Vyšlo to - I. trimestr 🙂 Rodíme podzim, zima 2011

evcikevil
11. únor 2011

Ahojky holky,pokud máte stejnou radost jako já a máte taky tak krásný pocit,že čekáte stvořeníčko s milovanou osobou,honem sem 🙂Já jsem to zjistila dnes ráno a před chvilkou jsem to oznámila příteli 🙂Jsme nadšení.Pravděpodobné početí je u nás 15 dní,takže termín porodu kolem října,listopadu.
Máte už nějaké příznaky?
Mě akorát popichuje v podbříšku,jinak nic 🙂

lipetra
24. kvě 2011

Tak recenze na ty kočárky nic moc. Ale našla jsem ještě další dva, o kterých uvažuji:

http://www.ondalek.cz/produkt/jane-komplet-slal...

http://www.ondalek.cz/produkt/jane-komplet-unli...

kajka_37
24. kvě 2011

aaahoj holky, a co říkáte na Implast, včera sem se bavila s kámoškou, je megaspokojená a jiné kámošky co jej měli taky tak si taky nestěžovaly....

marketas1
24. kvě 2011

Ahojky, dobré ráno, tak hlásím, že dnes mi vzali krev na triply....

marketas1
24. kvě 2011

@lipetra ty dva kočárky se mi dost líbí, ten první moc ne....

ami33
24. kvě 2011

@marketas1 ahojky, tak to budu držet pěsti, za jak dlouho ti říkali? já čekala 14 dnů.

cell
24. kvě 2011

já už na ty kočárky nějak nemám sílu ☹

lipetra
24. kvě 2011

@marketas1 Tak at je to v cajku🙂
No me prave kamaradka doporucila at se juknu na kocarky Jane, ze si je lidi dost chvali a ze jsou lehoucke a super do terenu. Tak jsem si nasla tyhle dva a i slusna cena, i kdyz je to lonska kolekce, ale ono se to zas tak nelisi jen vetsinou barevne.
Ja jsem vcera byla cvicit a misto pilates byla joga a myslela jsem, ze neodejdu po vlastnich, celkem narocny to bylo 😉

ami33
24. kvě 2011

@cell já taky ne, já už mám vybráno

lipetra
24. kvě 2011

@cell Já to v pátek omrknu a končím s výběrem kočárku, prostě to bude finální verze a žádné recenze už číst nebudu ani koukat na jiné kočárky, abych místo v porodnici neskončila v blázinci 😀

ami33
24. kvě 2011

@lipetra ta jané má snad nejmenší korbičku co jsem viděla, i když na obrázku to nevypadá.
vnitřní rozměry lůžka: d66 x š27 cm

lipetra
24. kvě 2011

@ami33 Kazdy kocarek ma neco, kamoska ho mela a moc si ho chvalila, s malym s nim odjezdila celou dobu

ami33
24. kvě 2011

@lipetra já mám blbej pocit, že je malá korbičku u x-landeru a to je o 10 cm delší a co vím kdo má třeba větší dítě to má jen na 4-5 měsíců, mít ještě menší tak je to na 2 měsíce.

lipetra
24. kvě 2011

@ami33 No uvidime, kouknu nato osobne. Pro me Xlander neni, pac ma malou korbicku, je hodne tezky, nema otocnou sportovni korbicku a ma hrozne barevne kombinace 🙂 Tenhle ma chybku jen jednu, ma malou korbicku 🙂

marketas1
24. kvě 2011

@ami33 jsem byla na těch triplech a byla tam mamina s x-landerem a mimi jako 2 měsíce a přes celou korbičku ☹ no toš teď jako fakt už nevím, se docela bojím, abych tam prcka v zimě ve fusaku odvozila... ☹ A výsledky prej za týden, až půjdu na kontrolu, by už měly být.
@lipetra já asi taky skončím v blázinci, nedáme si tam srázek? 😀

ami33
24. kvě 2011

@lipetra Ale x-lander xq má otočnej sporťák

ami33
24. kvě 2011

@marketas1 no a to má 76 ta korbička, v tom případě korbička 66 je tam na jeden měsíc jo? Se na to vykašlua koupím si perego pár táců na víc, pro mě je lepší dát pětku navíc, než kupovat trojkobinaci za 10 000Kč, v takové kočáry důvěru nemám.

lipetra
24. kvě 2011

@marketas1 jasan, ja myslim, ze nas tam bude vic 🙂

lipetra
24. kvě 2011

@ami33 No ale ten mi nesedi vubec, tenhle model.

ami33
24. kvě 2011

@lipetra no mě tam taky vadí ty malá kola vepředu, bych potřebovala kočár na míru abych byla spojená achjo.

lipetra
24. kvě 2011

@ami33 Me se ti libi treba kocarek, ale vzdy najdu nejakou chybku...mala kolecka, nejsou nafukovaci kolecka, barevna kombinace, neni otocny sportak, blba rukojet atd.

marketas1
24. kvě 2011

@lipetra nesmíš být tak náročná 😀 Dokonalý kočár totiž neexistuje ☹
@ami33 no já nad tím perégem fakt přemýšlím čím dál víc.....

ami33
24. kvě 2011

@marketas1 tak je to hlavně kvalita, va valmezu je ještě bambino kde mají plno kočárů,ale všechno mi to připadá značka neznačka, kombinace i za 8000 Kč, já těm levnejm moc nevěřím.

lipetra
24. kvě 2011

@marketas1 Perego si chvali fakt hodne lidicek. Ja uvidime co nam poradi v krame az tam v patek pujdeme. Chudak nevi, co je tam ceka za exota 😀

ami33
24. kvě 2011

@marketas1 ale i když projdu 20 různých kočárů všude jsou ty korbičky 76,78,80 a to někde ani nepíšou jestli ten rozměr je vnitřní nebo vnější.

marketas1
24. kvě 2011

@ami33 no, jsou prostě malý,no ☹ Nekoukala jsi na ten Hartan? ta by měla být větší a ještě Patron....
@lipetra perégo je super, ale ty peníze jsou fakt strašný....

cell
24. kvě 2011

asi se zeptám debilně, ale v čem tkví výhoda nafukovacích koleček?

lipetra
24. kvě 2011

@marketas1 no to jo, ja jsem nasla sportak + hluboka korba za 13 tisic, ale zas si k tomu musime koupit autosedacku a barevne nic moc ☹

marketas1
24. kvě 2011

@lipetra a kde jsi to našla? Ty jseš snad kouzelník....
@cell no tlumí nárazy. Nehrkají tak jako plastová a třeba v OL na těch kočičích hlavách s plastovýma kolečkama bych z prcka vyklepala duši

marketas1
24. kvě 2011

@ami33 no vidíš to.Já bych si ho nekoupila, jen vím, že má větší korbu

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru