Vyšlo to - I. trimestr 🙂 Rodíme podzim, zima 2011

evcikevil
11. únor 2011

Ahojky holky,pokud máte stejnou radost jako já a máte taky tak krásný pocit,že čekáte stvořeníčko s milovanou osobou,honem sem 🙂Já jsem to zjistila dnes ráno a před chvilkou jsem to oznámila příteli 🙂Jsme nadšení.Pravděpodobné početí je u nás 15 dní,takže termín porodu kolem října,listopadu.
Máte už nějaké příznaky?
Mě akorát popichuje v podbříšku,jinak nic 🙂

marketas1
26. kvě 2011

@beisis nesmí, musíš jí pořádně domluvit, že ještě musí počkat!

beisis
26. kvě 2011

@marketas1 Spolu nějak nemluvíme. Jsem dneska naštvaná na celej svět.

lipetra
26. kvě 2011

@marketas1 No ja doufam, ze jim ta predpoved nevyjde a ze bude o vikendu slunicko 🙂

lipetra
26. kvě 2011

@beisis Viktorka jeste v brisku chvilku vydrzi, uvidis, pac je to zenska a ta neco vydrzi 🙂

beisis
26. kvě 2011

@lipetra No jestli ne, tak mě teda ale už dorazí. A to jsem naštvaná hodně. Ona by tomu nasadila korunu.

lipetra
26. kvě 2011

@beisis Uvidis, ze Viktorka do zari pocka v brisku, ona te jen skadli 😉

beisis
26. kvě 2011

@lipetra Já jí asi taky poškádlim. Mám chuť na sex díky ní nemůžu jsem z toho celá nervní a jediný co můžu je čekat. Tak koho by to neštvalo ☹

lipetra
26. kvě 2011

@beisis Zato cekani to snad stoji 😎 Ona ti to 1 000 000 x vrati 😎

marketas1
26. kvě 2011

@beisis 😀 nějaká nervní, mamino... 😀

beisis
26. kvě 2011

@marketas1 To teda. Dneska bych nejradši zalezla pod nějakej šutr a vylezla nejdřív zítra. Až mě to přejde

monulkab
26. kvě 2011

@beisis s tím sexem, já měla první 3 měsíce zákaz kvůli hematomu, a o sexu se mi nikdy nezdálo tak často a tak živě jako během těhle měsíců!

monulkab
26. kvě 2011

dneska mě prcek nějak nekope....od kterýho týdne se to má začít hlídat, aby mimčo kopalo pravidelně každej den???

marketas1
26. kvě 2011

@beisis 😀 nejseš v přechodu?

beisis
26. kvě 2011

@monulkab no jenže já do teď neměla chuť od tý doby co mám potíže bych měla orgasmus snad i s dekou ☹

beisis
26. kvě 2011

@marketas1 No spíš hormony bych to tak viděla.

marketas1
26. kvě 2011

@beisis 😀 a nesmíš mít orgasmus nebo nesmíš mít styk?

marketas1
26. kvě 2011

@beisis asi teta, asi 🙂 Právě jsem psala kamarádce, že já na sobě nějak nepociťuju nějaké změny nálad atd....

lipetra
26. kvě 2011

@beisis Mlátí s tebou hormony a to teda pekelne 🙂

monulkab
26. kvě 2011

@beisis 🙂 🙂 🙂 no to je mrzutý, nezbývá nic jiného než vzít si do ruky něco hrozně nudnýho na čtení, aby přešly aspoň ty chlupatý myšlenky...

monulkab
26. kvě 2011

řekla bych že má zakázáno všechno, vzhledem ke klidovému režimu,jinak by s námi asi nevypisovala a věnovala by se...svým potřebám 🙂

beisis
26. kvě 2011

@marketas1 oboje podporuje porod, takže bych to viděla tak, že pokud možno ani jedno. Asi budu jak chlapy v pubertě a začnu mít i mokrý sny.
@lipetra Jo to jsem u prvního těhu nepoznala. Jsem byla furt v klidu.
@monulkab když já už vidim sex i v agátě christie

lipetra
26. kvě 2011

@beisis Zacni psat knihu 😀

monulkab
26. kvě 2011

@beisis to znám 🙂
holky co ty pohyby, od kdy se to má začít hlídat, jestli je to pravidelně???mě to nervuje, když jsem zvyklá že mě přes den párkrát kopne a dneska skoro nic... :(

monulkab
26. kvě 2011

@lipetra to by možná byla zajímavá literatura 🙂

beisis
26. kvě 2011

@lipetra zajímavý rady, ale radši ne.
@monulkab v tvém týdnu to ještě neni. Stačí, že pohyby několikrát za den cítíš. Mimčo může být otočené do placenty a tak to neucítíš. Já jsem je začla pravidelně cítít minulý den. Předtím to bylo jenom sem tam kopnutí. A teda ted už je to vidět i přes břicho frajerka se docela solidně rozkopala

lipetra
26. kvě 2011

@monulkab no to by asi nebyla cervena knihovna 😀
me zacalo kopat v 19. tydnu, koplo jednou a pak asi ctyri dny nic a ted kope pravidelne 🙂

lipetra
26. kvě 2011

@beisis no verim, ze to musi byt na hlavu kdyz nic nemuzes!!!ale to chci kliiiiiiiiiiiiiiiiid.

marketas1
26. kvě 2011

@beisis no, tak sna ti sex brzo povolí!

beisis
26. kvě 2011

@lipetra Ono zítra už bude dobře jen dneska se to fakt nějak navalilo. Omlouvám se, že jsem to na vás tady tak vysypala, ale divili by jste se , jak se mi ulevilo aspoň trošku teda.

lipetra
26. kvě 2011

@beisis V pohode. To se obcas stane. Tehotnym zenam a starym lidem se nema odporovat 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru