Vyšlo to - I. trimestr 🙂 Rodíme podzim, zima 2011

evcikevil
11. únor 2011

Ahojky holky,pokud máte stejnou radost jako já a máte taky tak krásný pocit,že čekáte stvořeníčko s milovanou osobou,honem sem 🙂Já jsem to zjistila dnes ráno a před chvilkou jsem to oznámila příteli 🙂Jsme nadšení.Pravděpodobné početí je u nás 15 dní,takže termín porodu kolem října,listopadu.
Máte už nějaké příznaky?
Mě akorát popichuje v podbříšku,jinak nic 🙂

cell
23. kvě 2011

a kdy je veletrh v Praze?????

lipetra
23. kvě 2011

@beisis Na krtecku ho nemaji, tak jsem volala.

lipetra
23. kvě 2011

@marketas1 Vsichni rikaji, ze ano. Ze je to jeden z nejlepsich a moc si ho chvali, ale to pocitej tak 21-25 tisic ☹

beisis
23. kvě 2011

@marketas1 No tak Šimon spal u sebe od 3 měsíců a v pohodě, ale počítám, že druhé s námi bude spát déle.

ami33
23. kvě 2011

@marketas1 kdepak, je to celý den v trapu a stejně bych tam kočár nekoupila, kvůli reklamaci chci z valmezu, když by se mi pokazil, tak mi ho vemou do opravy a dají mi mezi tím jinej, nebudu pak kdejakou cipinu vyřizovat s Prahou.

kajka_37
23. kvě 2011

@marketas1 nestěžuju siiiiiii 😎 😀 😀 😀 sem se přemístila na terásku a dlabu meloun...aspoň nějaký tekutiny... za těch pár dní doma mám 2 kila dole 😕 tak snad mimís nestrádá.....

beisis
23. kvě 2011

@lipetra Fakt? Já když tam volala minulý týden, tak ho ještě měli. No tak to ho stihli prodat fakt rychle.

lipetra
23. kvě 2011

@kajka_37 Ahooooj co relaxxxx, pohoda v tomhle pocasku co?

lipetra
23. kvě 2011

@beisis No uz ho nemaji ani na sklade, tak smula.

kajka_37
23. kvě 2011

@lipetra no jooo, teď je to labůůůž 🙂 😎

beisis
23. kvě 2011

@lipetra Tak to to zmizelo rychle. Tak doufám, že ta béžová bude k dostání až jí budu objednávat.

marketas1
23. kvě 2011

@kajka_37 zhubla jsi? jak to? Málo papáš, matko!
@ami33 já taky chci kupovat kočár v Olmiku, taky mi říkali, že při reklamaci poskytujou náhradní....

kajka_37
23. kvě 2011

@cell ahojky 🙂 koukala sem, veletr bude přelom září října v Letňanech

marketas1
23. kvě 2011

@lipetra no tak za ty prachy už by měl být pozlacenej teda! 😀

kajka_37
23. kvě 2011

@marketas1 MArkét nevím, nepřijde mi že bych jedla málo, ale nějak mi nechutná maso... jedu ovoce na kila... dnešní oběd byl taky dietní (dušená mrkev s bramborem)... nevím.... taky tím jak jím ovoce frt tak už nemám zácpu, tak se možná i čistím... ty hormony mi daly celkem zabrat....

ami33
23. kvě 2011

@kajka_37 tak to se máš, já i kdybych celej den nic nejedla tak to půjde snad nahoru, ach jo. 😒

marketas1
23. kvě 2011

@kajka_37 já jme si koupila i vlákninu, jakou jsem měla hrůzu ze zácpy a dobrý. A já teda papám všechno. V sobotu jsem vařila svíčkovou a včera plněný bramboráky 🙂

kajka_37
23. kvě 2011

@marketas1 jéé mňam, nedělej chutě 🙂))))

marketas1
23. kvě 2011

@kajka_37 co by sis dala? ti pošlu, ať trochu přibereš!

cell
23. kvě 2011

@kajka_37 : ahoooj, přelom září/října je pozdě ...to s nervama asi nevydržím. Jinak já teda maso taky nemusím, sním ho, že je to důležitý, ale nepochutnám si. Momentálně mám největší chuť na třešně ... a strašně se těším domů, kde máme domácí tláču ... s cíbou a octem bude famózní 😀

kajka_37
23. kvě 2011

@marketas1 stačilo by kdyby mi zas chutnalo blbé kuře :D

marketas1
23. kvě 2011

@kajka_37 a jiné maso jsi nezkoušela?Hovězí, vepřové?....

kajka_37
23. kvě 2011

@cell jéé třešně ňam, taky bych si dala.... teď mi bude muset postačit melou... je sladkej ale chvíli mi přijde jak mýdlo... nevím stli to je melounem nebo chutěma :D
taky bych ten veletrh brala dřív.... na březnový sem nešla, to sem nechtěla pokoušet osud... na IUI sem šla když veletrh končil :D

kajka_37
23. kvě 2011

@marketas1 zkoušela, teď o víku sme grilovali... bohužel... :( sním max pár soust a tím to hasne... přestane chutnat a nazdar, jdu to zajíst broskví, nebo blumou nebo tak.....

marketas1
23. kvě 2011

@kajka_37 hm, tak vydrž, ta chuť se vrátí, neboj 🙂 Ovoce je taky fajn 🙂 A jogurty a sýry jíš? Nebo co jíš?

beisis
23. kvě 2011

jsem si dneska koupila broskve tak úžasně voněli, že jsem neodolala hned se do nich pustím

kajka_37
23. kvě 2011

@marketas1 jogurty sem jedla v práci... doma teď jím spíš pribiňáky, pomazánkové máslo, rohlík se sýrem... zítra mám v plánu špenát, pak nějaký těstovky..... no a o víku risknu zas maso, přijeda velká familie a bude se grilovat....

lipetra
23. kvě 2011

@kajka_37 A to mas az do konce? Ja ti snad zacnu zavidet. 🙂

lipetra
23. kvě 2011

@beisis Ta bezova je, ale jen rok 2011 🙂

lipetra
23. kvě 2011

@marketas1 To mi povidej, ja bych ho brala hned, ale ne za tyhle penize.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru