Vyšlo to - I. trimestr 🙂 Rodíme podzim, zima 2011

evcikevil
11. únor 2011

Ahojky holky,pokud máte stejnou radost jako já a máte taky tak krásný pocit,že čekáte stvořeníčko s milovanou osobou,honem sem 🙂Já jsem to zjistila dnes ráno a před chvilkou jsem to oznámila příteli 🙂Jsme nadšení.Pravděpodobné početí je u nás 15 dní,takže termín porodu kolem října,listopadu.
Máte už nějaké příznaky?
Mě akorát popichuje v podbříšku,jinak nic 🙂

marketas1
25. kvě 2011

@lipetra prodali ti ho i bez předpisu, jo? A na co jsi ho přesně chtěla?
@ami33 ten kočárek je hezkej, ale je takovej moc šusťákovej, ne?

mannadela
25. kvě 2011

@beisis Bóóóže, koukám, co jste tu včera řešily, je mi to líto ☹. Přála bych Ti, aby se všechno vrátilo do normálu a Ty ses nemusela tolik nervovat. Doufejme, že Ti doktoři nějak pomůžou a všechno dobře dopadne...

mannadela
25. kvě 2011

@ami33 Zdar 🙂, tak koukám, že aspoň pro dnešní den máš kočárek vybraný 😀 😀 😀 . Hahaha, jen rejpu, nezlob se 😉 . Vypadá moc hezky, tak snad Ti sedne se vším všudy.

lipetra
25. kvě 2011

@marketas1 Oni prodavaji tohle: http://www.lekarna.cz/magnesii-lactici-0-5-tbl-... a tohle: http://www.lekarna.cz/tabuletta-magnesii-lact-0... a ja mam ten druhy. Ja se zeptala dr a ona mi schvalila at si ho koupim a kombinuji to s magnezii.

ami33
25. kvě 2011

@lipetra To je DorJan Danny sport

marketas1
25. kvě 2011

@lipetra tak já mám ještě malinko jinej,takovou bílomodrou krabičku. Prcek mě dneska zlobí, roztahuje se v bříšku a mě to píchá abolí. Hlavně doufám, že je všechno v pořádku!

lipetra
25. kvě 2011

@ami33 Vypada pekne a maji i hodne barvicek. Ja asi pujdu do Perega nebo Teutonie 🙂

ami33
25. kvě 2011

@marketas1 no oni tam mají moře typů a barev, ten matroš nevím, záleží jak to mají dobře nafocený, já bych si stejně vybrala jinej než ten šedej, sem dala jen na ukázku že tam byl i ten sporťák.
Hele s těma magnézkama jsem koukala, mi řekli v nemocnici, že to mám jíst a že si to koupím v lékarně bez předpisu, pak jsem šla ke svojí dr. a ona, že mi hned napíše recept, že jsou paka v té nemocnici a tak, sem nevěděla která bije a minule jsem si zapoměla říct o další recept a to říkám pak už jenom sestřičce a ona že mi to radši napíše že těch magnésií je víc.

@lipetra mě píše dr tohle magnézko http://www.samoleceni.cz/8595112600016/magnesii...

ami33
25. kvě 2011

@mannadela nevím asi to nebude poslední typ, má hodně výhod, velkou korbičku,ale zase mě to přijde za 12 000 levný si říkám aby to nebyl šmejd, ale zase je to polák, ale to je 80 procent kočárů na trhu hehe.

lipetra
25. kvě 2011

@marketas1 Ten muj furt kope, cim dal vic, doufam, ze v patek na ultrazvuku bude vse v cajku!!! To jsem si zazivala taky tyhle pocity, ze se prcek roztahoval a me to bolelo, ale pak to nejak preslo ze dne na den.

lipetra
25. kvě 2011

@ami33 No me v lekarne poradila tohle, ze ho muzou i tehotne. A rikala, ze nektere nejsou pro tehotne vhodne. Tak diky za tip 🙂

lipetra
25. kvě 2011

@ami33 @marketas1 To je presne ona barva, co bych si taky vybrala

marketas1
25. kvě 2011

@lipetra mě to třeba týden dělá a pak zase nic. Ale teď už druhý den na levé straně podbřišku dělá asi psí kusy.... 😀Ale ještě nekope, teda, asi nekope. Nepoznám to.....
@ami33 no, není špatnej, to každopádně! .-)

ami33
25. kvě 2011

😀DDDD baby tak kočárky máme vybrány, haleluja a teď už jenom golfáče hehe, mě fakt z toho mrdne, včera jsem jako četla na jedné diskuzy, hlubokej na 6 měsíců, sporťák na rok a pak jdeš stejně do golfek a je to tak, kámošky malý nemá ještě ani dva roky a už frčí na golfkách nemluvě o tom, že by nejradši na kočáru už nebyl vůbec, takže už taky musely koupit tříkolku.

ami33
25. kvě 2011

@lipetra no já myslím, že to ti řekli dobře, ta jde asi hlavně o to lactici 0,5 a pak jsou různí výrobci, je fakt, že těch magnézek je plno na trhu.

marketas1
25. kvě 2011

@lipetra jsi chtěla asi napsat o tom magnézku mě. No, já právě vím, že nedoporučujou v těhu Hořčík s pyridoxinem. Tenhle mi napsal přímo doktor, tak asi bude good 🙂 A mě se tenhle taky líbí - ten kočár, ta barva 🙂

ami33
25. kvě 2011

@marketas1 hele to tě můžou píchat vazy od dělohy, jak se děloha zvětšuje a vazy se natahují, já když to říkala dr. že mě tam píchá ještě, jenže já myslela ten vaječník po operaci, tak ona, že mě to bude píchat víc a víc jak břicho poroste až doma mi došlo o čem mluvila, protože jsem už o tom četla.

marketas1
25. kvě 2011

@ami33 mám přesně to magnézko co ty!

marketas1
25. kvě 2011

@ami33 jj, já vím, že jsou to ty vazy, proto si z toho nic moc nedělám, ale je to takovej blbej pocit....když nevím 100%, že je to tak....

marketas1
25. kvě 2011

@lipetra nakonec přece jen raděj připlatíš?

ami33
25. kvě 2011

baby já musím pracovat, šéfko mě honí, vždycky mi zavolá a prej jestli jsem u pc nebo se koukám na tv, ten kdyby věděl co tu kolik dní už řeším 😀DD

lipetra
25. kvě 2011

@ami33 no nechala jsem si poradit a fakt to pomaha, dneska dokonce jsem se dokopala k tomu a piji Magnezii, ale vubec mi nechutna.

ami33
25. kvě 2011

@marketas1 a jak ho bereš? ja 3x1 .... hele to píchání pokud je to v normě, ta je to ok, dr. ti stejně na to nic neřekne,ale pokud by se ti někdy ta bolest zdála větší nebo nesnesitelná, tak jí to řekni, prej na to něco dát můžou.

lipetra
25. kvě 2011

@marketas1 no ja jsem prave napsala doktorce email a ona mi napsala, ze si mam koupit urcite magnesium lactici, ne jiny.
No asi si radeji priplatim. Nebo jeste pockam zda CAM fakt zacne dovazet kocarky s nafukovacimi koly, jak psal ten dovozce.

ami33
25. kvě 2011

@marketas1 no já furt čekám na ty pohyby a poslední dva dny se mi zdá, že jako nějaké bublání, ale ne jako vrčení a tak od střev, takové divné,ale strašně slabé, já holt čekám až mě pořádně nakopne hehe.
Mě jednou tak bolelo v nemocnic,ale dost, tak mi dali magnézko kapačku,ale mě to přešlo ještě před kapačkou i sem zvracela a za 14 dní nanovo, říkám si zase to přejde to jsou ty vazy jak říkali v nemocnici a pak mi nadali že jsem si zavolala sanitku až po třech hodinách bolestí a já furt, že vazy a mě se šel vaječník mrcha oběsit.

ami33
25. kvě 2011

@lipetra magnésii taky normálně nepiju,ale v nemocnici sem si ji kupovala tu málo sycenou a dobrá a myslím, že teď už dělají nově i nějaké ochucené.

lipetra
25. kvě 2011

@ami33 My tady prave mame neperlivou a pokud ji nedas do lednice, tak se to neda pit. A jeste citron tam musi byt a jsem spokojena 🙂

marketas1
25. kvě 2011

@ami33 já mám brát 3x2, ale beru jen ráno, pak na to zapom´ínám, jsem hrozná... ☹
@ami33 já mám magnézku docela ráda a teď jsem se naučila pít i vincentku, taky doporučují v těhu

marketas1
25. kvě 2011

@lipetra no neperlivou magnézku bych ted asi nedala....

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru