Vyšlo to - I. trimestr 🙂 Rodíme podzim, zima 2011

evcikevil
11. únor 2011

Ahojky holky,pokud máte stejnou radost jako já a máte taky tak krásný pocit,že čekáte stvořeníčko s milovanou osobou,honem sem 🙂Já jsem to zjistila dnes ráno a před chvilkou jsem to oznámila příteli 🙂Jsme nadšení.Pravděpodobné početí je u nás 15 dní,takže termín porodu kolem října,listopadu.
Máte už nějaké příznaky?
Mě akorát popichuje v podbříšku,jinak nic 🙂

lipetra
12. kvě 2011

@marketas1 Dělám personalistku a mzdovou účetní a napůl i asistentku 🙂 Takové 3v1 😀
Tak jsem si koupila venku bile kalhoty a teplaky na cviceni. A jak tam prsi, tak se mi vubec nechce jit dnes cvicit, pac to mam i s prestupy a pak jeste kus pesky, tak to asi dnes vzdam 😒

marketas1
12. kvě 2011

@lipetra třeba přestane 🙂 a dobrá práce. Ty ji dělal dřív účetní?

lipetra
12. kvě 2011

@marketas1 no ja to asi fakt dneska vzdam, jsem lenoch 😀 Uz jsem te cvicitelce poslala email🙂
Ja jsem predtim delala ucetni v jedne pojistovne, ale to me moc nebavilo a pak jsem si nasla praci tady a tady me nechali udelat kurz mzdove ucetni a personalistiky a muzu to delat. Dokonce mi poridili i program.

marketas1
12. kvě 2011

@lipetra tak to je super, já jsem si říkala, že bych si na mateřské udělala kurs účetnictví, ale stojí to 10tisíc, takže jsem se s tím rychle rozloučila....

monulkab
12. kvě 2011

mě začalo bývat těžko po obědě až teď poslední týden, nevím čím to je, asi moc hltám, vždycky pak tak aspoň 3 hodiny mám břicho údplně tvrdý, a pak to k večeru přejde a když se navečeřím, jsem ok, tak nevim čím to je.... marketas1 a z pasty se mi taky někdy navaluje, jsem zvyklá si zuby pořádně drhnout takže mám pak pěny plnou pusu a to je to co mě dráždí 🙂 ale nejhorší je, když vstanu, vylezu z ložnice do chotby kde spává náš pesan, a někdy se mi navalí z toho psího odéru 🙂 Zjistila jsem že mi není špatně po ránu od žaludku, ale dokáže se mi navalit z různých pachů...

monulkab
12. kvě 2011

tady u nás v Brně svítí sluníčko....

lipetra
12. kvě 2011

@marketas1 A nemate u Vas treba moznost na splatky? Ono ty kurzy jsou pekne drahy. To vim.

marketas1
12. kvě 2011

@monulkab a v kolikátém týdnu jsi? No mě je z mentolu zle někdy od 6.týdne, hrůza. Vyčistit si zuby byl nadlidskej výkon. Teď už je to lepší, ale pořád ne 100%, ale žvýkačku už docela zvládám 🙂
@lipetra to nevím, nezjišťovala jsem to. Kdybych věděla, že to k něčemu bude a že mi to pak k práci pomůže, tak si na to i půjčím, ale nikdy to není 100% ☹

kajka_37
12. kvě 2011

volám haleluja jahodám, konečně se mi ulevilo :D že já si je nedala hnedka ráno 🙂))

lipetra
12. kvě 2011

@marketas1 No to mas recht, dneska uz chteji vsude zkusene ucetni a junior ucetnich je plno. To mas pravdu. No ja prave delam mzdy i pritelovi pro jeho spolecnost, tak mam trosku cviku. Ale reknu ti sama bych se do toho nepustila, kdyby mi v praci nedali tu moznost.

marketas1
12. kvě 2011

@lipetra jj, je to všechno o příležitosti a tu ti skoro nikdo nedá....
@kajka_37 tak aspoň něco pomáhá .-)

lipetra
12. kvě 2011

@marketas1 No to jo, prave ze vis co clovek muze mit skoly i kurzy, ale tu prilezitost ti da malokdo bez praxe, coz je skoda, pac si myslim, ze nektery lidi by si tu sanci zaslouzili vic jak ty s praxi. 🙂
Kolik jsi uz pribrala kg od zacatku tehotenstvi? Me rika kamaradka, ze jsem pribrala malo ☹ Ona je o dva tydny predemnou a ma 8 kg nahore.

marketas1
12. kvě 2011

@lipetra ani se neptej, už 5,5 kila, hrozný....Přibírám i ze vzduchu.... A k té práci - souhlasím s tebou, ale zase si kolikrát myslím, že když absolvent dostane větší nástupní plat než člověk, který má praxi, ale nemá před jménem titul,tak to taky není moc dobře....

lipetra
12. kvě 2011

@marketas1 Ja 3 kg a sestricka mi nerikala, ze by to bylo malo. Ono je to asi individualni. A uz nosis tehu obleceni? Ja jeste furt normalni, jen vse na gumu 😀
To mas pravdu, to je pak nespravedlive. To urcite, tak nema byt.

ami33
12. kvě 2011

Hojte holky, tak jsem krom oběda a žehlení nestihla nic. Se chystám ven a hruza tím oblikáním ve všem vypadam tlustě a ne těhotně. Ještě že mi dala kámoška tolik těhu triček, v těch aspon vypadam jak těhule,chci už větsi bricho.

marketas1
12. kvě 2011

@lipetra já myslím, že je to opravdu individuální a ˇbuď ráda, nejvíc se přibírá na konci těhu a budeš mít aspoň dobrou póporodní váhu, závidím, fakt! A těhu oblečení ještě ne, kalhoty ještě obleču 🙂
@ami33 takly ve všem vypadám jako vyžraná a ne těhotná ☹ Fňuk

lipetra
12. kvě 2011

@marketas1 Ja prave normalni kalhoty nenosim uz, i kdyz bych se do nich vesla, ale tlaci me na brisku, tak nosim vse kapku vetsi a tim padem si kazdy mysli ze jsem pribrala asi 😀 Me to hrozne bavi ty lidi, musim se tomu smat, kdyz resi kazdy kg nahore. Vis co ja se musim drzet, mam zanet jicnu, takze mam dietku a musim jist pravidelne, tak se snazim to dodrzovat, ale to vis obcas taky ujedu 🙂 Ale co nedoprat miminku 😉

marketas1
12. kvě 2011

@lipetra já co jsem měla vyšší kalhoty, tak taky už neobleču, ale co mám nízký bokovky a byly mi volnější, tak ještě obleču 🙂 Mě ani nepřipadá, že bych se přejídala a stejně strašně přibírám... ☹

ami33
12. kvě 2011

@marketas1 hele až ještě trochu porostou bříška,tak budem pěkný těhule. Já když dám třeba 3/4 kalhoty normoš tak vypadám blbě,nedělá to pěkný tvar bříška a vypadám jak tlustá když dám těhu kalhoty s pásem a těhu tričko vypadám jako těhule a to mi neva,üž chci právě to bříško nosit. Jinak já mám nahoře 4 kila, což je dobrý na to že nic nesmím, necvičím a nic,ale já přibrala ještě 4 kila před těhu, po těch hormonech co do mě ládovali.

monulkab
12. kvě 2011

@marketas 16tt+6

ada80
12. kvě 2011

Ahoj holky tak jsem konečně tady z rizikovky a čekáme kluka

lipetra
12. kvě 2011

@marketas1 Vis co to neni o prejidani, ale proste ono je to u kazdeho jinak. Jedna kamaradka nabrala za tehotenstvi 12 kg a druha 25 kg a pritom ani jedna se neprejida, jen ta co mam min chodila cvicit a ta druha ma v sobe vodu. Tak jsem zvedava co az porodi.

ami33
12. kvě 2011

@marketas1 hele mi zase přiberem později a ty ne. Já mám limit max 15 kilo, kámoka měla př 20 to fakt nechci.

monulkab
12. kvě 2011

@ada80 gratulace ke chlapečkovi!!!

lipetra
12. kvě 2011

@marketas1 @ami33 Ja mam limit 12 kg, kvuli zadum taky🙂

lipetra
12. kvě 2011

@ada80 Velka gratulace 🙂

monulkab
12. kvě 2011

děvčata limit mít můžete ale...v Řecku mají přísloví, když člověk plánuje, bůh se jen směje, a myslím že na tom něco bude 🙂

marketas1
12. kvě 2011

@ada80 moc gratuluji!!!!!!!!!! 😵
@ami33 @lipetra no,já mám limit 15kg,a le nevím, jak se do toho mám vlézt 😀

@monulkab jj, nemáš to nikde napsaný

lipetra
12. kvě 2011

@marketas1 No ja se snazim jist hodne zeleniny, ovoce, masa a zadne sladke, to ja ani nemusim normalne, krome zmrzliny, to je moje slaba stranka 😀
@monulkab To je pravdivé, ale pevná vůle dokáže hodně 🙂

ami33
12. kvě 2011

@ada80 jé to je krásný, taky bych brala pipíska 😀
@monulkab jo v řecku tam nic nedělaj,melou pantama a pijou frapéčka hehe
@marketas1 no taky budu ráda když se vlezu

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru