Vyšlo to - I. trimestr 🙂 Rodíme podzim, zima 2011

evcikevil
11. únor 2011

Ahojky holky,pokud máte stejnou radost jako já a máte taky tak krásný pocit,že čekáte stvořeníčko s milovanou osobou,honem sem 🙂Já jsem to zjistila dnes ráno a před chvilkou jsem to oznámila příteli 🙂Jsme nadšení.Pravděpodobné početí je u nás 15 dní,takže termín porodu kolem října,listopadu.
Máte už nějaké příznaky?
Mě akorát popichuje v podbříšku,jinak nic 🙂

marketas1
20. čer 2011

@mimys no právě. A ještě na to každej musí koukat!

mimys
20. čer 2011

Při druhým ani nebyl klist. pořeba, protože to šlo samo během te doby čekání -hekání v porodnici.
U toho prvního to ale bylo tak rychlý, že to fakt šlo ven na sále.... dost potupný, no... ale když tlačíš, tak tlačíš a nemůžeš si vybrat co. Doktor měl trošku kecy.... klistýr nebyl???? kdy jste mela první stah? a ja na to pred půl půl hodinou.... a on na to ahaaa tak to jo... rodíme překotně a už neremcal.

marketas1
20. čer 2011

@mimys njn, to se nedá nc dělat, když to bylo rychlý, tak to bylo rychlý.....

mimys
20. čer 2011

@marketas1 no radši změníme téma 🙂 Jména už máš?

marketas1
20. čer 2011

@mimys houbelec, se nemůžeme s mužem domluvit, takže čekáme na pohlaví a zaměříme se hlavně na to jedno 😀

kajka_37
20. čer 2011

bych se asi hanbou propadla hanbou kadit tam 😀

lipetra
20. čer 2011

Tak jsem si dala rajcatka, papriku a okurku a myslim, ze prasknu ☹

mimys
20. čer 2011

@marketas1 no my už máme o pohlaví jasno, ale jméno ani náhodou. Včera jsem napsala 4 favority a očekávám, že mi jedno doma schválej. To už je asi třetí seznam, všechno předtím mi zatrhli.
ted mame na seznamu: Adam, David, Michal a Filip

mimys
20. čer 2011

@kajka_37 no to je děsný, no.... ale vubec to člověk neovlivní, bohužel.

marketas1
20. čer 2011

@lipetra tomu jako říkáš vyvážená strava nastávající matky?
@mimys Filipa mi muž zatrhl, David je manžel,takže taky nic. Adam má svátek na vánoce a Michla se nám nelíbí. Já chci Lukáška,tak snad to klane 🙂
@kajka_37 nenaděláš nic, když je to rychlý....

mimys
20. čer 2011

@marketas1 michal je u me na poslednim miste, uz kvuli príjmení. ten Lukáš se mi líbí taky, ale zase už máme Tomáše a ještě Lukáše .. to se moc rýmuje ns můj vkus a ještě Lukáše mají sousedi, tak by se pletlo, koho kdo volá.

lipetra
20. čer 2011

@marketas1 ale jo zeleninka je pro nej zdrava, vecer si dam masicko se zeleninkou...jsem se prezirala cely vikendik, vcera jsme meli stiku na grilu mnaaaam

marketas1
20. čer 2011

@lipetra to jako myslíš vážně, že to je jako veškerý oběd? To je trochu málo,ne?
@mimys mě se právě líbí Tomáš a Lukáš! 🙂

mimys
20. čer 2011

@marketas1 no ja bych ani nebyla proti, ale s tim přišel starší syn... vždycky vymyslí říkanku ... Lukáš koho šuk...š? radek? smrdí ti zadek..... emil, ten si ho nemyl.... ..
to je pak nanic takový rozhodování 😀

marketas1
20. čer 2011

@mimys 😀 😀 😀

lipetra
20. čer 2011

@marketas1 No ja jim pravidelne, snidam, svacim, obedvam, svacim a pak vecerim...🙂K obedu jsem mela tri velka rajcata, velkou papriku a okurku...je to syty jak hrom, to by clovek nerekl...ja jak mam problemy se zaludkem tak jednou tydne si musim dat lehci stravu, jinak bych se zblaznila...

marketas1
20. čer 2011

@lipetra mě to přijde jako že je to jen zelenina, že to není vyvážený,víš?

lipetra
20. čer 2011

@marketas1 No je to jen zelenina, ale já se snažím kombinovat že jím hodně zeleniny, ovoce a maso taky, ale já teď ani chuť na teplé jídlo nemám, to si dám večer po cvičení 🙂

marketas1
20. čer 2011

@lipetra no, já myslela nějaký sacharidy a bílkoviny k tomu....

lipetra
20. čer 2011

@marketas1 Sacharidy jim dopoledne, mela jsem bebe dobre rano a jogurt s jahodami, k svacine banan a k obedu zeleninku, k druhe svacine mam jablicko a syr a k veceri si dam masicko🙂

marketas1
20. čer 2011

@lipetra i tak mi to připadá, že je to v těhotennství málo teda! 😕

lipetra
20. čer 2011

@marketas1 Já mám jistá omezení co se týče jídla, tak musím jíst pravidelně a v menších porcích, proto jím tak jak jím...

marketas1
20. čer 2011

@lipetra jj, to jo, ale já myslím, že jako toho sníš málo,víš?

lipetra
20. čer 2011

@marketas1 No ja ani na vic chut nemam a doktorka rikala, ze pribiram akorat a maly je taky v pohode 🙂

marketas1
20. čer 2011

@lipetra a to je nejdůležitější 😵

lipetra
20. čer 2011

@marketas1 jj zvyk je zelezna kosile...ja od te doby co jsem zacala mit problemy se zaludkem, tak jsem se naucila jist pravidelne v mensich porcich...ale nesetrim se, mam vyvazenou stravu, to musim a ted kor...

marketas1
20. čer 2011

@lipetra ä časově jíš tak v kolik?

lipetra
20. čer 2011

@marketas1 tak rano vstavam do prace v pet, tak v sedm snidam, v devet - půl desáté svačím, v jedenact az dvanact obedvam, ve dve az ve tri svacim a vecerim tak v pet az v sest 🙂

marketas1
20. čer 2011

@lipetra a pak už nejíš vůbec nic?

lipetra
20. čer 2011

@marketas1 no nekdy si dam treba jablicko nebo kousek syra nebo meloun, ale vetsinou jim naposled v sest, pac v deset chodim spat, tak je to akorat tak aby mi slehlo 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru