Vyšlo to - I. trimestr 🙂 Rodíme podzim, zima 2011

evcikevil
11. únor 2011

Ahojky holky,pokud máte stejnou radost jako já a máte taky tak krásný pocit,že čekáte stvořeníčko s milovanou osobou,honem sem 🙂Já jsem to zjistila dnes ráno a před chvilkou jsem to oznámila příteli 🙂Jsme nadšení.Pravděpodobné početí je u nás 15 dní,takže termín porodu kolem října,listopadu.
Máte už nějaké příznaky?
Mě akorát popichuje v podbříšku,jinak nic 🙂

ami33
13. čer 2011

@marketas1 ale neboj, to je ještě daleko, ono je to nejlepší přes známosti, já co mám známý podnikatele, tak nevím proč oni prostě z pracáku neberou. Já třeba šla do firmy taky z pracáku,ale přes doporučení známé.

ami33
13. čer 2011

@marketas1 Ono to chce i na mateřský udržovat kontakty s lidma a tak. Hele co já vím, já třeba teď práci máma,ale stejně mi nikdo nezaručí, že firma pojede i za 3 roky nebo , že se něco nestane, tu 100 procentní jistotu nemáš nikdy.

marketas1
13. čer 2011

@ami33 blbý je, že já ani můj muž takové známe - mslím kteří tio pomůžou k práci, nemáme. Já v Olmiku vůbec, jsem přistěhovalec a jinak fakt máme známé, kteří nemají takové možnosti ☹

ami33
13. čer 2011

@marketas1 no to věřím, to jako já tady, pár známých nebo tak všechno přes manžela, teda za ty 4 roky se už něco nasbíralo, tady na to malý město, stejně kamkoliv se hneš někoho potkáš.

marketas1
13. čer 2011

@ami33 já tady taky mám známé, ale všichni jsou prostě normální zaměstnanci bez konexí... ☹

ami33
13. čer 2011

@marketas1 nedělej si s tím vrásky, konec mateřské je daleko. Kdy nám vlastně vychází začátek mateřské? to už nebude tak daleko že?

ami33
13. čer 2011

myslím že když mám termín 21. října, tak na mateřskou mě pošlou mezi koncem srpna a polovinou září, sakra to se to nějak blíží.

marketas1
13. čer 2011

@ami33 já jdu na MD jenom na 2 roky . A měla by jsi jít 6týdnů před porodem když chodíš do práce a 8 týdnů před porodem, když jsmeš na neschopence. Ale píše to doktor

ami33
13. čer 2011

aha tak to půjdu asi už koncem toho srpna, sakra to je na konci léta a pak 2 měsíce a porod.
A po 2 letech co? do školky a do práce?

ami33
13. čer 2011

Ta naše debilní pošta, jako fakt sem vytočená...koukám na netu kde je jako balík a prej po 1. neúspěšném pokusu uložen na poště. Tohle není poprvé,člověk ví, že má něco přijít, trčí doma a nikdo nezvonil, sem zvědavá jestli bude ve schránce lístek, jako je tam pěkně zhulákám, tohle dělají pořád. Jim tam zavolám, že na poštu nejdu, že jsem na neschopence tak ať mi nevykládají něco o neúspěšném doručení a ať to dovezou.

ami33
13. čer 2011

Tak paráda, ani lístek ve schránce, tak kde je ten neúspěšnej pokus teda.

ami33
13. čer 2011

Nejlepší je že zítra ráno jdu ke kadeřnici, tak to určitě přijedou zákon schválnosti a na poště si to vyzvednout nemůžu, protože nemám žádnej lístek, fakt to jsou pracanti k pohledání.

marketas1
13. čer 2011

@ami33 oni ti to na té poště ale dají, dkyž se jich zeptáš, jestli tam něco nemáš - i bez lístku. Ale jsou to hajzlíci, tohle přesně znám!Grrrrrrrrrr
Jo a po 2 letech najít práci, jesle a práce. Musím

ami33
13. čer 2011

@marketas1 no dneska už tam nepojedu, protože mi řeknou, že to mají ještě někde na autě, to znám a zítra dopoledne by mi řekli to samý, nezbývá než čekat a nebo na ně vletět a ropzčilovat se nemím už kvůli boručkovi.

marketas1
13. čer 2011

@ami33 tak tam zavolej ařekni jim, ať ti to doručí hned znovu, že jsi doma a byla jsi doma. Já se jdu dneska rozčilovat na finančák

ami33
13. čer 2011

@marketas1 no já nevím jestli ještě dnes doručují, když už na netu píšou že neúspěšný pokus, třeba to nestihli rozvést dneska a to je ten neúspěšný pokus hehe. Jo na finančák, tak to je jiná, co já se narozčilovala v Olmiku na VZP, jsem musela jít pak až k řediteli VZP, páč s těma kachnama na přepážce to nikam nevedlo a až sem řekla, že to dám do televize, tak se něco začalo dít.

kajka_37
13. čer 2011

screening negativníííí 🙂

marketas1
13. čer 2011

@ami33 jejda, co jsi měla za problémy? Já s finančákem vždycky v pohodě, ale teď tam musím jít cosi ukončit ohledně starého bytu. Tak to mě vytočilo, páč jsme tam byla před 2 lety, když jsme ten byt prodali, tak kvůli papírům a teď mi řekli, že jim něco ještě chybí,grrrrrrrrrrrrrr Ale pak jdu na cvíčo, tak to už se těším!

marketas1
13. čer 2011

@kajka_37 hurááááááááááááááááááááááá

ami33
13. čer 2011

@kajka_37 tak to velká velká gratulace 😀

kajka_37
13. čer 2011

@ami33
@marketas1 jupíííííííí 🙂

marketas1
13. čer 2011

tak já se loučím, papa zítra, mějte se krásně

marketas1
13. čer 2011

@kajka_37 😵 😉

kajka_37
13. čer 2011

paa Markét 🙂

ami33
13. čer 2011

@marketas1
jak jak byla v USA, tak jsem si platila pojistku do zahraničí a ze zákona pokud máš takovou pojistku půl roku a dýl, tak tím pádem máš vyřešené i zákonné pojištění u nás a já co tak byla roky, jsem to furt prodlužovala. Dojela jsem domů a oni chtěli zpětně doplatit šílené peníze + penále za ty roky. KDyž jsem jim řekla , že top mám placené přes to zahraniční, tak že oni to nemají v pc a že jsem se neodhlásila a podobné kecy. Jako oni nemají jako VZP povinnost tohle dokladovat,ale kdybych já něměla schované ústřišky o tom, že jsem to platila a to byli doklady i více jak 5 let staré, tak bych se nedoplatila. Vyřitzovala jsem to víc jak rok, ještě tady v Rožnově jsem to pak dovyřizovávala. Oni mi tenkrát v Olmiku řekli že oni nemají povinnost to mít 5 let archivované, ani v pc se nic nenašlo, jako bordel v tom našem státě, ještě že sem to měla schované, od té doby schovávám kdejaký ústřižek. Začalo to mít spád, až co jsem přestala chodit na přepážku a šla přímo za ředitelem a řekla ať s tím něco začne dělat nebo, že na to už nemám nervy, že to dám televizi klidně, že mě je to jedno, že mi o nic nejde. Oni mi totiž furt posílali jako složenky že dlužím a furt na jinou částku, takže já ani nevěděla kolik mám zaplatit jednou to bylo 60.000 pak zase kolem 40.000 každá složenka jiná částka, měli v tom bordel.

lipetra
14. čer 2011

Dobre ranko holky, teda vy jste se vcera zas rozepsaly🙂Ani to nestiham cist. Kocarek uz mam jasny, Perego je vitez, vcera jsem na nej koukala s mamkou. Tak jeste v patek s pritelem a pripadne ho uz objedname🙂

marketas1
14. čer 2011

Ahojky holky, přeju krásné ráno!
@ami33 ty jo, to je fakt bordel! A zůstala jsi u všeobecné? já bych od nich hned odešla. Sice je to asi jedno, u které jseš, všechno je to jedna banda, ale už z principu.....
@lipetra jsem moc ráda, že jsi s perégem spokojená! Je fakt super. A včera jsme viděla i to zelené venku v parku a taky hezký jako. Ale to tvoje a moje je nejhezčí!

lipetra
14. čer 2011

@marketas1 My jsme vcera videly s mamkou pani v obchodaku s peregem te moji barvy a je fakt moc pekny. I jsme ho vcera v obchode zkousely a proste spokojenost.

marketas1
14. čer 2011

@lipetra jj, jezdí se s ním naprosto úžasně, taky jsme moc spokojená a jiný kočárek nechci! 🙂

lipetra
14. čer 2011

@marketas1 my se na nej prave pojedeme juknout jeste v patek s pritelem az pojedeme domu a pripadne ho pak objedname, zatim bude u nasich na balkone🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru