Vyšlo to - I. trimestr 🙂 Rodíme podzim, zima 2011

evcikevil
11. únor 2011

Ahojky holky,pokud máte stejnou radost jako já a máte taky tak krásný pocit,že čekáte stvořeníčko s milovanou osobou,honem sem 🙂Já jsem to zjistila dnes ráno a před chvilkou jsem to oznámila příteli 🙂Jsme nadšení.Pravděpodobné početí je u nás 15 dní,takže termín porodu kolem října,listopadu.
Máte už nějaké příznaky?
Mě akorát popichuje v podbříšku,jinak nic 🙂

marketas1
15. čer 2011

@kajka_37 oki, pošli!
@ami33 ty jseš teda, se máš...Já chci taky tolik oblečeníčka už!

ami33
15. čer 2011

@marketas1 No z toho balíku tak asi 3 věci vyhodím a tu jednu kombinézku nevím jestli neprodám tady...uvidím...jinak sem moc spokojená. Dodělala jsem teď seznam co ještě musím všechno dokoupit...oblečení a jiné věci, jako ten seznam je pořád dlouhý. Jako v té 56 už dokoupím fakt málo je to na měsíc a vem že to chodíš tak k dr. a jinak se držíš doma. Vím jak švagrová ze začátku měla pár hadříků a furt to prala dokola, třeba i v ruce...stačí na začátek, fakt bych to nepřeháněla. Jak bude hotovej pokojík, tak už asi pojedu nakoupit všechno kolem postýlky, to bude taky pálka...povlečení, matrace a tak, postýlku mám po švagrové, která si tenkrát vymrčela na tchýni za 6000 Kč, takže si jí beru a nakoupím jen dovnitř všechno nové.

lipetra
15. čer 2011

@kajka_37 To mi povidej...ja si rano vyzehlim vlasy a odpoledne se mi to zacne kroutit, hruuuza

marketas1
15. čer 2011

@ami33 tak já bud kupovat všechno, i postýlku, ale te´d mi psala kamarádka, že mi půjčí ten ratanový koš na mimi 🙂 hurááááááááááá se mi to strašně líbí

lipetra
15. čer 2011

@marketas1 A kolik jsi jich kupovala?

marketas1
15. čer 2011

@lipetra těch 70x70 2 balíky. To mi poradily kamarádky. A pak si mám koupit ještě nějaké 2 velké na utírání po koupání a s potiskem do kočárku 🙂

lipetra
15. čer 2011

@ami33 tak to je radost teda 🙂

kajka_37
15. čer 2011

@lipetra taky se ti to kroutí jak je trochu vlkho? to dycky teču 😀

marketas1
15. čer 2011

@kajka_37 mě se taky kroutí patka, vypadám jak pako pak 😀

ami33
15. čer 2011

@marketas1 mě se líbí ty kolíbky,ale budeme mít klasickou postýlku, když je to doma, zase ušetřené peníze.

kajka_37
15. čer 2011

@marketas1 přesně, to dycky vraždííííím 😀

marketas1
15. čer 2011

@ami33 já budu mít klasika postýlku, ale ten koš bude v obýváku a je na kolečkách, takže můžu i do kuchyně....

marketas1
15. čer 2011

@kajka_37 já taky, fat vypadám jak blbka pak

ami33
15. čer 2011

@marketas1 no tak to budeš mít super, já chci právě do obýváku cestovní postýlku, tu budu mít od švagrové, pak jídelní židličku suprovou neonate Multiplo, taky půjčenou, bych se jinak nedoplatila, ta je polohovací už od miminka a dá se taky vozit po bytě a pak chci to lehátko na miminko( to koupím buď na netu a nebo u nás v bazárku)

kajka_37
15. čer 2011

@marketas1 to by chtělo nějakou žehličku do kabelky na baterky 😀

marketas1
15. čer 2011

@ami33 nad lehátkem taky přemýšlím, mám teda tu htrací deku, ale lehátko je asi lepší....

lipetra
15. čer 2011

@marketas1 Tak uz mam objednane dva baliky plen KIKO LUX 🙂

ami33
15. čer 2011

@marketas1 no na tu deku jsem koukala taky,ale pak jsem objevila ty lehátka a je to vlastně to samý a mimi je tam připoutané. Tu deku ale taky pěkně využiješ.

marketas1
15. čer 2011

@kajka_37 jj, to jo, ale mě jak to takhle navlhne a zkroutí se,tak to musím celý namočit, ani žehlička nepomůže

marketas1
15. čer 2011

@lipetra 🙂 a byly za tu stejnou cenu?A ty bílé máš,jo? V zelené krabičce? A rozměr?

ami33
15. čer 2011

@lipetra Já chci taky objednávat,ale mám strach abych to nepřehnala, když obě švagrové vyberou po holkách neutrální oblečení, tak možná už nebudu kupovat nic. Ale jedna švagrová dojede bůhvíkdy a druhá se k ničemu nemá, všechno narvala k tchánovcům na půdu, co chcete si vemte,ale mě to přijde blbé se tam hrabat, no uvidíme, to zkusím přes manžela.

marketas1
15. čer 2011

@ami33 já tu deku mám už asi 4 roky. Kdysi byla v akci za 250kč,tak jsme ji tenkrát kupovala bratránkovi a vzala jsem ji i sobě. Je modrorůžová, takže se hodí pro obě pohlaví. Je v krabici ve sklepě teď zabalená 🙂

ami33
15. čer 2011

Nic holky jedu na ten díl do auta ať už můžu klimatizovat a ještě na nákup, tak páčko zítra 😀

marketas1
15. čer 2011

@ami33 a tak to já bych se zase prohrabala, kdyby mi to řekla takhle 🙂

marketas1
15. čer 2011

@ami33 páááááá

lipetra
15. čer 2011

@marketas1 Za 245 Kč/10 ks, byla to nějaká akce 🙂

ami33
15. čer 2011

@marketas1 tak přijeď budem hrabat spolu 😀 😀 😀

lipetra
15. čer 2011

@ami33 tohle je blby, kdyz nevis, ale urco se zeptej nebo spis hezky manzel at se zepta...to vis lina huba, hole nestesti 🙂

marketas1
15. čer 2011

@ami33 okiš, tak kdy mám dorazit?
@lipetra no tak super! vidíš to. A poštovný?

ami33
15. čer 2011

@lipetra no já vím, mě je to ale fakt blbé....teda co jsme se zeptali na postýlku a sedačku do auta a mantinely k postýlce a nebesa, tak hned jo, že je to na půdě , ať si to vezmem. O oblečení řeč nebyla, ona sama nenabídne nic,ale já řeknu manželovi, já totiž všem neteřím nakupovala a dost neutrální věci, takže vím , že tam něco bude.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru