Vyšlo to - I. trimestr 🙂 Rodíme podzim, zima 2011

evcikevil
11. únor 2011

Ahojky holky,pokud máte stejnou radost jako já a máte taky tak krásný pocit,že čekáte stvořeníčko s milovanou osobou,honem sem 🙂Já jsem to zjistila dnes ráno a před chvilkou jsem to oznámila příteli 🙂Jsme nadšení.Pravděpodobné početí je u nás 15 dní,takže termín porodu kolem října,listopadu.
Máte už nějaké příznaky?
Mě akorát popichuje v podbříšku,jinak nic 🙂

marketas1
16. kvě 2011

@kajka_37 ahojky Kájííííí

marketas1
16. kvě 2011

@lipetra máš dobrý, že ho máš kde vyzkoušet, protože ten tvůj vybranej kočárek se mi fakt líbí!

lipetra
16. kvě 2011

@marketas1 Ono jde asi o zvyk a každému vyhovuje něco jiného 🙂

kajka_37
16. kvě 2011

@marketas1 ahooooj 😉 nechci si to zakřiknout,ale od pátku je mi fajn... že by mě nevolnosti trápily jen dva týdny? 😅

ami33
16. kvě 2011

@marketas1 Tak, když sis ho odzkoušela a jseš s ním spokojená a je drahej, tak si můžeš koupit použitej už. Určitě by jsi něco na netu našla.

lipetra
16. kvě 2011

@marketas1 No ja jsem rada, ze jsem nasla tenhle kocarek a ze kamosce nevadi, ze budeme mit stejny 😉 Ja jsem hledala cernobilou kombinaci kocarku a proste jsem nenasla zadny, ktery by mi takhle padnul do oka, hlavne vetsina kocarku je jen cernych a to ma hafo lidi.

ami33
16. kvě 2011

@lipetra A kterej máš teda vybranej?

ada80
16. kvě 2011

Ahoj holky jak se máte po víkendu?

lipetra
16. kvě 2011

@ami33 Leviroo Mamba černobílý 🙂

ada80
16. kvě 2011

v pátek se tu stavila učitelka ze školky a vandulku mi od září přijali tak jsem ráda

lipetra
16. kvě 2011

@kajka_37 Ahoj tak to velka gratulace, ze jsou nevolnosti snad fuc 🙂

marketas1
16. kvě 2011

@lipetra jj, je fakt pěkný, moc!

@ami33 no, starší nechci, neriskovala bych to, kdybych ho dopředu neviděla! Ale fakt přemýšlím, jestli nekoupit ten sporťák, hlubokou korbičku by mi kamarádka půjčila, ale fakt nevím, netuším..... Asi stejně půjdu do X-landeru. Do 4 kolky, ale ty přední kolečka tajkový ty blíž u sebe....
@ada80 no gratuluju, sehnat školku je umění!
@kajka_37 no supér, tak držím pěsti, aby to vydrželo!

lipetra
16. kvě 2011

@marketas1 ja jsem uvazovala o starsim kocarku, pac par kamaradek si koupilo pres internet super kocarky, ale je to fakt o stesti a hlavne kdyz nevis kdo ho predtim mel, tak to me taky dost odrazuje. Ja mam jasneho favorita 🙂 A dekuji za pochvalu.

mimys
16. kvě 2011

@ada80 Ahoj no jde to 🙂 jak jsem už psala, kočárek vypadá dobře, tak jsem spokojená. jen naši kluci jak byli nadšení, že mají zase co zkoumat, tak hned na něm udělali prví šrám :-/ To mi trochu tu radost zkazilo, no... ale je jasný, že za čas tam šrámy přibudou, zvlášť, když budou kolem ti mí raubíři ....
..jinak taky gratuluju ke školce .. nadlidský výkon dneska...

kajka_37
16. kvě 2011

@lipetra
@marketas1 uvidíme, snad jo 🙂

@ada80 gratulu ke školce, to je fajn 🙂

marketas1
16. kvě 2011

@kajka_37 držím pěsti, všechny 4 😀

lipetra
16. kvě 2011

@kajka_37 Ja jsem nastesti ranni nevolnosti nemela. Jen mi jeden tyden bylo desne zle od zaludku a pak me to preslo 🙂

kajka_37
16. kvě 2011

@lipetra myslíš ranní celodenní? mě by zajímalo kdo ty "názvy" vymýšlí 😀

lipetra
16. kvě 2011

@kajka_37 Chlapi kdo jiny 😀
A to jsi byla schopna fungovat?

ada80
16. kvě 2011

holky díky já jsem s příjetím ani nepočítala,když budu mít druhý a ono to vyšlo 🙂

kajka_37
16. kvě 2011

@lipetra tak to je jasný :D
no schopná... naštěstí mám nenáročný zaměstnání takže to šlo ustát.... připadala sem si jak bych měla 14tidenní opici....a vlastně na začátku těhu taky, pač sem se furt motala... teď zas blbě od žaludku..... teď už mám jen žravou 🙂

lipetra
16. kvě 2011

@kajka_37 Ja ten tyden byla schopna jen se premistit z loznice do obyvaku a tam jsem lezela cely den, nastesti to preslo a od te doby nic. Ja vim, jak si s nevolnostmi uzila kamoska, dokonce lezela i v nemocnici na kapackach.

kajka_37
16. kvě 2011

@lipetra hm :( já mám dvě co problily snad celý těhu :(( jedna skončila taky na kapačkách, pač furt hubla místo aby přibírala...

lipetra
16. kvě 2011

@kajka_37 To byl presne priklad me kamaradky, ale jak ji to preslo, tak ji chytla zrava a pred porodem mela 25 kg nahore 😀

marketas1
16. kvě 2011

@lipetra @kajka_37 to mě bylo 2x tak příšerně zle, že jsem jen ležela anebyla jsme schopná se zvednout ani na wc. Naštěstí jsem neblila, ale myslela jsem, že to je můj konec. Jinak cca 3týdny - měsíc mi bylo zle. Ráno, když jsme měla prázdný žaludek a odpoledne mě zase příšerně žaludek tlačil. Ale už je to za mnou. Zvracela jsem jen 2x 🙂

lipetra
16. kvě 2011

@marketas1 Ja nastesti neblila ani jednou, ale zle mi bylo tyden a uplne mi to stacilo. ☹

kajka_37
16. kvě 2011

@lipetra waw, ty kráááááso, hezky to dohnala :DDD

@marketas1 já jen jednou, ale to byl jenom takový pidi ublink 🙂 jako ještě mě sem tam natáhne... ale fakt jen sem tam... hlavně už mi není zle, uf 🙂

lipetra
16. kvě 2011

@kajka_37 Ona mela v sobe hodne vody, tak jsem zvedava co bude rikat treba za mesic, zda to jde dolu nebo ne, ono je to taky jak u koho 😀

marketas1
16. kvě 2011

@kajka_37 @lipetra já jsme neblila jako že bych blila nějak moc, ale nedokázala jsem to rozdýchat....Jen ta zubní pasta mi pořád dělá problémy....

lipetra
16. kvě 2011

@marketas1 Ja mela divnou chut v puse porad, ale uz to taky preslo 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru