Vyšlo to - I. trimestr 🙂 Rodíme podzim, zima 2011

evcikevil
11. únor 2011

Ahojky holky,pokud máte stejnou radost jako já a máte taky tak krásný pocit,že čekáte stvořeníčko s milovanou osobou,honem sem 🙂Já jsem to zjistila dnes ráno a před chvilkou jsem to oznámila příteli 🙂Jsme nadšení.Pravděpodobné početí je u nás 15 dní,takže termín porodu kolem října,listopadu.
Máte už nějaké příznaky?
Mě akorát popichuje v podbříšku,jinak nic 🙂

marketas1
1. črc 2011

@ami33 no, teplý oblečení, se ti řekne, ale když já mám tehotenský jenom letní .-D

ami33
1. črc 2011

@marketas1 no právě, teď to řeším se švagrovou, já mám těhu rifle ,ale mikinu jen jednu lehkou letní do které se vejde, páč jinak nosím všechno dost uplé do pasu a to mi už dávno nic není a pak mám mikiny takové volné nějaké, ale to spíš do lesa na zahradu a tak,ale zase se vlezeš do nějaké bundy ne? flausové nebo jarní.

ami33
1. črc 2011

no asi si půjdu zkusit jestli obleču nějaký plavky, jestli b ude furt pršet, že bysme šli na bazén krytej s holkama.

kajka_37
1. črc 2011

taky přemýšlím do čeho se oblíknu teď na moravu...a to zas plánujem golf, a stli bude hnusně, kruci....

marketas1
1. črc 2011

@ami33 bundu neobleču, mám jen bundičky do pasu,leda sportovně se oblíct avzít si softsheelku, jednu ještě obleču ☹
@kajka_37 mám stejný problém, co si oblíct... ☹

ami33
1. črc 2011

@marketas1 @kajka_37 zkuste třeba manželovi mikiny, co má manžel sportovní a mu jsou uplé tak mě jsou super přes bříško a k riflím se vždycky sportovní mikina hodí a dá se pod tu chlapskou narvat třeba něco s dlouhým rukávem. Teda ale nevím jaké máte manžílky, můj je vysokej a hodně udělanej, takže s jeho tričkama počítám ke konci těhu hehe.

kajka_37
1. črc 2011

@ami33 tak s vrchem problém nemám, spíš se spodkem... přinejhorším budu v riflích, není to úplně pohodlný ale co se dá dělat...

ami33
1. črc 2011

@kajka_37 no já mám jedny těhu rifle, ty jsem měla párkrát a jedny takový khaki kalhoty lehké, ale to mám spíš do lesa, na zahradu a tak, takové sportovní hodně, nakonec ty rifle užijui vlétě.

ami33
1. črc 2011

@kajka_37 no jo já vlastně koukala na foto bříška a sem si říkala, jé další co ukazuje pupek a žádnej nemá a pak sem si všimla že jsi teprve 15 týden, tak to jsem měla bříško asi jak ty teď. Dneska už v tom 25 týdnu je o hodně větší na netu jsem teď četla, že děloha dosahuje velikosti fotbalového míče, to zní hrozně, ale zase tak velké mi nepřipadá.

marketas1
1. črc 2011

@kajka_37 Káji, koukám na tu tvou fotku v albu a jsi hubeňour teda!

ami33
1. črc 2011

@marketas1 že je hubeňour, já si říkala jako že se dobře najedla a vystrčila břicho a pak mi došlo že je 15 týden 😀

lipetra
1. črc 2011

Dobre ranko 🙂

lipetra
1. črc 2011

Tak jsem byla u dr a vse je OK. Mam jen malicko zvyseny cukr v moci, ale zadna omezeni mit nemusim. 🙂

kajka_37
1. črc 2011

@ami33 @marketas1 vám dám hubeňour...a že sem si těšně před těhu kupovala už 40, to je hubeňour? 😀 a podprdu sem si musela koupit už Dčko, masakr 😀
@lipetra hojkyy 🙂

ami33
1. črc 2011

@kajka_37 no tak to teda vůbec nevypadáš...v tom případě ....nechceš mi půjčit tvůj foťák, že bych se takhle pěkně taky nafotila? 😀

ami33
1. črc 2011

@lipetra Ahojky, tak hlavně jak je všechno v pohodičce, není nad dobré zprávy a ten cukr si jistě po porodu upraví.

kajka_37
1. črc 2011

@ami33 to je foceno mobilem 🙂)) jo a váha 65 🙂 už to jde zas hore, haleluja 🙂

ami33
1. črc 2011

@kajka_37 jo to už bude lepší a lepší s tím jídlem a váhu máš taky dobrou, člověk to stejně moc neovlivní co mu chutná nebo ne a kolik přibere, zase fakt nemá cenu se týrat hlady.

marketas1
1. črc 2011

@kajka_37 tak to jako nechápu, kde máš tu 40 velikost! A sluší ti to moc!
@lipetra tak super zprávy 🙂 Gratulka

kajka_37
1. črc 2011

@marketas1 kuji 🙂
@ami33 papat já papám... s tím problém nemám 🙂))

marketas1
1. črc 2011

@kajka_37 ale papáš míň než dřív,ne?

kajka_37
1. črc 2011

@marketas1 no papám míň masa než dřív (menší porce) ale jinak asi furt stejně...

marketas1
1. črc 2011

@kajka_37 já jsem se včera luxusně přežrala melounu a meruněk, bylo mi normálně zle....

kajka_37
1. črc 2011

@marketas1 😀 ale tak zas ses hezky pročistila ne? 🙂

a hlásím úspěch, včera mě pustil jeden mladík si sednout 😀

marketas1
1. črc 2011

@kajka_37 ne, nepročistila ani trochu ☹

kajka_37
1. črc 2011

@marketas1 ne? to se divím...

ami33
1. črc 2011

ááá za chvilku obídek...zase rejže,maso zelenina..už mám hlad....ani ta práce mi nejde od klávesnice, už mě z té židle bolí zadek...po obědě jdu péct peřinkovou buchtu, neteře budou mít radost 😀

lipetra
1. črc 2011

BOZEEE JA MAM DNES TAKOVY SRUMEC ☹

ami33
1. črc 2011

@lipetra no pátek, to je zákon schválnosti, ještě chvilku vydržet a bude volníčko

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru