Vyšlo to - I. trimestr 🙂 Rodíme podzim, zima 2011

evcikevil
11. únor 2011

Ahojky holky,pokud máte stejnou radost jako já a máte taky tak krásný pocit,že čekáte stvořeníčko s milovanou osobou,honem sem 🙂Já jsem to zjistila dnes ráno a před chvilkou jsem to oznámila příteli 🙂Jsme nadšení.Pravděpodobné početí je u nás 15 dní,takže termín porodu kolem října,listopadu.
Máte už nějaké příznaky?
Mě akorát popichuje v podbříšku,jinak nic 🙂

marketas1
10. čer 2011

@mannadela ale lepší než já. Já jsme měla úplně stejný problém jako ty a spousta inzerátů byla, že hledají VŠ, takže aspo´ˇn třeba v tom víc příležitostí... A jinak úplně stejný, mladá, vdaná a bezdětná. Teď to bude vdaná, s jedním malým dítětem. "kdy chcete druhé? chcete druhé?máte hlídání?" to úplně vidím ☹

lipetra
10. čer 2011

@mannadela @marketas1 Jdu v 15.30, tak dneska z prace zmizim asi ve dve 😀 Doktora mam tri stanice tramvaji, jsem si to nasla schvalne kousek od prace🙂

mannadela
10. čer 2011

@marketas1 Já si říkám, že se tím teď nervovat nebudu. My plánujem krátce po tomhle mimču ještě jedno - ráda bych ty mateřské měla spojené, z jedný hned do druhý. Když ty naše plány vyjdou, tak budu doma 4-5 let... a bůh ví, co se za tu dobu stane. Nemá smysl si tím teď přidělávat vrásky. Třeba nastane obrat a všude bude hafo práce - víc pracovních míst než uchazečů 😀 😀 😀

marketas1
10. čer 2011

@mannadela tomu sice moc nevěřím, že by to bylo tak jak píšeš, ale my budeme mít asi jedináčka kvůli finanční situaci,tak to asi budu muset řešit dřív... ☹ Uvidíme
@lipetra se máš, ve 2, já chci takýýýýýýýýýý

kajka_37
10. čer 2011

bré ráááánko 🙂
mé dítko asi začíná pít 😵 včera večer sme vypili půllitřík nestea meruňkového a teď ucucávám vychlazený jabl. džus s vodou, držte pěsti 😀

lipetra
10. čer 2011

@marketas1 kdyby to slo, tak jdu hned 😀 😀 😀

marketas1
10. čer 2011

@kajka_37 držím. A mé děťátko zlobí, pořád mě pálí žáha ☹

lipetra
10. čer 2011

@kajka_37 Gratulace. Nas chlapecek ma rad od Nestea zeleny caj 😀

marketas1
10. čer 2011

@lipetra jo tak to já taky 😀

lipetra
10. čer 2011

@marketas1 Pali te zaha, protoze bude vlasate 😀

lipetra
10. čer 2011

@marketas1 Dneska musim udelat mzdy a vubec se mi do toho nechce, ufff. Mam sebou i obed.

mannadela
10. čer 2011

@marketas1 hele, neboj, nějak to dopadne. Teď si tím nekaž tohle krásný období. Užívej si to a na tu práci vůbec nemysli. Až to přijde, tak to přijde.

kajka_37
10. čer 2011

@lipetra tak zelený nám zas moc nejel... ale říkala sem si že když mrněti jedou meruňky tak ten čaj by jít mohl 🙂))

marketas1
10. čer 2011

@mannadela já vím, jenomže to mám furt v hlavě,chjo ☹
@lipetra njn, mzdy, se blíží výplatní termín, co? Pro kolik lidí?
@kajka_37 mojemu prckovi jede všechno,ale po všem taky pálí ta žáha, hodně ☹

kajka_37
10. čer 2011

@marketas1 no těším se až prckovi pojede všechno, začíná se lepšit 🙂
a pomáhá ti ěnco na tu žáhu?

lipetra
10. čer 2011

@kajka_37 Ty jsi si mela vzit normalne nejakeho majitele zahradnictvi 😀 😀 😀

lipetra
10. čer 2011
mannadela
10. čer 2011

@kajka_37 Ono to brzy přejde. Mně na začátku taky dost věcí a hlavně tekutin vadilo. Teď mám chutě zas úplně normální... a zas miluju čaje 😀 (v prvním trimestru jsem je nemohla ani vidět). Jen co mi teda zůstalo, tak to je divná pachuť v puse po jídle ☹ .

lipetra
10. čer 2011

Jo ten Staropramen Lemon maji v Tescu i Albertu 🙂 Stoji 11 Kc, oproti 35 Kc v hospode je to super cena 😀

marketas1
10. čer 2011

@lipetra a já ho viděla i v bille, ale zapomněla jsem si ho koupit ☹
@lipetra 89 je dost,no... ☹ Jak dlouho ti to bude trvat?
@kajka_37 mám jen rennie a to nic moc ☹

lipetra
10. čer 2011

@marketas1 No pulku jsem si nachystala vcera a zbytek udelam dnes 🙂 Aby to v pondeli mohlo jit na ucet🙂No my zitra prave jedeme do Tesca na nakup, tak jsem rikala priteli, ze ho musime koupit, pac u nas ho nemaji, tam sezenes tak Postrizinske pivo 😀

kajka_37
10. čer 2011

@lipetra viď, no ale mám IT manageeeeera, tož nevím kolik mi toho vypěstuje 😀 ale jeho rodiče to zmáknout 😀
@marketas1 něco jinýho není? :( nebo co nějaký jídlo který tu kyselost vyrovná?
@mannadela už aby to bylo, 13.tt... šup šup 🙂

ještě to sluníčko vychytat, ať můžu zase výletit, jet na dovču... a taaaak, užít si léto 🙂 poslední "normální" 🙂

marketas1
10. čer 2011

@kajka_37 jj, je, ten helicid, co mi radí Peťa aještě gaviskon, ale musím zajít dnes do lékárny.....
@lipetra 😀 v Nymburku nemáte markety?

lipetra
10. čer 2011

@kajka_37 no stesti, ze ty rodice te zasobuji, jinak by manzel vydelaval jen na tvoje ovoce 😀 😀 😀 a nebo by musel zmenit profesi

lipetra
10. čer 2011

@marketas1 Mame, ale zasobovani nic moc...Ono to tam nekdy dojde, ale to uz mi nebude zas chutnat. 😉

marketas1
10. čer 2011

@lipetra 😀 jo ták, tak to jo 🙂 Holky, mám od kamarádky popis kontrakcí + seznam co do porodnice.Chcete to?

kajka_37
10. čer 2011

@lipetra já myslím že na mé ovoce vydělává zatím dost 😀

lipetra
10. čer 2011

@marketas1 jj urco, kazde info dobre

lipetra
10. čer 2011

@kajka_37 aby to male nebylo po tobe, to uz by si musel fakt poridit zahradnictvi 😀 😀 😀

marketas1
10. čer 2011

@lipetra pisni mi mejl, hodím ti to tam 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru