Vyšlo to - I. trimestr 🙂 Rodíme podzim, zima 2011

evcikevil
11. únor 2011

Ahojky holky,pokud máte stejnou radost jako já a máte taky tak krásný pocit,že čekáte stvořeníčko s milovanou osobou,honem sem 🙂Já jsem to zjistila dnes ráno a před chvilkou jsem to oznámila příteli 🙂Jsme nadšení.Pravděpodobné početí je u nás 15 dní,takže termín porodu kolem října,listopadu.
Máte už nějaké příznaky?
Mě akorát popichuje v podbříšku,jinak nic 🙂

ami33
13. kvě 2011

Ha už jsem si našla tabulku na přepočet velikostí z usa.

ami33
13. kvě 2011

Tak už to tam je, to je docela lehké, konečně si udělám místo ve skříni.

marketas1
13. kvě 2011

@ami33 tak spíš to vem podle toho, jakou velikost máš teď a podle toho to tipneš jestli je to S,M nebo 36,38 atd....

marketas1
13. kvě 2011

@ami33 než jsem to dopsala, ty jsi našla tabulku 🙂

ami33
13. kvě 2011

@marketas1 já je nenosila ani před těhu, v usa bylo horko i na dlouhé sukne a tady sem měla každou na sobě snad jednou a tak trčí ve skříni a je to škoda.

ami33
13. kvě 2011

no mazec,asi jsem přehnala ty ceny, jako tam to každej prodává za 50 Kaček,za ty love s tím nejdu ani na poštu, to si to radši nechám přešít, takovej supr materiál ,majn got se mnou, zase budu za exota hehe

marketas1
13. kvě 2011

@ami33 ne, nech to tam, třeba se někdo ozve 🙂

ami33
13. kvě 2011

no uvidíme, musím mizet do obchodu, ať pak mám klid na hokej, možná ještě stihnu upéct tu buchtu co peču od včera 😀 tak zatím páčko a když tak pěkný víkend

marketas1
13. kvě 2011

@ami33 papapapa taky už se třesu na hokej 🙂

lipetra
13. kvě 2011

@marketas1 Na prcka. Na sebe nekupuji nic.Me jsou zatim tehu oblecky moc velky. Spis nakupuji ve slevach. Dneska mi kamaradka nabidla, ze mi pujci dvoje tehu kalhoty, tak toho mozna vyuziji🙂
Tak kamaradka mala uz je na svete, je kraaasnaaa 🙂
Ja mela chut na latte venku, tak jsem si zasla vedle na latte bez kofeinu, mnam 😵

marketas1
13. kvě 2011

@lipetra máš strach z kofeinu? A já ještě nekoupila mimiškovi nic, ale asi to zítra už napravím 🙂A mě kamarádka taky půjčila 2 těhu rifle. Jedny jsem si koupila od druhé- kalhoty, černý. A jedny jsem si koupila sama - bílé lněné 🙂
Jůůů, miminko už je na světě? Že moc gratuluju!

lipetra
13. kvě 2011

@marketas1 Jmenuje se Samata Tereza 🙂
Ja jeste taky nic miminku nekoupila, furt jen sobe nebo priteli 😉 Ja prave si rikam, ze si nic kupovat nebudu a vydrzim to s temi co ma kamoska, ale zas ona je mala a ja velka, tak nevim zda mi budou pasovat na delku 😀

kajka_37
13. kvě 2011

tak sem tu... zašla sem si po obědě na Havelák pro jahody a mám i třešně..ale jako holky, to je lahůůůůůdka x) slaďoučkýýýýý 🙂 sice drahý jako pra*e... ale co bych pro to mrně neudělala 🙂))

marketas1
13. kvě 2011

@lipetra musíš vyzkoušet 🙂 Mě jsou ty rifle zase dlouhý, protože kamarádka je vysoká, ale to zahnu, 🙂

marketas1
13. kvě 2011

@kajka_37 Káji, ty chceš taky na holou za tu provokačku, ne?!

lipetra
13. kvě 2011

@marketas1 Nebojim se kofeinu. Ale rano uz jsem mela slaby kafe, tak jsem nechtela to mrne drazdit dalsim kofeinem😉
No ja doufam, ze mi budou a nebudu muset si nic kupovat 🙂 Ja mam rada uzke dziny a vzdy kdyz se mi libi nejake tehu, tak jsou dole do zvonu a to jsem pak hipies hadr 😀

lipetra
13. kvě 2011

@kajka_37 Tresne mnam. Za kolik je tam maji? Ze bych se tam cestou stavila 😉

kajka_37
13. kvě 2011

@marketas1 😎 😎 😎

kajka_37
13. kvě 2011

@lipetra já sem se raději nekoukala :D ale za dvě vaničky jahod a jednu třešní 300 :((((((((

marketas1
13. kvě 2011

@kajka_37 😝 a jako cena luxusní, ale co už..... 😀
@lipetra mě se na těhu taky víc líbí úzký a dělají spíš všechno šikovný...

lipetra
13. kvě 2011

@kajka_37 No dopravas miminku i penezece 😀 Ale tak to ma byt 🙂

lipetra
13. kvě 2011

@marketas1 Ja jsem koukala i na kosile nebo trika a kdyz jsem to vzala na sebe, tak jsem si rikala, ze ta velryba, co to ma na sobe nemuzu byt snad ani ja 😀

kajka_37
13. kvě 2011

@lipetra no příště jdu pro jahody zasd do Billy nebo v létě do Kunratic... nebo nejlíp k tchýni na zahradu :D ale já neodolala 😀 😎

marketas1
13. kvě 2011

@lipetra taky vypadám jako 9tunová vačice 😀

@kajka_37 já jsem byla taky dneska v Bille pro jahody 🙂

lipetra
13. kvě 2011

@kajka_37 No bud rada, ze te zla macecha nevyzene v lednu na jahody do lesa jako Marusku 😀 Mnam jahody a tresne, to taky muzu a ve velkem 🙂

kajka_37
13. kvě 2011

se musím podělit :D posílám muži UTZ stejně starého mimi jako je naše aby byl v obraze jak mrňous teď vypadá...a odpověď... to je to bílý nebo černý? :D

kajka_37
13. kvě 2011

@lipetra jj a ještě broskve a melouny... uááááááá 🙂)))))

lipetra
13. kvě 2011

@marketas1 No proto si kupuji normalni trika i kosile ve slevach, jen o velikost vetsi, pac to bych neprezila mit na sobe takove silene habity 😉

lipetra
13. kvě 2011

@kajka_37 Mnam meloun to by si dala hned, jen jsem lina ho porcovat, ale pritel to vzdy rozpuli a kazdy snime pulku 😀 A broskve tak ty taky muzu porad 🙂

marketas1
13. kvě 2011

@kajka_37 😀 😀 😀 Ondra perlí!
@kajka_37 a meruňky taky!
@lipetra já taky nic takovýho nemám, je to moc veliký...Ale třeba časem nic jinýho neobleču...

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru