Vyšlo to - I. trimestr 🙂 Rodíme podzim, zima 2011

evcikevil
11. únor 2011

Ahojky holky,pokud máte stejnou radost jako já a máte taky tak krásný pocit,že čekáte stvořeníčko s milovanou osobou,honem sem 🙂Já jsem to zjistila dnes ráno a před chvilkou jsem to oznámila příteli 🙂Jsme nadšení.Pravděpodobné početí je u nás 15 dní,takže termín porodu kolem října,listopadu.
Máte už nějaké příznaky?
Mě akorát popichuje v podbříšku,jinak nic 🙂

lipetra
17. čer 2011

@marketas1 no dalo, ale to ona nechce, ona tu je deset let a ja rok

marketas1
17. čer 2011

@lipetra takže asi upřednostní ji, že? ☹

lipetra
17. čer 2011

@marketas1 no ten jeden jo, ten druhy nevim, ale mam podezreni ze ji to bonznul ten jeji kamos, on ma pro ni slabost, ale tady ji moc lidi nemusi

kajka_37
17. čer 2011

@marketas1 no děs.-... což mi připomíná že sem se dneska zhrozila na váze, zas kilo míííííííííň 😲 pravda že sem včera tomu jídlu moc nedala... ☹

marketas1
17. čer 2011

@lipetra tak uvidíš. nenervuj se tím zatím. A šéf ti slíbil,že mžeš po půlroce na pár hodin?

princeznal
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
lipetra
17. čer 2011

@marketas1 no sefovi jsem to rikala 2x a tomu druhemu taky...sef kyval, ze souhlasi, ale vis co ono pokud to clovek nema na papire, tak nevi, ono jako vratit se budu mit kam, to bez debat, pac mi musi nabidnout pripadne praci odpovidajici me kvalifikaci a ja mam vyssi vzdelani nez ona a jeste i certifikat se mzdoveho ucetnictvi

marketas1
17. čer 2011

@princeznal hlas tam máš 🙂

marketas1
17. čer 2011

@lipetra no tak vidíš, tak čím se nervuješ?!

kajka_37
17. čer 2011

@lipetra teď se tím zbytečně nenervuj... až přijde čas... zavoláš šefovi a uvidíš... teď se připravuj na prďolu... ;)

mannadela
17. čer 2011

Ahojka holčiny, tak mám v práci chvíli volno 🙂.

lipetra
17. čer 2011

@marketas1 Páe je to děsná kráááva

lipetra
17. čer 2011

@kajka_37 Já se nervuji, páč je to děsná kráva a zákeřná jak hrom

marketas1
17. čer 2011

@lipetra nech toho, budeš mít malého nerváčka! 🙂
@mannadela hojky! Co Viktorka, je hodná?

lipetra
17. čer 2011

@marketas1 no ta at mi neleze na oci...

kajka_37
17. čer 2011

@mannadela ahojky 🙂

marketas1
17. čer 2011

@lipetra 😀 tak jako - budeš s ní asi muset pracovat, tak se s tím smiř...

lipetra
17. čer 2011

@marketas1 ja vim, nic s tim neudelam, uvidime az ta situace nastane, ale se sefem se domluvim at to vi a pocita s tim a necham si napsat i nejaky kus papiru at to mam na papire a ne jen slovne...nato ja moc neverim

lipetra
17. čer 2011

@mannadela ahojky

mannadela
17. čer 2011

@marketas1 Viktorka je hodná ... to má asi po mně 😀 😀 😀 . Je už pěkně živoučká, pravidelně se převaluje a cvičí... je to nádhera. Jen v noci by teda nemusela.

kajka_37
17. čer 2011

@lipetra ať si škubne, víš čím 🙂

ami33
17. čer 2011

Čaute holky, sem dneska akční a pracuju v kanclu....už mám skoro hotovo...jo málem bych zapoměla....jéééééééééé vy jsate všechny čanané vymelírkované 😀 😀 . Přijede do kanclu a šokec, šéfko prej jestli se chci zasmát,prej aby to ale neublížilo miminko, normoš se bude ženit, přitom jako nikdo nebyl a jako prej někoho má měsíc a v září už je svatba, to bude zase fiasko 😀DDDDD

mannadela
17. čer 2011

@lipetra Je to pech, mít za kolegyni takovou sviňku. To znám z předchozí práce. Dokáže to pěkně otrávit život, kór když spolu musíte spolupracovat. Bohužel s tím člověk ale nic nenadělá 😖

lipetra
17. čer 2011

@kajka_37 😀 😀 😀

lipetra
17. čer 2011

@mannadela no presne tak, kolegy si clovek nevybira

ami33
17. čer 2011

Jo holky s tou váhou, se mě to zastavilo teď ta váha, tak jsem byla ráda,ale včera pizza zase večer se známýma na to jsem dala pegase a ráno bylo na vát¨ze o kilo víc, takže ráno jsem dala cornflakes s banánem a mlíkem a tady v práci mám misku zeleninovýho salátu a oběd jsem si odhlásila, doma mám pak ale dorou polívku, no mazec sae mnou, vorvaňka hadra. 😀 Jo včera mě viděli jako známý co vůbec ještě nevěděli že jsem těhu a šokec že po létě už rodím no.

mannadela
17. čer 2011

@ami33 O vorvaňce mi nic nepovídej, já si připadám jak dělová koule. A to mám ještě 3 měsíce před sebou, haha 😀 . Jak budu fungovat třeba v září, to teda netuším

kajka_37
17. čer 2011

@ami33 šef je ranař koukám 😀

ami33
17. čer 2011

@mannadela no mi povídej, mi říkala kámoška jak byla těhu a byli v červenci hodně vedra, tak prej byla ráda, když někam došla a to se musela zastavovat a furt ufuněná a tak, nás teprve ještě čeká,já teda se zadýchám,ale to je tím , že já neumím chodit moc pomalu hehe, manžel mi furt říká, kam tak lítám. 😀

ami33
17. čer 2011

@kajka_37 no to je, jako nestíhám dneska....prej co měl dělat,když ho ženská požádala o ruku, přece neřekne ne. No já sem zvědavá jak dlouho to potrvá. Ale tak přeju to každýmu, on měl prej předtím přítelkyni a děsnou megeru, sprostou a tak.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru