Vyšlo to - I. trimestr 🙂 Rodíme podzim, zima 2011

evcikevil
11. únor 2011

Ahojky holky,pokud máte stejnou radost jako já a máte taky tak krásný pocit,že čekáte stvořeníčko s milovanou osobou,honem sem 🙂Já jsem to zjistila dnes ráno a před chvilkou jsem to oznámila příteli 🙂Jsme nadšení.Pravděpodobné početí je u nás 15 dní,takže termín porodu kolem října,listopadu.
Máte už nějaké příznaky?
Mě akorát popichuje v podbříšku,jinak nic 🙂

kajka_37
15. čer 2011

@marketas1 na tchibo sem dneska taky koukala 🙂

marketas1
15. čer 2011

@kajka_37 jo? to je náhoda teda 🙂

kajka_37
15. čer 2011

@marketas1 mi chodí mejlíky od nich..a rovnou koukám na týden dopředu 🙂

lipetra
15. čer 2011

@marketas1 Tak to ja se objednavat nemusim na pilates, ale na to druhe cviceni ano a tam se objednavame pres internet 🙂

marketas1
15. čer 2011

@kajka_37 já to mám úplně stejně, taky chodí mejlíky 🙂
@lipetra tak tady jo, musíš se objednat, jinak není místo. Já jsem objednaná až do konce srpna v ty pondělky :D

kajka_37
15. čer 2011

@marketas1 v zimě sem neodolala a koupila si tu fialovou koženkovou bundu.... muž když vidí tchibo tak už mě tahá opačným směrem 😀

lipetra
15. čer 2011

@marketas1 no ja jsem se prave objednala na pristi ctvrtek na cvico a v pondeli urco pujdu taky, no bez debat...mamka mi rikala, ze koukala do toho baliku od te pani, ze pry nadherny veci, tak jsem nato zvedava 🙂 a taky na tu kombinezku, ta prijde pristi tyden 🙂 jinak mame nakoupeno na cestu z porodnice vcetne kabatku 🙂

lipetra
15. čer 2011

@kajka_37 @marketas1 holky o Tchibu mi ani nemluvte, ja uz tam utratila tolik kacek 😀 😀 😀 , zrovna minuly tyden mi tam padly do oka leginy a uz je mam doma 🙂

kajka_37
15. čer 2011

@lipetra 😀 😀 😀

marketas1
15. čer 2011

@lipetra se máš,já už chci taky nakupovat! 🙂 ¨

@lipetra @kajka_37 já mám tchibo taky hodně ráda, co máme s mužem věci, tak vždycky spokojenost

kajka_37
15. čer 2011

@marketas1 tak Ondra tchibu nehodluje... něco sem mu koupila ale nosit to nechce.... :-P tak na něj prdím a utrácím jen za sebe 🙂

marketas1
15. čer 2011

@kajka_37 můj muž má nějaký trika mikinny a spokojenej

lipetra
15. čer 2011

@kajka_37 @marketas1 posledne mi rika nas druhy rida: Petro, vy jste dnes zapomnela sukni, pac jsem mela jen leginy a tricko, asi zije jeste v dobe ledove 😀

lipetra
15. čer 2011

@marketas1 ja ted utracela hodne a nejen v Tchibu, ale vetsinou ve slevach, to jsou obcas dobre vychytavky 😎

marketas1
15. čer 2011

@lipetra 😀 😀 😀 dobrej říďa 😀

marketas1
15. čer 2011

@lipetra já skoro pořád nakupuju jen ve slevách. Když jsem koupila něco za plnou cenu a oni to pak o polovinu slevnili, tak mě čerti brali, takže co jde,koupím ve slevě

lipetra
15. čer 2011

@marketas1 no to ja taky a kor ted, kdyz si kupuji ty veci vetsi o cislo, vcera jsem si koupila vesticku z 999 Kc slevnenou na 299 Kc 🙂

kajka_37
15. čer 2011

@marketas1
@lipetra u nás mi teď moc chlapi nechodí do kanclu... bo už tak mé dobře vyvinuté poprsí vyrostlo... šaty a trika mám s výstřihem... čili dobrý den kozy ven.... 😀

lipetra
15. čer 2011

@kajka_37 😀 😀 😀

kajka_37
15. čer 2011

kdo mě má v přátelích tak už může vidět můj pupek jak leze 😀

ami33
15. čer 2011

@kajka_37 kámoška z Číny je sakra v kurzu, taky se hlásím hehe 😀DDDDD

ami33
15. čer 2011

No tam můj veljet zase stál za to, součástka do auta mě přišla na 16 Kč a návštěva baby shopu 1500Kč,ale mám 2 tašky věcí, včetně plen, koupacích plen, osušky, teploměru dětského, kartáčkua hřebínku na vlasy, zase další soupravičku v 56 do porodnice už druhá...aspoň mám nad čím váhat, žínky, řetízek na dudlík, polodupačky. Jak jsou někde dobré ceny se nakupuje samo. Nakoupím tam i všechno ostatní co se týká postýlky, mají tam tu dětskou matraci s kokosovou výpní a pohankou za 600 Kč. Holčina mladá potetovaná,ale má přehled sakra.

kajka_37
15. čer 2011

@ami33 a kde si nakupovala... v nějakém spešl krámku nebo nějakém "noname"?

marketas1
16. čer 2011

Ahoj ženy,předpokládám, že ještě vyspáváte, když jste dneska skoro všechny doma. Já už zase zařezávám. A normálně mám jako problém s tou stávkou taky. Jsem si neuvědomila, že musím dnes k tomu holiči, tak nevím, jak se dostanu do města.... ☹
@kajka_37 máš krásný pupíček, moc ti to sluší a ty kozy teda máš 😀

mannadela
16. čer 2011

@marketas1 Ahojka, u nás je to se stávkou přesně tak, jak jsem předpokládala. Spousta řečí kolem - že autobusy nevyjedou, a pak skutek utek. Jezdí všechno - jen podle letního provozu (což znamená po dvaceti minutách). Takže žádná katastrofa...

marketas1
16. čer 2011

@mannadela u nás taky nějaký autobusy ráno jely, ale nevím, jka to bue odpoledne. Ale už mi slíbila kolegyňka, že mě přiblíží,zbytek dojdu nebo dojedu tramvají, jestli nějaká pojede....

mannadela
16. čer 2011

@marketas1 chjo, mně se zase dneska nechce pracovat 😠 . Ještěže mám tu pracovní dobu přerušenou velkým ultrazvukem 😀, 8 a půl hodiny bych to tu asi nepřežila. Jen doufám, že ty výsledky dopadnou dobře... ale věřím, že jo. Tyjo, dneska jsem měla úplnou noční můru. Zdálo se mi, že se mi začla Viktorka v břiše nějak ukrutně hemejřit. A pak se mi natlačila na břicho tak, že byl vidět celý její obličej 😀 . Měla hlavičku asi 7 cm velkou a byla děsně šeredná. Vypadala jak miniatura dospělého. Měla divný tvar hlavy, velké oči a obří bradu... brrrrrrr, chuděra. Až jsem se z toho hrůzou probudila.

ami33
16. čer 2011

@kajka_37 to je no name krámek, má to mladá holčina v rodiném domku a teda fakt tam má totálně všechno, jen postýlky a kočárky na objednávku, šikovná holčina, jsem s ní kecala aspoń hodinu.

ami33
16. čer 2011

Hojte holky, no jo stávka, to kdyby stávkovali rok, tak já si toho nevšimnu, dnes jsem se rozhodla být akční, budu žehlit oblečky a prát a nakupovat na víkend a večer posezení se známýma a pizza jupííí.

ami33
16. čer 2011

@mannadela Jé ty máš velký utz, se máš...bych šla hned znovu...já měla sen o prckovi jen jednou a to už je dávno a byl nádhernej,ale nikoho mi nepřípomínal a já sem v tom snu řešila po kom je a až jsem se podívala na ruce a podle palců poznala že je po manželovi, jsme se ráno tlemili. Takový sny nás teď prej čekaj,ale jak píšeš ty takový spíš hororový, prej to tak bývá a pak sny s blížícím se porodem, to si ještě všechny užijem.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru