 🙂Já jsem to zjistila dnes ráno a před chvilkou jsem to oznámila příteli 🙂Jsme nadšení.Pravděpodobné početí je u nás 15 dní,takže termín porodu kolem října,listopadu.
Máte už nějaké příznaky?
Mě akorát popichuje v podbříšku,jinak nic 🙂

ami33
26. kvě 2011

@marketas1 já vím, já nemám špatnou tchýni, někdy až moc hodnou,ale ona mě někdy právě točí tím jak chce být v každém hrnci vařečkou, jak chce všechno vědět a na všechno se ptá a kolikrát jak nám vnucuje svoje.
Teď jsme si objednali do bytu designové tapety, že si dám nějaké pásy do chodby, páč ji máme nově vyštukovanou a chci to trochu vyzdobit a nechci na to plácat žádné barvy, aby tam bylo dost světla a prostě ona zastáncem toho není, že zbytečně se zničí nové omítky,a když uděláme jak my chceme, tak ještě slyším od tchána že nemám rozum, že tapety, holt jsme mladí, až budu v jejich letech, taky možná budu konzerva,ale nikomu to nebudu vnucovat.

marketas1
26. kvě 2011

@ami33 no, tak to je taky blbý, nesnáším, když mi někdo vnucuje svůj názor!
@sk81 ahojky, vítej 🙂

ami33
26. kvě 2011

@marketas1 no co už naděláme, každej je nějakej

lipetra
26. kvě 2011

@spaghi tak to mas stejne jako ja 🙂, tak uvidime co zitra nam reknou a zda se ukaze pindik 🙂
My rekonstruujeme cele podkrovi, delame si bytecek, takze kupujeme vse 😀 Auto jsme posunuli o rok, zatim se tam vejdeme vcetne pejska 😀

kajka_37
26. kvě 2011

díky holky, tak se najím cestou tam 🙂

já si cvičně změřila tlak a už se nedivím že se od rána motám :D mám rekord... 95/60 :D

@sk81 vítej

monulkab
26. kvě 2011

holky jak snášíte ty tepla? mě se furt motá hlava!

monulkab
26. kvě 2011

@kajka_37 až teď jsem si všimla že o tom píšeš, já mívám spíš nízkej tlak, tak by mě taky zajímalo kolik bych si teď naměřila. Zatím jsem byla 3x v poradně a pokaždý jsem ho měla nižší než při předchozím měření, a vím že mi teplo nedělá dobře, tak jsem zvědavá jestli sebou nešvihnu, až začnou opravdový vedra...

lipetra
26. kvě 2011

@marketas1 @ami33 Jeee holky vy mate teda tchyne doslova, to je na houby, to verim, to ja musim zaklepat, ze bydlime v jednom baraku a ze je super, to ja se spis dohaduji s mou mamkou 😀 😀 😀 Ale to je spis takove skadleni.

lipetra
26. kvě 2011

@sk81 Ahoj vitame te 🙂

lipetra
26. kvě 2011

@monulkab Me se taky mota hlava, jako kdyby byl divny tlak

kajka_37
26. kvě 2011

já před těhu mívala dycky kolek 125... s těhu se ještě snížil na 110 a dneska teda 95, uf...a to sem doma zavřená, pod dekou....

marketas1
26. kvě 2011

já tepla snáším docela obstojně, hlava se mi nemotá a tlak jsme měla nízkej vždycky, ale v pohodě 🙂

lipetra
26. kvě 2011

no to ja kdyz prijdu kamkoliv k doktorovi tak se mi zvysi desne tlak, me vadi ten smrad desinfekce, tak vzdy musime se sestrickou na gynde povidat nez mi malicko klesne, ale jinak mam taky nizky tlak a to jsem ted cetla, ze ma byt 30stupnu, tak to uz nevim v cem budu chodit do prace 😒

ami33
26. kvě 2011

@kajka_37 vítej do klubu, já jsem taky nízkotlakáč mám vždycky 110/60 což je můj tlak,ale furt lepší jak vysoký, ty papiňáky pak posílají do nemocnice a hrozí otoky.¨

@monulkab chce to víc stínu a pitnej režim, s nízkým tlakem nenaděláme nic, mě se teda hlava zatím nemotá a nikdy z tlaku nemotala, páč já mám normáůlně nízkej a moje tělo je na něj zvyklé.

@lipetra no každej má něco,i moje mamka mě někdy točí,ale asi je to normální, ona moje tchýně je právě až moc hodná mě to kámošky závidí,ale jak v tom žiješ furt, tak ti to leze na nervy. To je furt Ilonko není ti zoma, nechceš deku a proč nemáš papučky a Ilonko to nekupuj, to ti ušiju, ona je vlastně zlatá,až mě tím točí.
Někdy mám prostě pocit, že mě snad nenechá ani samotnou nadechnout.

lipetra
26. kvě 2011

@ami33 Jeee tak to musi byt jeste horsi, to bych asi byla z toho taky na nervy. Ono se to dá, ale čeho je přílíš... 😉

beisis
26. kvě 2011

Tak můj tlak poslední byl 96/60 a hlava se mi teda motá. A dneska celkem dost stim, že mě i bolí

kajka_37
26. kvě 2011

no mě jak kdy.... z jednoho motání mám jizvu pod okem :D ale to je už dávno... normálně se mi taky netočí, jak psala Ami, tělo je zvyklé...ale teď v těhu... víceméně podle toho sem poznala hned druhý den po IUI že sem asi těhu 🙂 po testíku se mi to jen potvrdilo..... teď sem měla dlouho klid od motání... no a dneska po snídani...a-ou

ami33
26. kvě 2011

@lipetra no právě, ona mi teda až na pár blbých keců nikdy ničím neublížila, když je někdo zlej je to špatný, když je někdo extrémně hodnej je to taky špatný, kdybych to sama nazažívala, asi bych to někomu nevěřila.

ami33
26. kvě 2011

nic baby jdu makat ať můžu jít ještě do města, s váma toho nikdy moc neudělám baby ukecané hehe 😀

lipetra
26. kvě 2011

@ami33 To jsi rekla presne 😀 😀 😀 Ja mam takhle hodnou kamosku a taky mi to leze obcas na nervy, takze vim moc dobre o cem mluvis. Ale tu vidim jen obcas.

beisis
26. kvě 2011

@kajka_37 Já jsem měla první trimestr zhruba tak jako ty. Taky takhle v těch bouřkách a můžu ti říct, že jsem z toho byla nešťastná věčně mě někde po bytě sbírali a nosily do postele. Prostě sem si nic nepamatovala šla a tma. Celkem zajímavé období. Ale bylo mi tak zle jako nikdy byli to snad nejhorší prázdniny a léto

marketas1
26. kvě 2011

@beisis můj taky 95/60 🙂
@lipetra kdy má být 30?

lipetra
26. kvě 2011

@marketas1 Od utery, to abych nabehla do obchodaku a neco koupila, abych se neupekla ☹

marketas1
26. kvě 2011

@lipetra tak to leda plavky .-DDDDDDDDDDDDD

marketas1
26. kvě 2011

@lipetra mě teda lae vytáčí, že zítra se má zase ochladit, o víkendu má chcát a v úterý zase 30 stupňů...To je ble!

kajka_37
26. kvě 2011

@marketas1 já sem taky naštvaná... o víku se má sejít u nás na baráčku celá familie, mělo se grilovat, vegetit na terásce... hm, sem zvědavá.... :/

beisis
26. kvě 2011

@marketas1 Aspoň nejsem jediná s mrtvolnym tlakem 😀

lipetra
26. kvě 2011

@marketas1 to je naprd to pocasi, ted je venku nadherne a vecer maji zas prijit deste a bourky tfuuuuuuuuuuuuuuuj

marketas1
26. kvě 2011

@beisis no to nejseš 😀
@lipetra jj, má se ochladit a pršet ... ☹
@kajka_37 taky jsme naštvaná až na*raná

beisis
26. kvě 2011

No začínám mít pocit, že Viktorka se jednu bouřku prostě vyklube a bude problém. Už toho začínám mít fakt po krk. A třikrát denně si dávat vanu fakt nejde. A doma taky potřebuju něco udělat, tak jak mám jenom ležet a odpočívat? Akorát mě to všechno štve a dneska jsem dostala na to všechno i vztek 😠

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru