Vyšlo to - I. trimestr 🙂 Rodíme podzim, zima 2011

evcikevil
11. únor 2011

Ahojky holky,pokud máte stejnou radost jako já a máte taky tak krásný pocit,že čekáte stvořeníčko s milovanou osobou,honem sem 🙂Já jsem to zjistila dnes ráno a před chvilkou jsem to oznámila příteli 🙂Jsme nadšení.Pravděpodobné početí je u nás 15 dní,takže termín porodu kolem října,listopadu.
Máte už nějaké příznaky?
Mě akorát popichuje v podbříšku,jinak nic 🙂

kajka_37
8. črc 2011

@marketas1 waw, fakt? to sou novinky....
jéé koprovka a špenááát 🙂

ami33
8. črc 2011

a já dělala o svátkách květákovou polévku a ještě tam mám kousek na mozeček. Jo a nabalila mě tchýně minule houbama mraženýma, takže zítra dělám houbovou omáčku a taky mi narvala borůvky, ale půjdou do koktejlu páč buchta nebude.

ami33
8. črc 2011

@marketas1 to je podle mě nějaká blbost...podle mě se měří hlavička, nožičky, bříško a tak anějakej program to vypočítá,ale stejně je to dost nepřesný, kámošce řekli v poradně před porodem skoro 4 kila, v porodnici jí řekli 3,8kg a porodila sotva 3,5kg, ono to zase tak přesný není.

kajka_37
8. črc 2011

@ami33 taky děláš pěkný chutě 🙂))

ami33
8. črc 2011

marketas1 @kajka_37 jako holky koprovku sem dělala o svátkách, vždycky ji dělám kvůli manželovi, páč já ji moc nemusím a normálně mi chutnala jak nikdy, manžel hleděl jak to do mě padá 😀 sem říkala to nechutná asi mě,ale malýmu, normoš sem nestíhala.

ami33
8. črc 2011

Holky a o víkendu mám slíbeno, že pojedem zase na pstruhy a uděláme si je na chalupě na ohni.

kajka_37
8. črc 2011

@ami33 no mě zas dneska nějak nejede ten květák.. nechala sem si ho zabalit sebou a pojídám... nevím co mi nesedí, stli olej, chuť celkově nebo co... možná sem jen rozhozená ránem...

kajka_37
8. črc 2011

pstroužky mám taky slíbené... kdy se k nim dostanem to nevím 🙂

ami33
8. črc 2011

@kajka_37 ty já se dnes bavila s kámoškou co to byla, ona že jak byla těhu tak prej měla šílenej hlad,ale málo co mohla, bylo jí dost špatně, prej ani rýži nesnesla nic, je to zajímavé někdy.

ami33
8. črc 2011

Nic holky, loučím se a přeju pěknej víkend, dělá se nějaké rychlé černo, asi přijdou ty avízované bouřky, tak ještě rychle nakoupit za sucha...páčko.

marketas1
8. črc 2011

@ami33 no to doufám, že je to blbost. Ale zase kamarádce řekli 3,2kg a malá měla 3,7kg,takže to asi necháme osudu....A koprovku miluju a špenát taky miluju 🙂

marketas1
8. črc 2011

@ami33 papa,krásný víkend
@kajka_37 ☹ papej,Káji,snaž se!

kajka_37
8. črc 2011

@marketas1 papááám ;)
krásný vík 😉

ami33
8. črc 2011

Tak jsem ještě zpět...halo jste tu někdooooooooo 🙂)

ami33
8. črc 2011

Tak holky, jedu z obchodu, potkám sousedka a ona na mě čau mamino se nám to kulatíš a pak prej kdy že máš ten termín? v srpnu? a já na to v říjnu, asi už fakt vypadám jak totální vorváňka před porodemj 😀DD nu což tak jsem si dala na sváču jeden banán a dvě nektarinky a jsem zvědavá na jak dlouho mi to vydrží.

marketas1
8. črc 2011

@ami33 JÁ JSEM TE´D VYPILA frapé,dala jsem si nektarinku a chystám se na banán 🙂 Hele,co tak za den sníš?

marketas1
8. črc 2011

@kajka_37 ty jsi to už jako dneska zabalila?

ami33
8. črc 2011

@marketas1 dneska ...ráno miska cornflakes s mlíkem, svačina nějaký šlehaný tvaroh ovocný, oběd polívka a maso+3 knedlíky, svačina 2 nektarinky, banán, odpo jdu s kámoškou ven, to budu pít vodu a max nějaký tyčinky slaný dám a večer dneska mám zel. salát s balkánem. To jako před těhu sem jedla oběd, večeře. Ale ne vždycky jím tak dobře, někdy mám párky večeři nebo křenovou rolku v aspiku s pečivem, né každý ráno mám cornflakes.

ami33
8. črc 2011

ty jo teď jsem si vzpoměla že tam mám na mrazáku zmrzlinu, tak ta padne, než půjdu ven. Jím o hodně víc než kdykoliv jindy, někdy jím dobře a přibírám a někdy jím nehorázně a váha stejná nechápu.

kajka_37
8. črc 2011

@marketas1 né já psala Ami pač odcházela 😀

ami33
8. črc 2011

@kajka_37 ahaaaaaaa, ty seš ještě tuuuuuuuuuu, já byla v obchodě a jako průtrž u nás jak blázen, naštěsatí to nejhorší když jsem byla v obchodě a z obchodu zase bez deště,ale něco se žene a to mám nažel dneska tenis, jsem chtěla jít dělat kibice.

marketas1
8. črc 2011

@ami33 chjo, to fakt nechápu, sním toho asi míň než ty a přibírám teda neskutečně ☹ Zase o kilo víc, už mám +11
@kajka_37 ahá 😀

marketas1
8. črc 2011

@ami33 tak tady zatím teda nepršelo a neprší

ami33
8. črc 2011

@marketas1 no hele já jím teď o hodně víc, oni taky píšou že mezi 20-30 týdnem se přibírá prý nejvíc,ale nevěřím už ničemu, podle mě každá to má jinak, ale já taky přibírám každý 3-4 týdny kilo jde nahoru,ale když to spočítáš za celé těhu tak to vychází na těch 15,16 což je v normě. Já prostě mám teď návaly hladu a prostě se najím, teda snažím se nacpat ovocem nebo tak a u mě je taky chyba, že málo piju, takže nezaplácám žaludek vodou ale jídlem.

marketas1
8. črc 2011

@ami33 tak já co týden,tak + kilo ☹

ami33
8. črc 2011

marketas1...hele kámoška co měla +25 kilo mi včera řekla, že prej nepřibírám...přitom mám už taky +8-9 kilo navrch, což teda potěší,ale já to každý kilo navíc cítím a dneska ta sousedka pomalu by mě hnala na sál, to fakt nemá cenu řešit. Kámoška měla +25 v těhu a řekla mi včera, že jsem na tom hodně dobře, že jsem z apolovinou a zase tak moc nemám, podle mě když přibíráme teď tak po tom 30 týdnu už to moc nebude a nebo mám hodně vody, fakt mám velký břicho...hrůza....mě všichni ženou rodit a jako tchýně před dvěma dny kdyže mám ten termín, celůá rodina měla za to že v září, tak jsem si jim to dovolila jestě o měsíc posunout

kajka_37
8. črc 2011

jj ještě sem tu 🙂))

ami33
8. črc 2011

@marketas1 ale ne někdy to houpne hodně nahoru, to mě taky,ale pak se to zase pár týdnů drží...si říkala 10 kilo ale to už je tam měsíc, nejlíp to poznáš podle těhu průkazky. já mám co poradna 3 týdny to kilo navíc, nevím jestli tentokrát nebudu hlásit kila dvě.

marketas1
8. črc 2011

@ami33 tak já v poslední poradně hlásila za měsíc +4 kila - fakt kilo týdně... ☹Fakt nevím, čím tohle je ☹

ami33
8. črc 2011

@marketas1 hele to tak nepůjde nahoru furt...neboj...já si taky říkala jak od oběda do večeře nebudu nic jíst a mezi snídaní a obědem vydržím nic nejíst,ale je to fakt blbost....prostě furt bych něco jedla, tak si vždycky něco vezmu,ale snažím se normální věci, fakt jím minimum sladkého, jíst sladké, tak mám snad už 15 kilo, teď jak jsem byla v obchodě tak jsem tam slintala po koláčích a koblihách, klidně bych si dala a snědla je,ale radši sae překonám a dám si to ovoce, takže nehladovím a malému dám co chce a vlastně jestě zdravější než kobliha,ale taky mám chuť na sladký.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru