Vyšlo to - I. trimestr 🙂 Rodíme podzim, zima 2011

evcikevil
11. únor 2011

Ahojky holky,pokud máte stejnou radost jako já a máte taky tak krásný pocit,že čekáte stvořeníčko s milovanou osobou,honem sem 🙂Já jsem to zjistila dnes ráno a před chvilkou jsem to oznámila příteli 🙂Jsme nadšení.Pravděpodobné početí je u nás 15 dní,takže termín porodu kolem října,listopadu.
Máte už nějaké příznaky?
Mě akorát popichuje v podbříšku,jinak nic 🙂

lipetra
29. čer 2011

@cell @mannadela ja jsem taky psova, my mame dobrmanka a je to zlaticko 🙂

cell
29. čer 2011

@lipetra : ani ne ... o našem psovi je všeobecně známo, že je velký pohodář - teda -ka (je to holka), takže k venčení teď přibereme ještě kočárek 🙂

marketas1
29. čer 2011

@lipetra hezkej psík! A ty věci budou supr!
@mannadela ta ikea je dobrá,škoda, že my musíme až do Brna ☹ bez auta na houno...

lipetra
29. čer 2011

@cell no tak ten nas je hravy, hodny, jsou mu tri roky, ma rad lidi, ale proste ty asi koukaji moc na TV, tak nektery se ho boji jak certa, ze pry bojove plemeno, pritom je to takovy mazel 😀

lipetra
29. čer 2011

@marketas1 no to se hodi, to vis, ze jo, kazda vec dobra, hlavne proc kupovat novy, kdyz to fakt vezme parkrat na sebe a bude po parade...

marketas1
29. čer 2011

@lipetra no přesně! By jsme se nedoplatily a je to fakt na chvilinku....

kajka_37
29. čer 2011

sem tu z papuuu, hovězí na česneku bylo... br. knedlíkem a špenátem 🙂

lipetra
29. čer 2011

@marketas1 no jsem zvedava co mi pak donese za ty oblecky, tenkrat pamatuji, ze mela fakt pekny veci, vozil ji to svagr ze Svycarska, ja jsem ji rikala, ze si to klidne i zaplatim, ze to nechci zadarmo, ze bude nejlepsi kdyz si vyberu veci a pak za ten komplet si rekne nejakou rozumnou cenu...tak uvidime co z ni nakonec vyleze.

cell
29. čer 2011

já mám taky pšnát s knedlíkem a masíkem ... ale čekám furt na kolegyně a neím, kde se zasekly ☹

marketas1
29. čer 2011

@lipetra jj, uvidíš 🙂 se těšíš,co?
@kajka_37 a papalo miminko všechno?

marketas1
29. čer 2011

@cell nečekej a papej 😀

kajka_37
29. čer 2011

@marketas1 skoro 🙂 ale i tak dobrýýý... trochu masa zpapkalo 🙂

marketas1
29. čer 2011

@kajka_37 to je dobře!!!!!!!

ami33
29. čer 2011

Tak já se nacpala mletým řízkem a brkaší a zalila to vodou a měla bych jet do města a se mi nechce. Musím počkat až mi trochu vytráví...aspoň, že jsem si dopoledne vyžehlila.

mannadela
29. čer 2011

@lipetra Čoveče s žádným takovým dotazem jsem se nesetkala. Jen jsem potkala při venčení jednu paní, jejíž dcera si pořídila s manželem psa. Měli ho půl roku a pak otěhotněla.... a psa dali pryč, že by se nestíhali starat o psa i mimčo. Nechápu 😖. To já bych teda našemu psisku neudělala, takhle se ho zbavit. S tím přeci člověk musí počítat dopředu... že když si pořídí psa a chce i někdy v budoucnu dítě, že se bude muset postarat o dva, protože pes není zvíře na rok.

ami33
29. čer 2011
marketas1
29. čer 2011

@ami33 a já jsme si teď udělala čokoládový frapé 🙂

marketas1
29. čer 2011

@ami33 jů,já mám půjčený takový obyč hnědý,to stačí

ami33
29. čer 2011

@marketas1 já mám jako dětskou krosničku od bráchy a švagrové,ale tohle nevím jeslti bych vůbec využila, si říkám přes zimu na co a první léto hned jak bude sedět může do krosničky.
Jé frapéčko, já sem dneska nacpaná, jsem ani ten oběd nedojedla.

lipetra
29. čer 2011

@marketas1 no to se tesim, ze budu kramarit, ja tohle mam rada 🙂

lipetra
29. čer 2011

@mannadela No nas se takhle uz par lidi ptalo, nekdo to neresi a nekdo az moc, ale co jim je do toho. Pro nas je to clen rodiny.
Moje kamaradka poridila manzelovi fenku, staforda krizeneho s necim a kdyz se jim narodila mala, tak po pul roce ji daly zpatky do utulku, protoze ta fenka mela dlouhy ocas a mlatila tu malou do obliceje, kdyz kroutila ocasem, no na hlavu. Ja bych takovym lidem uz podruhe psa z utulku nedala.

marketas1
29. čer 2011

@ami33 já stejně myslím,že nejvíc budu používat kočárek....

@lipetra já taky, ale musím to mít kam dát, takýže musíme dodělat ten pokojíček!

lipetra
29. čer 2011

@ami33 pekny nositko

lipetra
29. čer 2011

@marketas1 no my musime ted pres ty svatky polozit podlahu a pak najit nekde kuchyni, ktera se nam bude libit a nabytek a to bude teprve hruuuza, pac ja jsem hrozne na tohle vybirava a nic se mi nelibi 😀

marketas1
29. čer 2011

@lipetra já jsme taky vybíravá 🙂 Ale to asi skoro každej....

ami33
29. čer 2011

@marketas1 no to je jasný, kočárek bude využitej nejvíc...ale třeba u nás chodíme hodně na tůry a fakt kopce. Si pamatuju jak se šlo s malou neteří přes Skaličku na Pustevny s hlubokým kočárem, sedřenej tchán i švagr, vyloženě vyflusnutí, to už radši tu krosničku.

marketas1
29. čer 2011

@ami33 jj, tak to je jasný 😀

ami33
29. čer 2011

@marketas1 a jednou se šlo ta samá trasa v zhimě a malá na saních a ještě pomáhal táhnou i pes a saně se zase tlačí nebo táhnou jinak než k očár, takže zase sedření, myslím, že jsou ponaučení a s naším malým se nikdo takhle tahat nebude chtít už 😀

marketas1
29. čer 2011

@ami33 😀

lipetra
29. čer 2011

@marketas1 víš co já než něco vyberu tak to vždy děsnou dobu trvá, já to zkoumám do detailů a někdy až moc...

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru