Vyšlo to - I. trimestr 🙂 Rodíme podzim, zima 2011

evcikevil
11. únor 2011

Ahojky holky,pokud máte stejnou radost jako já a máte taky tak krásný pocit,že čekáte stvořeníčko s milovanou osobou,honem sem 🙂Já jsem to zjistila dnes ráno a před chvilkou jsem to oznámila příteli 🙂Jsme nadšení.Pravděpodobné početí je u nás 15 dní,takže termín porodu kolem října,listopadu.
Máte už nějaké příznaky?
Mě akorát popichuje v podbříšku,jinak nic 🙂

kajka_37
13. čer 2011

kamarád kreslil (sám) na zeď šmoulí vesničku 🙂 vypadalo to úžasně 🙂

marketas1
13. čer 2011

@lipetra jů,mohla bys mi to, prosím, poslat? Šablonu potřebuju!
@kajka_37 já musím podle šablony a chci něco českého a krtečka miluju!

marketas1
13. čer 2011

@kajka_37 já myslím, že by tě muselai někam nacpat, ale už by to byl problém, no... ☹

lipetra
13. čer 2011

@marketas1 My jsme chteli bud krtka nebo rakosnicka, ale krtek vyhral na plne care 😀
http://www.dekoracedomu.cz/sablony/

kajka_37
13. čer 2011

@marketas1 navíc se obávám že bych nebyla jediná kdo by asi nedorazil... i když kdoví kolik mimopražských tam dojíždí....

marketas1
13. čer 2011

@lipetra mě to z toho odkazu ale vyhodí jen nějaké samolepky, ale šablony ne ☹

marketas1
13. čer 2011

@lipetra blbá, už to mám.Moc děkuju!

lipetra
13. čer 2011

@marketas1 neni zac, kamoska ma odtamtud sablonu maxipes fik a fakt to vypada super 😀

marketas1
13. čer 2011

@lipetra a budete dávat jen jeden obrázek nebo víc?

lipetra
13. čer 2011

@marketas1 asi jen jeden, aby to zas nebylo preplacane, nam se taky libi bud krtek samotny nebo krtek a pratele 🙂

marketas1
13. čer 2011

@lipetra já jsme chtěla jako samostatně krtečka, myšku a ježečka, ale nevidím samostatně šablony. tak asi bude krtek a přátelé amožná ještě krtek sám

lipetra
13. čer 2011

@marketas1 no my uvidime co nakonec vybereme, vcera jsme koupili svetla do detskeho pokoje a lampicku mame kdyz byl pritel maly, ach ta nostalgie 🙂

mannadela
13. čer 2011

Ahojka po víkendu 🙂. Koukám, že řešíte výzdobu pokojíků... super téma. To mě zajímá.

kajka_37
13. čer 2011

já spíš řeším uspořádání co kam... tím že to je podkroví, tak to bude sranda... ale obrázky taky nějaké udělám 🙂 ale až budu vědět co kde bude a kde bude místo 🙂

marketas1
13. čer 2011

@kajka_37 přesně tak to chi i já, až bude nábytek, pak budu malovat obrázky 🙂
@mannadela ahojky Adélko

ami33
13. čer 2011

@mannadela háj adéluš 😀 já mám pokojík už vydesignovanej. Já spíš přemýšlím jak to budu dělat s koupáním, kde a jak budu koupat.

marketas1
13. čer 2011

@ami33 už to máš jako nachystaný? teda, ty jseš borka! Chci vidět fotky!

ami33
13. čer 2011

@marketas1 no ještě není pokojík hotovej,ale už je to vymyšlený, já to nějak nehrotím, protože já teď budu s malým sama vpokoji a pak jak bude větší ,tak půjde zase do jiného pokoje, ten je vymalovanej na modro, jakobysme to už kdysi tušili.

marketas1
13. čer 2011

@ami33 aha. Ym budeme mít asi bílý pokojíček jen s těma obrázkama.....

mannadela
13. čer 2011

Jo, tak to máte dobrý. My jsme zatím ve fázi, kdy je v budoucím dětským pokojíku kuchyň 😀 . Tu musíme vyklidit a věci přesunout do nové kuchyně, pak tu starou prodat. Potom se bude snižovat strop a stavět příčka a montovat dveře. Až potom je na řadě výmalba. Já mám v plánu malovat si to sama. Ale ještě nemám žádný návrh, spíš jen spoustu nápadů - prostě nic konkrétního. Jen vím, že to chci minimálně na celou jednu stěnu. A mělo by to být veselé. Původně jsem uvažovala o krajině a zvířátkách, pak o krajině s motivy z knížky o Neználkovi a teď uvažuju, jak nejrychleji prodat tu kuchyň, aby se vůbec mohlo začít 😀 . Nerada bych lezla někdy začátkem září po štaflích a něco tvořila.

ami33
13. čer 2011

Tak jsem se koukala na kód balíku, tak už by ho měli mít Rožnováci na autě dnes k doručení, se nemůžu dočkat, doufám, že nebudu zklamaná.

marketas1
13. čer 2011

holky,jak sem kopírujete fotky? mě to nejde ☹

marketas1
13. čer 2011

@ami33 nebueš, budeš nadšená 🙂

ami33
13. čer 2011

@mannadela No tak to máte hodně práce před sebou. My taky toho mělinaplánovaného hodně a jak jsme se do tohopustili tak už to utíká. Chci mít všechno hotové a přes léto se jen flákotit s břuchem. No dneska bych měla rozměřit tu tapetu, navazování vzoru a tak a trochu uklidit po tom malování a hlavně topení umýt a očistit. Doufám že tak týden a bude hotovo. Pak jen přijede pán se strojem vyčistit koberec a pro prcka je nachystáno. Jenže pak nás ještě čeká dodělat síň, naštěstí už jsou nové štuky hotové i vymalované, takže zase jen designové tapety, poličky, nové dveře vstupní přijedou namontovat, olištovat podlahu a taky hotovo a to bude asi tak všechno. Je ale fakt, že manžel má čas na tom dělat jen o víkendech, teda minulej týden dělal i po práci ale to tak hoďkua je večer, takže to jde pomalu.

ami33
13. čer 2011

@marketas1 když píšeš přísvěkem , tak pod tím oknem hlavním vpravo dole máš přidej fotky.

marketas1
13. čer 2011

@ami33 a v pokojíčku máš koberec?

marketas1
13. čer 2011

@ami33 díky moc. Jsme chtěla říct, že řešit to takovým obrazem taky není vůbec špatné. Strašně se mi to líbí, je to takové čisté a krásné

ami33
13. čer 2011

@marketas1 jo tam je zatím kobereč, protože to bylo do teď naše ložnic, tam se bude dávat nová podlaha až tam bude zase zpátky ložnic a malý půjde do svého nového pokoje. Já mám totiž plovoučku v obýváku a je to dost chladný, tak zatím chci pro malýho koberec, bude lozit a tak. Do dětskýho pak dostane korkovou podlahu a nakonec ji dám asi i do ložnice. U nás ty podlahy totiž jsou na dlouho, musíme vytrhat parkety, trochu z toho bordela co je pod tím odvézt a nato dát armatury a beton , pak nivelku a podlahu. Už to máme udělány všude kromě dvou pokojů. Když jsme třeb dělali obývák, tak jsme měli autodomíchávač s betonem a oknem nám tam nalili beton asi tak 1 kubík, nachystaný dva zedníci to hned zpracováli,aby to netuhlo, docela akce v ulici,ale dělat to míchačkou celej víkend se nám nechtělo, tak to bylo za 2 hoďky hotový.

ami33
13. čer 2011

@marketas1 no to je krásné, takovej styl můžu, jako takové obrázky na zdi měli u nás v nemocnici jak sem ležela, fakt pěkný a hlavně mě lákají ty skleněný ráměčky, protože, když tam pak bude zase zpátky ložnice v tom pokoji, tak jen přehodím nějaké nové obrázky a hotovo.

marketas1
13. čer 2011

@ami33 a ty skleněný rámečky se dělají i takhle velký? Já teď přemýšlím, že bych nakonec krtečka nemalovala a vyfotila si mimi, nechala to vyvolat na velký formát a dala to do toho rámečku..... Otázka dne, max. dvou...Ale jestli jsou i takové velké....My budeme mít taky koberec, časem buď dřevěnou podlahu nebo taky něco teplého - korek, marmoleum....

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru