Vyšlo to - I. trimestr 🙂 Rodíme podzim, zima 2011

evcikevil
11. únor 2011

Ahojky holky,pokud máte stejnou radost jako já a máte taky tak krásný pocit,že čekáte stvořeníčko s milovanou osobou,honem sem 🙂Já jsem to zjistila dnes ráno a před chvilkou jsem to oznámila příteli 🙂Jsme nadšení.Pravděpodobné početí je u nás 15 dní,takže termín porodu kolem října,listopadu.
Máte už nějaké příznaky?
Mě akorát popichuje v podbříšku,jinak nic 🙂

kajka_37
17. črc 2011

ahojky, v rychlosti zdravím... přivezla sem si od švagrové 4 krabice věciček 🙂 z toho jedna je plná zavinovaček 😀 jen nevím kdy se mi bude chtít pustit do třízení :D

marketas1
18. črc 2011

Ahoj ženy!

@kajka_37 Ahojky, jak jsi přežila s tou alergií? mě to tak mrzí, že jsem neměla ten telefon s sebou! ☹

lipetra
18. črc 2011

Dobré ránko všem 🙂

marketas1
18. črc 2011

@lipetra Ahojky, tak jak bylo v pátek? Co ten 3D UTZ,jdeš?

lipetra
18. črc 2011

@marketas1 Ahoj tak mozna budu mit od kamosky Peg Perego komplet za 13 tisic🙂 Jen v barve kiwi, ale taky neni spatna a hlavne ta cena je krasna, je to lonska kolekce a pouzivala ho jen rok 🙂

lipetra
18. črc 2011

@marketas1 No za tu cenu asi na ten 3D pujdu. V patek na svatbe bylo fajn🙂 Vyslo i pocasi tak jsme sedeli dlouho venku a pak uvnitr uz to bylo horsi, jak tam hrala hudba, tak ty decibely se malemu ale vubec nelibili. 😉

marketas1
18. črc 2011

@lipetra to je super cena za perégo! A ona ho už po roce prodává? Ani sporťák nevyužije?!
My jsme byli včera na kole a taky se to prckovi chvilkama vůbec nelíbilo....

lipetra
18. črc 2011

@marketas1 No to prave nechapu proc ho prodava uz po roce, ona rikala, ze si chce koupit golface tak proto ho prodava. Jsem na nej koukala zda treba nema nejakou chybicku a je v pohode, jak novy. Tak snad to vyjde. Pac je to vcetne isofix zakladny. Takze deset tisic uspora. Tak uvidime zda si to jeste nerozmysli.

ami33
18. črc 2011

Ahojte holčiny.....
@kajka_37 ..to máš super tolik věciček, já taky zatím jen syslím a mám roztříděny trochu velikosti páč to mám až do roka skoro a ještě musím roztřídit na menší větší a rozdělat do šuplíků zvlášť bodynka, dupačky a tak,ale to je ještě čas, stejně se to bude ještě všechno prát.
@marketas1 ták ženo, zejtra nás čeká glukóza party, tak si nech na ráno místo v bříšku 😀DD

kajka_37
18. črc 2011

bré ranko holky 🙂

@marketas1 to nevadí 😉 já volala i mamce, ta byla zas na golfu 😀
.... naštěstí bylo přes den hezky tak sem byla venku...a tam mi kočka ani nevadila... ale když sem zalezla dovnitř, ouou...až se mi zas roztekla z nosu krev 😀 ale je zvláštní, že den předtím mi kočka nevadila... azčla vadit až druhý den ráno 😲

pražandy ve špuntíku mají tento týden slevy 20% 😉 vztahuje se to ale jen na zboží, které je na prodejně, takže na kočárky na obj. se to nevztahuje

ami33
18. črc 2011

Jo holky, manžel v rámci diety našel v časopise recept na rýžovej koláč, tak ho budu na víkend zkoušet, bez tuku a mouky, jen rýže, 2 vajíčka a 100 g cukru, mimo jiné. Jen musíém sehnat nějakou specoš rýži. Jo a tvaroh je tam.

lipetra
18. črc 2011

@kajka_37 Jeee dik za tip🙂

kajka_37
18. črc 2011

@lipetra taky bych tam zajela, ale nějak nejní kdy 😅 dneska kámoška, zítra šmik, ve středu mám muže pryč a ve čtvrtek už jedem do pryč...

marketas1
18. črc 2011

@ami33 se na tu glukózu docela těším, myslím, že to nebude taková hrůza 🙂 A já jsem dělala tu tvarohovou buchtu s margotkou,výbornáááááááááá jako vždycky!
@lipetra to by bylo fakt super, a ten telenej je taky hezkej!

ami33
18. črc 2011

@marketas1 no já z té glukózy nemám taky žádnej děs, spíš to tam odsedět a aby to vyšlo dobře a co a potom si zase dáme s malým něco dobrýho za odměnu hehe.

lipetra
18. črc 2011

@kajka_37 Jsem tam psala, zda vubec maji na prodejne ten komplet Peg Perego, to bych brala s tou slevou nebo kdyby to slo poskladat. Tak uvidime. Ale taky tam nemam kdy zajet, leda odpoledne misto cviceni, ale to se mi moc nechce vynechat.

marketas1
18. črc 2011

@ami33 mě štve, že tam musím být už tak brzo, že asi budu muset z domu ještě dřív než do práce a tam to odsedím, beru knížku a časák. pak jdu rovnou na to EKG a pak domů uklízet ajestli seženu borůvky, chci udělat borůvkové knedlíky.

lipetra
18. črc 2011

@marketas1 Me se taky libi, bud ten zeleny nebo ten java nebo ten bezovy...Uvidime ma mi kamoska dat vedet do konce tydne, ono zalezi zda sezenou ty golface, ktere chce a hlavne se vraci s dovolene. A dnes by se mi mela ozvat ta kamoska s temi oblecky, tak nato jsem fakt zvedava zda uz neco dovezla od rodicu nebo ne.

ami33
18. črc 2011

@marketas1 tak u nás už je po borůvkách, letos bylo málo, asi něco zmrzlo...ale my už nechodíme,ale mám loňské na mrazáku, bych ti hned dala. Hele já normoš objevila minulej týden na Lidlu knedlíky švestkové, naprosto výbroné, nic lepšího jsem dlouho nejedla, je to kilový pytel a stojí to 35 Kč, hned zejtra si dám po glukóze na oběd.

marketas1
18. črc 2011

@ami33 bych teda potřebovala vědět, jak ten pytel vypadá. když neseženu borůvky, tak bych si je taky koupila 🙂 Ale možná bych udělala i meruňkové knedle, meruňky zatím jsou. A v trhu by mohli mít i ty borůvky 🙂 Uvidíme.

@lipetra mě se líbí i ten červený, ale pro kluka se nehodí. Já jdu do toho béžového jen proto, že se mi k němu hodí dopňkově všechny barvy, já jsem na to fakt asi úchylná.... 😀

lipetra
18. črc 2011

@marketas1 No tak ja jeste uvidim. Kaja sem hodila ten odkaz na Sputnik, tak jsem tam psala, zda maji ten bezovy kocarek na prodejne a pripadne vezmu ten, novy je preci jen lepsi🙂a kdyz je tam 20% sleva, tak to je velka uspora.

cell
18. črc 2011

dobré ránko 🙂 ... tak už i my máme objednaný kočárek 😵

ami33
18. črc 2011

@marketas1 počkej mrknu do mrazáku 😀

marketas1
18. črc 2011

@lipetra 😀 já vím, taky jseš úchylná na to, aby ti všechno ladilo 😀DDDDDDDDDDDDDD
@ami33 oki 🙂
@cell se máš, my ještě objednaný nemáme....

kajka_37
18. črc 2011

@cell bré ráánko 🙂

@lipetra jj 20% slevy je dobrá slevička 😉 rozhodně se vyplatí 🙂

lipetra
18. črc 2011

@cell Jeee jaky?

kajka_37
18. črc 2011

já vím jaký heč heč 🙂)))

lipetra
18. črc 2011

@marketas1 no stesti ze nemam treba uz ten fusak a ten bych mela ten kocarek kiwi, to by se mnou snad seklo 😀

lipetra
18. črc 2011

@kajka_37 no to jo, to je velka sleva, jen kdybych nebyla tak lina 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru