Vyšlo to - I. trimestr 🙂 Rodíme podzim, zima 2011

evcikevil
11. únor 2011

Ahojky holky,pokud máte stejnou radost jako já a máte taky tak krásný pocit,že čekáte stvořeníčko s milovanou osobou,honem sem 🙂Já jsem to zjistila dnes ráno a před chvilkou jsem to oznámila příteli 🙂Jsme nadšení.Pravděpodobné početí je u nás 15 dní,takže termín porodu kolem října,listopadu.
Máte už nějaké příznaky?
Mě akorát popichuje v podbříšku,jinak nic 🙂

ami33
21. čer 2011

@marketas1 jo ty si zasloužíš tolik koktejlů ,kolik máš zubů,ale bacha ať se nepředávkuješ 😀

lipetra
21. čer 2011

@ami33 to je vyborny, nejlepsi co muze byt...ja jsem to v jednu dobu pila furt 🙂

ami33
21. čer 2011

@lipetra no dobrá sváča, páč tohle musí být i dost sytý a skořici teda miluju

marketas1
21. čer 2011

@ami33 ale se skořicí opatrně, v těhu s emoc nemá! Já zase rozmačkám banán, zamíchám do tvarohu a přidám skořici, taky mňam!
@lipetra taky si myslím, bolí to pořád pekelně ☹

Holky, tak se mějte krásně, zítra se tady na chvilku ukáži, ale nevím, kolik bude času. tak na mě myslete a papa

lipetra
21. čer 2011

@ami33 no ja taky, syty to je a hlavne mnamozni 🙂

lipetra
21. čer 2011

@marketas1 To mam taky rada, ja si to delam zas do jogurtu, to je taky dobrota.
Tak at ti to u zubare dopadne dobre a moc to neboli a zitra ten velky ultrazvuk taky 🙂 a doufam, ze prijdes s tim co to bude 😉

marketas1
21. čer 2011

@lipetra Peti, díky moc a taky doufám, že se prďolka konečně ukáže 🙂
tak pa

lipetra
21. čer 2011

@marketas1 jeee to jsou moc zvedava...tak at je to to co chcete a hlavne at je to vse v poradku 🙂

kajka_37
21. čer 2011

tak sem zpět z papu a mám i botky do robotky, sou jak papučky 🙂 dokonce to dítko snědlo kus hovězího masa (k rajské) se překonává.. za to čaj mu moc nejede, kurdeeeeeeeeeeee

lipetra
21. čer 2011

@kajka_37 jeee jaky botky?

kajka_37
21. čer 2011

http://www.tamaris.de/home/kolekce/obuv/l/10/de... tady je klínek hnědý, ale já mám černý 🙂

lipetra
21. čer 2011

@kajka_37 Krááásnýýý, závist velká 😉

kajka_37
21. čer 2011

@lipetra jen jako dycky musím roztáhnout ten šev u palcové kosti... ta mě jednou zničí :-P

lipetra
21. čer 2011

@kajka_37 to znam moc dobre 😉

kajka_37
21. čer 2011

@lipetra to je dobře že v tom nejsem sama 🙂 mám spolutrpitelku... tady už rostahuju navlhčeným kapesníkem a doma mám spešl sprej 🙂

marketas1
21. čer 2011

Ahoj,tak jsm doma, zítra mám papír na stomchiru☹ Dnes si to musím vytrpět. Mě chtěla nechat čekat do pondělka ta zubařka,že nějaký její známý má dovolenou ☹ Jsem jí řekla, že to v žádném případě,že to jako nevydržím. Tak mi napsala papír a že se mám připravit,žed tam strávím celý den ☹ Takže po UTZ jdu sednout do čekárny a snad mi zítra někdo pomůže ☹

kajka_37
21. čer 2011

@marketas1 ahojky, už sem ti chtěla písnout sms... a ona ti s tím nic neudělala?

ckaty
21. čer 2011

ahoj holky a kluci! 🙂

ckaty
21. čer 2011

@marketas1 ty si to davas teda:-/ se rika,ze kazdy dite stoji 1 zub...mne trhali moudrak,kdyz sem cekala dceeru..a dali mi injekci..takze celkem ok..jen potom jak to prichazelo k sobe sem musela ledovat...a tohle tehu zatim zuby ok..musim to zaklepat.. Ted me napadlo kdybys jela na pohotovost neudelaj ti to jeste dneska? a viz.zejtrek..doufam,ze nas poinformujes o mimi🙂

kajka_37
21. čer 2011

@ckaty ahojky 🙂

marketas1
21. čer 2011

@kajka_37 ne,vůbec nic .-( Káji,zeptala by ses maminky, jestli můžu nějaké atb? Ta moje zubařka to nevěděla... ☹

marketas1
21. čer 2011

@ckaty já doufám, že mi ho zítra vytrhnou,ale té doktorce se to nelíbí,že budou asi potřeba antibiotika ☹ Nemůžu ani otevřít pusu ☹

marketas1
21. čer 2011

@ckaty viz zítřek - pošlu sms Kájce a ona Vám to tady pisne, já nevím, kdy se dostanu domů ☹

kajka_37
21. čer 2011

@marketas1 psala že něco jo...ale že lepší je se snažit vyřešit to bez nich... snad tam není zánět... kdyby jo tak atb určo dostaneš

marketas1
21. čer 2011

@kajka_37 musím si koupit něco na kloktání proti tomu zánětu ☹

ckaty
21. čer 2011

@marketas1 to je mi lito,ze te to tak boli ☹

marketas1
21. čer 2011

@ckaty bolí to šíleně,už dlouho mě nic tak nebolelo. To je fakt jak naschvál ☹

ckaty
21. čer 2011

@marketas1 ..a zrovna ted,kdyz ses tehu to je v "píp" 😒

ckaty
21. čer 2011

@marketas1 nemuzes jet na tu pohotovost...reknes,ze ses tehu a treba ti pomuzou hned..a ty se vyspis...

marketas1
21. čer 2011

@ckaty ještě počkám,pohotovost je myslím až od 19:00 a jsou tam strašní řezníci... ☹

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru