Vyšlo to - I. trimestr 🙂 Rodíme podzim, zima 2011

evcikevil
11. únor 2011

Ahojky holky,pokud máte stejnou radost jako já a máte taky tak krásný pocit,že čekáte stvořeníčko s milovanou osobou,honem sem 🙂Já jsem to zjistila dnes ráno a před chvilkou jsem to oznámila příteli 🙂Jsme nadšení.Pravděpodobné početí je u nás 15 dní,takže termín porodu kolem října,listopadu.
Máte už nějaké příznaky?
Mě akorát popichuje v podbříšku,jinak nic 🙂

cell
30. kvě 2011

@kajka_37 : Kaji, u nás je Kristýnka v kurzu už několik let. Chlapeček možná Aleš, možná Šimon (pořád mu říkáme šíšo 😀 )

@marketas1 : dělají, protekčně 😉

kajka_37
30. kvě 2011

@cell no u nás je ve hře PAtrik... pač na Sv. Patrika sme svištěli do Dublinu a to sem chytla své poslední MS, znamení 😀

marketas1
30. kvě 2011

@kajka_37 Patrik se mi moc líbí, ale nechci, aby mu všichni říkali Paťo nebo Paťas... ☹

kajka_37
30. kvě 2011

@marketas1 mě se celkem ten Paťa líbí... Paťu mají právě známí z Olmika... ale PAtrik mi přijde takové... tvrdé...

marketas1
30. kvě 2011

@kajka_37 no, já jsme taky nad Patrikem přemýšlela, ale kvůli tomu Paťovi ho nechci... ☹

cell
30. kvě 2011

@kajka_37 : mně se Páťa líbí 🙂 .... Páťa a Máťa Homolkovi 😀

loretana
30. kvě 2011

ahoj holky, tak já jsem minulý týden objevila po roce a půl snažení dvě čárky🙂🙂🙂 mám to už potvrzené i z krve a na první UTZ jdu příští týden (teď bych snad měla být 5 tt)... jsem hrozně šťatná, prošli jsme si vším možným, ale přepadá mě i pocit strachu, aby to všechno dopadlo dobře, aby tlouklo srdíčko, aby se mimi udrželo... Holky, máte nějaké rady, jak předejít rizikům potratu? Zobu Claibrum Baby Plan a kyselinu listovou, napdá Vás ještě něco? Moc Vám děkuji za rady...

kajka_37
30. kvě 2011

@cell jj mě taky, tak třeba se do toho jména ještě zamiluju :D líbil by se mi i Filip, ale toho má kamarádka.... chjo, no má to svý nevýhody být těhu poslední ze všech z okolí :D

cell
30. kvě 2011

@kajka_37 : Páťa je rozhodně lepší než Fíla 😉

kajka_37
30. kvě 2011

@cell nooooo....😀

marketas1
30. kvě 2011

@kajka_37 Filip se mí taky líbí a Fílo bych mu neříkala, ale nelíbí se manželovi... ☹
@loretana ahoj, gratuluju moc. A dávej na sebe pozor, jiná rada není.....

kajka_37
30. kvě 2011

tak u každého jména se najde x variant jak prckovi říkat... ;)

marketas1
30. kvě 2011

@kajka_37 no, my jsme psali o víkendu seznam - každej zvlášť a neshodli jsme se ani na jednom jméně... ☹

loretana
30. kvě 2011

@marketas1 já vím, děkuju moc... a můžu se ještě zeptat - příští týden (to budu zřejmě 6 tt) mám jít na první UTZ, myslíte, že už se pozná, jestli bouchá srdíčko?

kajka_37
30. kvě 2011

@marketas1 hm to je blbý... holt někdo bude muset ustoupit.....

marketas1
30. kvě 2011

@loretana mě bylo vidět srdíčko, když jsme byla 7tt. Ale myslím, že
@kajka_37 byla už v 6tt,nebo ne?

marketas1
30. kvě 2011

@kajka_37 ale já to být nechci 😀

marketas1
30. kvě 2011

@loretana houbec, kecám, bylo vidět už na konci 6tt 🙂

loretana
30. kvě 2011

@marketas1 🙂 tak to je dobrá zpráva a doufám, že v mém případě to tak taky bude🙂🙂🙂 řekla jsem si, že si to nebudu připouštět do příštího čtvrtka, kdy půjdu na UTZ, ale samo, že už mě hned napadlo, že o polední pauze se zajdu podívat na dupačky🙂🙂🙂

misssutko
30. kvě 2011

@loretana : Mě srdíčko potvrdila doktorka už na konci 5 tt. 😉

marketas1
30. kvě 2011

@loretana 😀 bude, neboj 🙂 bude tam a bude krásně tlouct 😉

kajka_37
30. kvě 2011

@loretana gratuluji k mimi, já myslím že už by mohlo být vidět ;)

@marketas1 tak to budeš muset manžovi vysvětlit 🙂)))

marketas1
30. kvě 2011

@kajka_37 ale tak uvidíme, třeba se nakonec domluvíme 🙂

kajka_37
30. kvě 2011

@marketas1 hele mí známí měli připravený od začátku jedno jméno... týden před porodem ho změnili.... takže nooo streeeeessss 🙂))))

marketas1
30. kvě 2011

@kajka_37 😀 tak to je taky dobrý!!!!!!!!!!!!!!!!!

lipetra
30. kvě 2011

@marketas1 A jak to chutná? Přítel si vždy objedná nějaké doplňky stravy a pak mu to nechutná, tak to dává kamarádovi, který bere vše 😀 😀 😀

kajka_37
30. kvě 2011

@marketas1 jooo :D dokonce posílali anketu, napsali 5 jmen a komu se co líbí nejvíc :D

marketas1
30. kvě 2011

@lipetra myslíš ta houba? Normálně jak kefír, fakt. Já bych to pila,a le už piju mladý ječmen a jím chlorellu, tak bych toho měla moc.....
@kajka_37 jsem fakt zvědavá, jak dopadneme my....

lipetra
30. kvě 2011

@kajka_37 @marketas1 kamoska meli s manzelem pripraveny jmeno pro kluka Martin, pac jim doktorka rikala, ze to vypada, ze to bude kluk jako buk a ona to byla holcicka, tak v porodnici na posledni chvili rekli Eliska 😀

lipetra
30. kvě 2011

@marketas1 Mlady jecmen a chlorellu prodavaji ve zdrave vyzive, to jedla moje kamaradka🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru