Vyšlo to - I. trimestr 🙂 Rodíme podzim, zima 2011

evcikevil
11. únor 2011

Ahojky holky,pokud máte stejnou radost jako já a máte taky tak krásný pocit,že čekáte stvořeníčko s milovanou osobou,honem sem 🙂Já jsem to zjistila dnes ráno a před chvilkou jsem to oznámila příteli 🙂Jsme nadšení.Pravděpodobné početí je u nás 15 dní,takže termín porodu kolem října,listopadu.
Máte už nějaké příznaky?
Mě akorát popichuje v podbříšku,jinak nic 🙂

lipetra
7. čer 2011

@ami33 no zato moje pracovni moralka upada 😀

marketas1
7. čer 2011

@lipetra to nechápu. A co ms, to jako neřešila?
@ami33 jseš šikovnej pionýr! :_D

lipetra
7. čer 2011

@marketas1 Ja taky ne. Ale ona nebrala antikoncepci snad nikdy, pac ji vadila a mela to dost nepravidelne, takze mozne je vse. A hlavne ma pritele na vozicku, tak moznost otehotneni neni tak jista jako u zdravych

cell
7. čer 2011

tak na uz jdu až 12.7. na screening - to je strašně daleko!!!! ☹

marketas1
7. čer 2011

@lipetra tak to je úžasný, že se jim to povedlo 🙂

ami33
7. čer 2011

Holky já dneska stihla nemožné, pchééé, nikoho nenapadne, že jsem se týden flákala, ono to jde nějak rychleji v kanclu furt někdo otravuje a nic se neudělá a doma to jede samo, sakra sem na to měla přijít dřív, ušetřila bych si docházení do kanclu. 😀 😀

marketas1
7. čer 2011

@ami33 ty jseš tááák šikovná!
@cell až? jak to?

lipetra
7. čer 2011

@marketas1 no to jo, vsak to bylo neplanovane...🙂

lipetra
7. čer 2011

@cell jeee to je dlouha doba...ja v patek a rovnou na dva 🙂

marketas1
7. čer 2011

@lipetra to jim moc moc přeju!

lipetra
7. čer 2011

@ami33 Sikula, tak to navrhni sefovi, ze budes pracovat z domova 😀

lipetra
7. čer 2011

@marketas1 Ja taky, vis co oni oba ted mimi ani nechteli a ono to prislo necekane a supr je, ze to vyslo takhle, ze budeme mit deti od sebe 🙂

ami33
7. čer 2011

@marketas1 no jo šikovná,ale už jen jeden den v týdnu 😀DDDD
@lipetra no já právě už dělám z domu, jen sem zvědavá jak to budu zvládat po porodu, do toho roka to ještě jde, kámoška tak studovala vysokou,ale jak začne malý běhat, tak to bude horší s časem, no uvidíme.

lipetra
7. čer 2011

@ami33 Ty budes i potom pracovat, co se maly narodi? 🙂

marketas1
7. čer 2011

@ami33 ty ta budeš pracovat i při md,jo? Tak to docela závidím!
@lipetra třeba mimi nechtěli, že čekali problémy atohle je fakt super!

lipetra
7. čer 2011

@marketas1 No jim se to nehodi do foroty spis proto ze jeji tatka je vazne nemocny a maji i financni problemy, se ted dost vydali z penez, tak to prislo nevhod, ale jsou radi 🙂

marketas1
7. čer 2011

@lipetra my taky moc peněz nemáme, žijeme z ruky do huby, ale nějak to půjde, taky se těšíme 🙂

ami33
7. čer 2011

@lipetra no ne hned po porodu, třeba po těch 2 měsících nebo tak. Dělala bych o hodně míň práce než v kaclu,ale mít třeba k mateřské půl platu není špatné a navíc aspoň zůstanu v kontaktu se světem.

lipetra
7. čer 2011

@marketas1 No my taky nemame penez na rozhazovani, ale tak zly to zas neni🙂A tesime se taky. Tak uz jsem od pani ty oblecky koupila a jeste zimni kombinezu s cepickou🙂

ami33
7. čer 2011

@marketas1 no mám to tak naplánované se šéfem, on vždycky říkal, že jak budu mít prcka, že mě koupí do kanclu postýlku,ale nééé....doma je to lepší a do kanclu to mám autem 15 minut, kdyby něco. No jedna věc je představa a druhá realita, ale on už se mě teď ptá jestli toho nemám moc a jestli si to a to ještě vezmu, nemám strach že by mě zavalil prací při malém, no uvidíme jaká bude realita.

ami33
7. čer 2011

@lipetra jé kombinézu, to je základ no, musím taky někde sehnat.

lipetra
7. čer 2011

@ami33 Hele super je mimi bazar, proc to kupovat novy, ze 🙂

ami33
7. čer 2011

my taky nemáme peníze, kdyby někdo rozdával, jsem tady 😀DDD

ami33
7. čer 2011

@lipetra já koukám tady na bazaru, určitě taky něco vyberu, já koukala který si den na oblečky,ale jako už větší, to nemá cenu ještě kupovat,ale takový prďácký rifličky pro chlapečka za 60 kč, to jako nikde nekoupíš a ty děti to fakt nestačí zničit, určitě takhle budu nakupovat.

lipetra
7. čer 2011

@ami33 Ja prave nakoupila 30 ks obleceni po chlapeckovi 0-6 mesicu za 850 Kc a jsou tam presne takove veci 🙂

lipetra
7. čer 2011

@ami33 To ja zas mam v planu v pul roce jit na den, dva v tydnu do prace na pet hodin, hlidani mam tatku, mamku a pritele a pritele mamku...a kazda koruna dobra 🙂

cell
7. čer 2011

protože u Apolíka začátkem července na ultrazvukách malujou a dřív sestřička nechtěla, že by nebylo všechno vidět. Tak mužka zařídí nakouknutí asi u sebe v práci. Ale dělali mi dneska v těhuporadně ozvy, tak jsem slyšela srdíčko 😵

ami33
7. čer 2011

@lipetra no to je skvělé, já mám vyhlídnutej balík oblečků taky, ale musím to ukázat ještě manžovi.
No to koukám, se taky nebudeš dlouho flákotit, jak píšeš každá kačka dobrá,ale taky chci být s malým. Moje švagrová šla v roce malé do práce,ale na plnej úvazek, malá byla po babičkách,ale to byl extrém každej den ,někdy i do večera 2 roky než šla do školky, nebyla vůbec zvyklá na jiné děti, ideální to je na částečný úvazek.

ami33
7. čer 2011

@cell tobě už dělali ozvy? jééé...já to jen viděla jak to dělali v nemocnici a nebo v poradě,ale většinou už těm velkým pupíkům, vždycky na to koukám a sem si říkala, kdy začnou u nás, oni tam poznaj právě stahy dělohy a nebo když má prcek škytavku. 😀

lipetra
7. čer 2011

@ami33 Ja jsem prave v praci rekla, ze se vratim na den nebo dva dny v tydnu na 5 hodin...ale plno mych znamych to odsuzuje, pac pry mam byt doma minimalne do dvou let

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru