Vyšlo to - I. trimestr 🙂 Rodíme podzim, zima 2011

evcikevil
11. únor 2011

Ahojky holky,pokud máte stejnou radost jako já a máte taky tak krásný pocit,že čekáte stvořeníčko s milovanou osobou,honem sem 🙂Já jsem to zjistila dnes ráno a před chvilkou jsem to oznámila příteli 🙂Jsme nadšení.Pravděpodobné početí je u nás 15 dní,takže termín porodu kolem října,listopadu.
Máte už nějaké příznaky?
Mě akorát popichuje v podbříšku,jinak nic 🙂

beisis
26. kvě 2011

@lipetra Já to řikám furt, škoda, že v mém okolí to nikdo nerespektuje. Jenže dneska jsem ještě navíc zjistila, že jsem hrozná matka protože jsem prošvihla očkování Šimona

lipetra
26. kvě 2011

@beisis Nejsi, holt toho mas moc 🙂 Kazdy nekde zapomene. Tak pujdete zitra a je to.

beisis
26. kvě 2011

@lipetra Až v úterý jsem tam volala a dřív nás nevezmou

lipetra
26. kvě 2011

@beisis Tak kdyz se to nepo...doted, tak se to nepo...ani do utery

beisis
26. kvě 2011

@lipetra No to asi jo, ale stejně mě to štve. Kvůli sobě zapomínám na syna. A já věděla, že ho teď někdy má. Jenže jak si to nezapíšu do kalendáře vim houby

marketas1
26. kvě 2011

@beisis jé, z toho se nestřílí, do úterý jsou to jen 4 dny 🙂

lipetra
26. kvě 2011

@beisis Jeee tak to ja znam taky, tohle zapominani 🙂

marketas1
26. kvě 2011

holky, pro dnešek se loučím, jdu zjišťovat podrobnosti o těhu cvičení 🙂

lipetra
26. kvě 2011

holky hezky zbytek dne, ja letim na cvico, zitra drzte palecky at ten ultrazvuk dopadne dobre a taky at nam reknou pohlavi a s nakupy kocarku paaaaaaaaa a hezky vikendik 🙂 😎

marketas1
26. kvě 2011

@lipetra no papa a držím pěsti a prubni pořádně ty kočárky!

marketas1
27. kvě 2011

ahojky, krásné ráno 🙂

cell
27. kvě 2011

@marketas1 : dobré ránko 😎

marketas1
27. kvě 2011

@cell ahojky, jka se máme? Já mám dnes příšernou alergii ☹

mannadela
27. kvě 2011

Ahojka holčiny 🙂. Mně se dneska tááák nechtělo z postele. Už je na mně znát vyčerpání z celého pracovního týdne 😀 . Ještěže vyrážíme v sobotu na dovču. Těším se na ten týden bez práce a ranního vstávání

marketas1
27. kvě 2011

@mannadela jé, ty se máš. kam jedete?

misssutko
27. kvě 2011

@mannadela : Dovolenou závidím 😉

Já teď ani nevím, kdy budu mít chvilku klidu na relax ☹ . Dneska mě čeká na vysoké škole zkouška z Psychologie.
Jinak práci v nemocnici prokládám školou a když nejsem v práci a ani ve škole, tak zase rekonstruujeme domek 😒

cell
27. kvě 2011

@marketas1 : co to? ☹

já jsem spokojená z deště - báječně se spalo, zaleje se a to ochlazení je celkem příjemné

mannadela
27. kvě 2011

@marketas1 Na Šumavu. Původně byla v plánu Itálie v půlce května, ale nějak jsme nesladili tchánův termín dovolené s tím naším (manžel s tchánem mají prodejnu, tak tam vždycky jeden z nich musí být) ☹. Šumava byla jako druhá varianta a už jsme o ní uvažovali i loni. Tak to vyšlo letos. Už jsem tam nebyla asi tak sedm let, tak bylo na čase se tam znova podívat 🙂

marketas1
27. kvě 2011

@mannadela to ti přeju. Počasí by Vám mělo vyjít, tak si to pořádně užij a odpočiň si!

mannadela
27. kvě 2011

@misssutko Jé, Ty studuješ? Co máš za obor? Musí to být pěkná fuška - studium, práce, baráček a mimčo... Já jsem ráda, že už mám školu za sebou. S prací a barákem bych to asi nezmákla. To Tě obdivuju. I když je fakt, že párkrát jsem měla cukání ještě se někam ke studiu přihlásit. Ale pak jsem si vzpomněla na státnice a smolení diplomky... a přešlo mě to. Občas mě to ale zamrzí, že v tomhle nejsem taková akčnější.

misssutko
27. kvě 2011

Studuju ve Zlíně na Univerzitě Tomáše Bati Ošetřovatelství. Je to fuška, občas si říkám, co jsem to měla za slabou chvilku, že jsem se tam vůbec přihlásila 😀 😀 😀 . Ale jelikož se na zdravotní sestry kladou stále větší nároky ohledně vzdělání a vzdělávání, tak jsem si řekla, že radši si školu udělám teď než aby ji po mně začali chtít třeba v 45 letech 😉

mannadela
27. kvě 2011

@misssutko To jo, teď Ti to aspoň leze do hlavy. Pak už to musí být o dost těžší. To máš hezké povolání 🙂

misssutko
27. kvě 2011

@mannadela : Díky, i když je fakt, žeje to práce hodně náročná, jak fyzicky tak občas i psychicky. Ale baví mě to 🙂

ami33
27. kvě 2011

Hojte dámy hehe
@mannadela tak šumava je nádherná, jsme tam často jezdili jako děcka s našima a na dovči jsme tam byli asi před 3 rokama, tam tomu říkám nejchákaovatější CHKO

Baby jak deště u nás ještě neprší a svítí sluníčko.

marketas1
27. kvě 2011

hlásím, že u nás dusno, neprší, ale zataženo

ami33
27. kvě 2011

@marketas1 tak u nás už je po sluníčku, prej dneska to má bejt na Moravě, bude hukot.

marketas1
27. kvě 2011

@ami33 já už to ani nečtu, mám vybráno 🙂

ami33
27. kvě 2011

a jakej teda? perego?

kajka_37
27. kvě 2011

Brýtro, jsem zpět z krve... tjo trochu pohybu a tělo mi hned připomělo že mi je doma dobře 🙂))

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru