Vyšlo to - I. trimestr 🙂 Rodíme podzim, zima 2011

evcikevil
11. únor 2011

Ahojky holky,pokud máte stejnou radost jako já a máte taky tak krásný pocit,že čekáte stvořeníčko s milovanou osobou,honem sem 🙂Já jsem to zjistila dnes ráno a před chvilkou jsem to oznámila příteli 🙂Jsme nadšení.Pravděpodobné početí je u nás 15 dní,takže termín porodu kolem října,listopadu.
Máte už nějaké příznaky?
Mě akorát popichuje v podbříšku,jinak nic 🙂

lipetra
19. črc 2011

@marketas1 no tak me dalsi kamoska nabizi cokoladovy Perego a jedna hnedobezovy Perego, se nejak roztrhl pytel s temi kocarky kolem me 😀
jeee ty se mas, taky bych si dala knedlicky 🙂

ami33
19. črc 2011

@marketas1 já měla dnes ty švestkový,ale nepochutnala jsem si na nich jako minule, to bude asi tou glukózou jsem předávkovaná. Já to teda musela vypít jen tak holý bez vody a za ty 2 hodiny jsem měla tak 2 malý loky vody.

lipetra
19. črc 2011

@kajka_37 ono asi zalezi na koho narazis

marketas1
19. črc 2011

@ami33 no,nám ta hlavní sestra říkala,že po té hodině to berou podle toho odběru na lačno z rána, takže asi měl někdo trochu vyšší hodnoty si myslím....Já jsem si celou dobu četla 🙂A nechala jsme si vzít z jedné a pak z druhé ruky 🙂

marketas1
19. črc 2011

@ami33 fakt? Nám to dali do 0,5litru naředěný nějakou citrónvou vodou,takže se to dalo. Ty jo,chudino,tak to věřím,že to byl hnus...

kajka_37
19. črc 2011

@marketas1 černá je klasika a zkombinuješ to se vším.. stačí barevná deka a spokojenost... navíc k tyrkysové co s ní že.... 🙂 a do sporťáku dám taky nějaký barevný hračky, deku a tak...

marketas1
19. črc 2011

@lipetra to jsou ale nějaký starší typy těch kočárků,ne?

marketas1
19. črc 2011

@kajka_37 jj,já se chystám pro tu zimní deku ještě 🙂

lipetra
19. črc 2011

@marketas1 No kolekce 2010, neco podobneho jako tyhle fotky. To je jedine kde jsem neco takoveho nasla.

marketas1
19. črc 2011

musím jít upéct buchtu,zbylo mi přes půl litru borůvek....

marketas1
19. črc 2011

@lipetra tén hněděj s emi moc nelíbí...

lipetra
19. črc 2011

@marketas1 Myslis ten cely hnedy nebo ten hnedo bezovy?

ami33
19. črc 2011

@marketas1 no já nevím, mě je to taky divný, jenže ona mi sestřička, už před prvním odběrem označila jen dvě zkumavky, jako že budou 2 odběry a v žádance od dr nic nebylo, asi to dělají podle toho od kterého kdo je dr a kdo co vyžaduje, jinak nevím. Jako pro mě fakt hnus 300 ml čisté glukózy, už sem to cítila všude jako bys pila čistej sirup a to mi ještě do té lahvičky hodila brčko, bych jako pila do oběda....holčina vedle mě mi říká, prej to není tak hrozný, že to vypila naráz, jako zkusit to naráz, tak bych grcala určitě, ale vylokala jsem to postupně během 5 minut. Celé dopoledne jsem cítila glukózu, malej po té energetické dávce kopal. A bylo mi po té glukóze horko, jako bych vypila horké kafe, ještě že jsme tam seděli u otevřeného okna a prej hodně ženským po tom bývá blbě a šla jsem odnést výsledky doktorce to bylo skoro 10:30 a ona se mě hned ptala prej jestli mi je dobře, tak nevím, zase tak šoufl mi nebylo.

marketas1
19. črc 2011

@ami33 tak ale to je nějaký divný,té glukózy je jen 75g a jestli jsi to měla ve 300ml,tak jsi to musela mít něčím naředěné,ne?
@lipetra moc ani jeden,ale j´ten béžovohnědý teda ještě míň než ten hnědý...

ami33
19. črc 2011

@marketas1 bylo toho 300 ml a bylo to v takové originál lahvičce, kterou předemnou otvírala a ničím to neředila, jedině že by touž bylo předem od výrobce?

marketas1
19. črc 2011

@lipetra to zkoumám podrobněji, tak ten hnědý není zase tak špatný 🙂 Ale ten hnědobéžový teda ee

marketas1
19. črc 2011

@ami33 jj,tak to je možný,že je to naředěný od výrobce,některé holčiny to tak měly....

lipetra
19. črc 2011

@marketas1 no me se libi ten kiwi, cekam az se kamoska vrati z dovolene a uvidime 🙂

lipetra
19. črc 2011

@marketas1 Me se taky vic libi ten hnedy, neni to spatna barva, ale ta s tou bezovou je takova divna.

ami33
19. črc 2011

@marketas1 jo asi to tak bude a koukám na netu a tam píšou že se při testu podává 75g glukózy v 300 ml vody, tak jsem to měla ve vodě, teda ale i tak to bylo sladký :DDDDDD aspoň vím co sem pila, bych machrovala na manžela, že jsem pila čistou glukózu 😀DDDD

kajka_37
19. črc 2011

@ami33 mě tu glukozu lila z nějaký hnědý lahvičky... a taky neředila...ale k tomu dala hrneček s vodou...

ami33
19. črc 2011

@kajka_37 jo byla to hnědá lahvička, mě ji otevřela a ještě mi k tomu dala růžový brčko, jako sem se musela tlemit, takovej hnus a pít to přes brčko, bych umřela a jako voda nikde, se ptám jestli to můžu zapít vodou, protože jsem měla sebou a ona, že teda ale moc ne, tak sem si nakonec dala jeden lok ať necítím tu glukózu v puse.

marketas1
19. črc 2011

já nevím,my jsme to měli v půl litru od piva 😀 a bylo to sladkokyselý,byl tam cítit nějaký citrónový koncentrát.Ale já to vypila na 3x,abych to měla rychle za sebou a pak se mi to ještě hodinu brkalo 😀
Ták,borůvkový koláč je v troubě,ještě jdu udělat knedík manželovi ke svíčkové,co zbyla z neděle,ale to bude taky rychlovka pak konečně snad začnu uklízet....
@lipetra přesně, jsem ti chtěla napsat,a´t vydržíš,co ten zelený,jestli to klapne....

lipetra
19. črc 2011

@marketas1 ty jo driv melo perego barvicky pekny co jsem koukala 🙂 no me oba ty kocarky prijdou takove nic moc...jeste mam cas mesic, ale pak uz musim kocarek fakt koupit, jako vzdy bude vse na posledni chvili jak se znam 🙂

lipetra
19. črc 2011

@marketas1 Treba tahle barva🙂

marketas1
19. črc 2011

@lipetra když mě by se nejvíc líbila černá nebo tmavě šedá.... 😀

lipetra
19. črc 2011

@marketas1 Ten se vyrabel taky takova svetle seda s tmave sedou, moc krasny. Holt na nas vysel uz ten horsi vyber barev.

marketas1
19. črc 2011

@lipetra tak to je teda pech ☹ Ale tak taky jsme se vybraly,ne? 🙂

lipetra
19. črc 2011

@marketas1 No to jo. Ten bezovy je pekny a jeste ta java a to kiwi taky jde, ale cervenou bych asi nechtela.

marketas1
19. črc 2011

@lipetra mě se ta červená líbí,ale určitě ne pro kluka a špatně by se mi kombinovala, k černé s emi nejvíc hodí černá a bílá a mít mimi s černýma doplńkama je teda morbidní 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru