Vyšlo to - I. trimestr 🙂 Rodíme podzim, zima 2011

evcikevil
11. únor 2011

Ahojky holky,pokud máte stejnou radost jako já a máte taky tak krásný pocit,že čekáte stvořeníčko s milovanou osobou,honem sem 🙂Já jsem to zjistila dnes ráno a před chvilkou jsem to oznámila příteli 🙂Jsme nadšení.Pravděpodobné početí je u nás 15 dní,takže termín porodu kolem října,listopadu.
Máte už nějaké příznaky?
Mě akorát popichuje v podbříšku,jinak nic 🙂

ami33
15. čer 2011

@marketas1 jééé ať už se ukáže, já jsem taky zvědavá, já typuju taky chlapečka, i když je to jedno, hlavně ať je to zdravé. Včera tu byla kámoška s malým, jmenuje se Ondra a má 20 měsíců a je teda rozkošnej, bral mamince sklenici s vodou, tak ho nechala napít, samozřejmě se polil, tak jsme mu museli fénovat věci aby měl suché, no sranda. A ten malej jako jede na Ozákovi, furt mě říká ať mu dám na tv comeback a já mu furt tam dávám JimJam hehe 😀

marketas1
15. čer 2011

@ami33 @lipetra mě normálně stresujete vy dvě, jak už máte nakoupenou skoro celou výbavičku....

lipetra
15. čer 2011

@marketas1 A chcete klucika nebo holcicku?

lipetra
15. čer 2011

@ami33 no to si taky musim udelat az si to dovezu od nasich domu, no snad pristi tyden

marketas1
15. čer 2011

@ami33 ten 20měsíční jede na Ozákovi? 😀 A já teda fakt myslím, že to bude kluk a jak jsem tak moc chtěla holku, tak je mi to teď fakt úplně jedno. To je divný, že?

lipetra
15. čer 2011

@marketas1 neblazni ani nahodou 🙂

ami33
15. čer 2011

@mannadela @marketas1 No já tam volala už včera, sem tot u psala, sem říkala paní že jsem jako doma na neschopence čekám 2 dny balík, který odešel už ve čtvrtek z Ovy a že na netu mají že eúspěšné doručení a na mě nikdo nezvonil ani lístek nemám nic. To jako vůbec neřešila, jako by to u nich bylo pravidlo, našla ten balík a že mi ho dneska dovezou domů. Tak jsem nebyla ani moc nepříjemná, protože paní na telefonu to asi zase tak neovlivní.

marketas1
15. čer 2011

@lipetra muž chce kluka, já chtěla holku a teď je mi to jedno, bude to kluk asi 🙂

mannadela
15. čer 2011

@marketas1 Nojo, já zas nestíhám číst 😀

marketas1
15. čer 2011

@lipetra no, ale máš toho už hodně, já jen 5věcí...
@ami33 jj, hlavně, když to dovezou!

marketas1
15. čer 2011

@mannadela 😉

ami33
15. čer 2011

@marketas1 no normálně jak jede comeback tak ztuhne a dívá se na tv a noic ho nezájímá a furt chce pouštět ozáka u nás, on si myslí že to je kdykoliv, oni se na to prej dívají ve středu nebo co a když mu mamka začne notovat znělku z comebacku tak se začne natřásat, jako fakt sem nestíhala 😀 😀

ami33
15. čer 2011

@marketas1 no jen doufám že to dovezoi dřív jak ve tři, musím jet ještě sehnat nějakej díl do auta, odešel ventilátor a tím pádem nejde ani klimatizace a to je na chcípnutí, tak se zase manžel bude vrtat dneska v autě a tapetování se už druhej den odkládá.

marketas1
15. čer 2011

@ami33 tak snad jo. U nás doručujou balíky do cca 13hod.

lipetra
15. čer 2011

@marketas1 no to pak budes mit od kamosek a taky neco nakoupis, vsak je jeste cas 🙂

marketas1
15. čer 2011

@lipetra no snad jo, ale už bych tak pomalu měla začít jako!

ami33
15. čer 2011

@marketas1 no já taky mylsím, že tobude dopoledne, oni se na té poště asi nepředřou. Manžel tam byl jednoiuna brigády na 3 měsíce před vojnou a říkal, že přesně si vzpomíná jak to tam chodilo, prej se vůbec nic nezměnilo.

ami33
15. čer 2011

@marketas1 neboj, koupíš dva balíky po netu a budeš vybavená na prvního půl roku.

marketas1
15. čer 2011

@ami33 no to nevím, 2 balíky super, ale aby to bylo hezké hlavně! A na poště je to asi v klid, ale dělat bych tam nechtěla

kajka_37
15. čer 2011

sem tu, měla sem tu kámošku 🙂

@marketas1 na FB to mám, ale neznamená to že jdu, bych se pak neměla jak dostat domů 😀

@lipetra hezky to máte vymyšlený 🙂 a kdo bude volat? ty?

lipetra
15. čer 2011

@marketas1 ja mam jen oblecky, ale vic nic, jo a chuvicku 😀

ami33
15. čer 2011

@marketas1 hele já taky měla strach,ale když vezeš balík za dobrou cenu, tak já si říkám, zy ty peníze co do toho dám, kdybych si měla vybrat to hezčí a slušnější a zbytek dát sem na prodej tak co. Na tom se prodělat snad nedá.

lipetra
15. čer 2011

@kajka_37 no jasan, ze ja 😀

marketas1
15. čer 2011

@ami33 asi jo, snad pak nějaký dobrý balík taky najdu
@lipetra a budeš kupovat i monitor dechu?
@kajka_37 ty jseš samá návštěva 🙂

lipetra
15. čer 2011

@marketas1 nevim, asi ne, ty ano?

marketas1
15. čer 2011

@lipetra jo, ten určitěě jo, ale starší

marketas1
15. čer 2011

teď hledám nějaké starší chůvičky,ale nic moc teda není ☹

jedu teď nakupovat repre pro zákazníky, tak toho moc nenakecejte! 🙂

lipetra
15. čer 2011

@marketas1 Já chci určitě koupit sterilizátor a odsávačku a vibrační křeslo 🙂

marketas1
15. čer 2011

@lipetra odsávačku budu mít půjčenou, sterilizátor zatím kupovat nebudu, je potřeba do 6 měsíců věku a jestli budu kojit, nebude potřeba a vibrační křeslo je co?
Tak já jedu,pa

kajka_37
15. čer 2011

@marketas1 kámoška byla tady kousek ode mě na jednání, měla čas, tak se stavila na kafíčko noooo 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru