Vyšlo to - I. trimestr 🙂 Rodíme podzim, zima 2011

evcikevil
11. únor 2011

Ahojky holky,pokud máte stejnou radost jako já a máte taky tak krásný pocit,že čekáte stvořeníčko s milovanou osobou,honem sem 🙂Já jsem to zjistila dnes ráno a před chvilkou jsem to oznámila příteli 🙂Jsme nadšení.Pravděpodobné početí je u nás 15 dní,takže termín porodu kolem října,listopadu.
Máte už nějaké příznaky?
Mě akorát popichuje v podbříšku,jinak nic 🙂

ami33
12. kvě 2011

@kajka_37 určitě na nějaký akci ve valašským muzeu ne?

mimys
12. kvě 2011

@ami33 No je to pravda, jsou to sajrajty..naparfemovaný a chemický. Nejlepší lék je voda a vzduch ..
když je teplo, co nejdýl nechat mimčo rozbalený a kůže si sama poradí. když je nejhůř tak přírodní olejíček ..

lipetra
12. kvě 2011

@marketas1 My mame prave taky hypoteku a chceme diteti doprat a i sobe, ne ze si budeme utrhovat od pusy. Tak jsme se tak dohodli s přítelem, on je svým způsobem pánem svého času, tak mu to ani nevadilo a naši s tím taky problém neměli. A na mateřskou chci jen na dva roky. 🙂 Ja si hledala praci pred rokem a tak vim moc dobre o cem mluvis a s ditetem je to asi i horsi hledat praci, nevim. Ale budu držet každopádně pěsti.

marketas1
12. kvě 2011

vás nějak nestíhám teď číst ....

marketas1
12. kvě 2011

@lipetra díky moc, už teď z toho mám nervy ☹

kajka_37
12. kvě 2011

@ami33 nene, tentokrát s mamkou a mužem na golfu... jenže ten mi dr zakázala, že max do 12tt a víc ani ťuk... co se dá dělat, nebudu riskovat že se mi mrňousek zamotá v pupeční šňůře...

marketas1
12. kvě 2011

@kajka_37 fakt ti zakázala golf? A co můžeš?

ami33
12. kvě 2011

@kajka_37 jako na klasickém golfu? sem to kdysi taky zkoušela hrát a docela zábava.ale někdy ty údery jsou tvrdé a když se trefíš do země, tak jsou to dobrý drnčáky.

ami33
12. kvě 2011

já ani nevím jestli můžu cvičit, mě naposled v nemocnici říkali že nesmím,asi bych se měla zeptat svojí dr. aspoň něco na to pánevní dno a na páteř

kajka_37
12. kvě 2011

@marketas1 hm... ono stejně je to dr. od dr.... třeba paní co sem měla na Mojžíšku mi říkala klidně hrejte jak dlouho chcete... no ale když snažení trvalo tak dlouho, nechci to riskovat.... jinak prý lehký sporty můžu.... jen žádný skákání, výpady a tak...

marketas1
12. kvě 2011

@ami33 jj, určitě se zeptej. A proč ti říkali, že nesmíš?

marketas1
12. kvě 2011

@kajka_37 jj, chápu, taky nic neriskuju, ani na kolo jsem se ještě neodvážila sednout

kajka_37
12. kvě 2011

@ami33 jj na klasickým... ono se moc často nestává že to vezmeš o zem 😉
on u nás s golfem začal muž kvůli klientů... pak chodil i s kolegama doma sem ho skoro neviděla, tak sem začla taky... ono je to i příjemná prochajda v krásným prostředí.... no a loni to chytlo i mojí mamku :D sranda

lipetra
12. kvě 2011

@marketas1 ted je fakt blba doba ☹

kajka_37
12. kvě 2011

@marketas1 kolo se prý může... prostě to co si dělala do teď, tak se může, jen se nepřetěžovat ;)
jenže já poslední rok nedělal nic... takže nevím co budu dělat :D

ami33
12. kvě 2011

@marketas1 tak nejdřív sem měla hematom v děloze...3 týdny špitál a pak mi dělali tu laparoskopii někdy ve 12. týdnu nebo jak , kvůli přestimulovanýmu vaječníku z umělého oplodnění a prej nesmím cvičit mi říkali když sem odcházela,ale to je jasný, že se necvičí po žádné operaci,ale teď už je to měsíc, tak snad bych už mohla s něčím začít.

ami33
12. kvě 2011

@kajka_37 my to hráli s manželem , když jsme žili na Floridě,tam to byl golfovej ráj, ale v česku už spíš tenis.

kajka_37
12. kvě 2011

@ami33 týýjo Florida, tam to muselo být úžasný 😵

marketas1
12. kvě 2011

@lipetra doba na hovno ☹ Tohle mě stresuje fakt už strašně dlouho a bude stresovat dál ☹
@kajka_37 já vím, nemá se v prvním trimestru, to už mám za sebou, ale i tak mám z toho nějaký respekt nebo co.....

@ami33 aha ☹ Tak to se raděj zeptej!

ami33
12. kvě 2011

@kajka_37 no já bych tak chtěla,ale po těch problémech na začátku těhu a po umělým oplodnění si netroufnu ani na to kolo a hlavně manžel by mě nenechal, sem tenhle týden vysála...jen ložnic...a mi nadal...dnes mám dovoleno vzít do ruky po 2 měsících žehličku hehe.

lipetra
12. kvě 2011

Ahoj holky tak uz jsem to v praci rekla a hlavu mi neutrhli 🙂 Sef mi pogratuloval 🙂

ami33
12. kvě 2011

@kajka_37 jo bylo,ale když seš tam několik let se ti omrzí ty pláže, plamy, hotely, restaurace, nic jinýho tam není a pak jsme po několika letech jeli na západní pobřeží cestovat po těch jejich národních parcích a byli jsme úplně hotový z toho, že jsme viděli břízu nebo smrk.

lipetra
12. kvě 2011

@marketas1vim o cem mluvis, ja to taky nemam jiste, ze za ten pul rok tu bude to moje misto, ja totiz porad nevim zda se musis vratit na plny uvazek nebo i na castecny, snazim se to zjistit od jedne pani co dela mzdy uz dlouhou dobu, tak snad mi to objasni. To vis mam tu dravou kolegyni, ktera se chce taky vratit zpet. 🙂

kajka_37
12. kvě 2011

@ami33 to chápu... pokud se člověk "necítí" tak proč to pokoušet...

ami33
12. kvě 2011

@kajka_37 no to já bych se už cítila,ale nechci to pokoušet.

kajka_37
12. kvě 2011

@ami33 a jak dlouho ste tam byli? 🙂

ami33
12. kvě 2011

@kajka_37 sedm let,ale zase ty zimy tam byli fajn, tady ty hromady sněhu v Beskydech to mě dovede někdy urvat.

marketas1
12. kvě 2011

@lipetra tak aspoň máš smlouvu na dobu neurčitou. Oni ti musí držet místo po celou dobu mateřské - respektive ti nabídnout práci. Tvé místo by to měli držet rok, aspoň dřív to tak bylo. A i kdby se cokoli stalo, dostaneš aspoň odstupný. Já nemám nárok vůbec na nic ☹

lipetra
12. kvě 2011

@marketas1 Tak ja bych si nerada hledala znovu praci, rada bych se sem vratila, pac delam presne co jsem vzdycky chtela a bavi me to, penize mam slusne a lidi kolem jsou fajn. Ale v dnesni dobe clovek fakt nevi. Ja se prave chci urcite sem vratit nejdriv na ten jeden az dva dny v tydnu dle hlidani a pak se uvidi.

kajka_37
12. kvě 2011

@ami33 to chápu... my sice bydlíme za Prahou... ale v době nejvetší kalamity byl muž někde pryč a já s tou tunou sněhu bojovala sama :D

mannadela
12. kvě 2011

@ami33 Já byla na Floridě u strejdy 3 týdny a stačilo mi to. Je fakt, že tam toho z přírody moc není - nebo aspoň mně to tak přišlo. Ale maj tam krásný teplíčko a krevety mi nikde jinde nechutnaly tak jako tam 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru