Vyšlo to - I. trimestr 🙂 Rodíme podzim, zima 2011

evcikevil
11. únor 2011

Ahojky holky,pokud máte stejnou radost jako já a máte taky tak krásný pocit,že čekáte stvořeníčko s milovanou osobou,honem sem 🙂Já jsem to zjistila dnes ráno a před chvilkou jsem to oznámila příteli 🙂Jsme nadšení.Pravděpodobné početí je u nás 15 dní,takže termín porodu kolem října,listopadu.
Máte už nějaké příznaky?
Mě akorát popichuje v podbříšku,jinak nic 🙂

marketas1
16. kvě 2011

@lipetra jj, to já měla taky

kajka_37
16. kvě 2011

jen nějak furt nemůžu vychytat co pít... nic mi nechutná...ani voda, ani šťáva... čaje... :(

lipetra
16. kvě 2011

@marketas1 @kajka_37 tak to jsme natom stejne, taky nevim co pit, pac mi nic nechutna, snazim se jist polevky, abych do sebe dostala vodu a piji neperlivou vodu, ale musim se do toho nutit

kajka_37
16. kvě 2011

přesně... a nejlíp studenou, teplá mi nejede... :P

monulkab
16. kvě 2011

holky tak jsem včera lítala po nákupním centru, s tím že si koupím nějaký rifle s tím pásem pro těhotný, popř. ještě nějakou riflovou sukni. 1) mě šokovalo, kolik to stojí - obyčejná a ještě ke všemu aboslutně barevně divná riflová sukně za 800 Kč!, rifle kolem 1300 Kč, 2) mě dostalo to, že v C&A mají věci jak pro bezdomovkyně, fakt, škaredá riflovina, škaredý střihy, všechno takový omšelý - jako by to tam prodávali už 20 let.., v H&M byl větší výběr riflí, ale problém byl najít velikost, měli všechno buď 36 nebo potom až 40, 42,44.... Našla jsem snad jen dvoje rifle o vel. 38, a sranda byla, že jsem je tak tak navlíkla přes nohy - asi jsem ztučněla a na břiše mi plandal ten fusak co se má navlíkat, zkoušet si vel. 40 tedy bylo zbytečný... Jo a měli tam teda hezký riflový sukně - ale byly hrozně krátký, prostě minisukně pro těhule, bohužel na to nemám nohy, takže jsem odešla vyčerpaná - zkoušela jsem si 8 riflí a nic jsem nakonec nekoupila.

mannadela
16. kvě 2011

@monulkab Koukám, že jsme na tom podobně 🙂 . Já tohle absolvovala minulé pondělí a úterý. Byla jsem úplně dožraná. Přijde mi, že buď do toho musí člověk investovat tisíce a koupit to na netu - a pak bude vypadat dobře a nebude jak šedá myš ve vytahaných hadrech - nebo to koupí o trochu levněji, ale bude vypadat jak pytel od brambor. Taky jsem oběhala kde co. Svetry a trika jsem si koupila normálně jako pro netěhotné. Jen počítám s tím, že trika, pokud to nejsou volné tuniky předělené pod prsama, se mi vytáhnou. Svetry jsem si koupila rozepínací - tak je zapínam pod prsa a zbytek mám volně rozepnutý. Sukně mám naštěstí tak bokové, že mi jsou ty moje (břicho mám až nad nima). A kalhoty jsem koupila jedny v C&A - černé plátěné s ouzkejma nohavicema. Jdou z nich udělat i 3/4 kaťata. A jsou i s tím pasem pro těhotné. Ten se dá zatím ohrnout pod břicho (taky mi je volně). Měli tam ještě naprosto úžasný bílý džíny, ale ty peníze jsem za to dát nechtěla. Zbytek, jak píšeš, byl děs. Hrozný střihy, barvy a velikosti jak pro tři ženský dohromady ☹ .

marketas1
16. kvě 2011

@monulkab @mannadela holky, tak já mám půjčené 2 těhu rifle z CaA od kámošky a super, pak jsme si v C a A koupila bílé lněné kalhoty a ještě z tama mám černé plátěné. Já jsme teda byla spokojená. Ale ceny brutální, to jo ☹ A v sobotu mi muž koupil v Orsay 3/4 riflové. není to riflovina, ale na léto taková ta látka, co vypadá jak riflovina. A super 🙂

marketas1
16. kvě 2011

@lipetra @kajka_37 tak pití je u mě v pohodě, nevadí mi nic 🙂

lipetra
16. kvě 2011

@marketas1 Jeee to se mas. Taky bych chtela byt natom stejne. S tim pitim je to na houby.

kajka_37
16. kvě 2011

@marketas1 to závidím 🙂

@lipetra na začátku sem pila džusy s vodou na litry, ale teď už to prckovi nechutná, asi je to moc kyselý.... a teď asi i ta strouhaná mrkve byla na prcka moc... snažím se to zajíst 🙄

ami33
16. kvě 2011

@marketas1 jako že piješ všechno, jen to nepřežeň s mícháním, pivo, brendy, čaj, rum, bum. 😀

ami33
16. kvě 2011

Holky a kolik tam za den vypijete? Já měla vždycky pitnej režim dost katastrofální, tak si to teď hlídám, v nemocnici mi řekli, že musím dát ty litry,ale to kvůli těm přestimulovanejm vaječníkům, teď už piju tak 2 litry denně a musím si to teda odcela dost hlídat.

marketas1
16. kvě 2011

@lipetra @kajka_37 to mě nenapadlo, že by někomu vadilo pití, fakt ani omylem...Já teda piju hodně čaje, ovocný a vodu.....

@ami33 se snažím, ale ne vždycky to klapne 😀 Třeba pivo + zelená mi moc chutná 😀

lipetra
16. kvě 2011

@kajka_37 Ja mela borsc a zajedla jsem to salatovou okurkou 😀 Ja taky pila dzus nebo stavu, ale nejak ani jedno mi uz nechutna.

marketas1
16. kvě 2011

@ami33 2-3 litry, jak kdy to klapne, ale tak nějak 🙂

lipetra
16. kvě 2011

@ami33 Ja vypiji tri litry denne 🙂

lipetra
16. kvě 2011

@marketas1 Ono asi v tehotenstvi je mozne vse 😉

marketas1
16. kvě 2011

@lipetra já teď piju studenej bílej čaj 🙂 Jsem si ho ráno uvařila do konvice a popíjím 🙂

ami33
16. kvě 2011

Tak jako po ránu šoky jak cip, telefon mrtvej, 4 zmeškaný hovory, a mikrofon hluchej, sem myslela, že mě odvezou, telefon za 13 tisíc a mám ho 3 měsíce,sem si s ním tak hodinu hrála, takže jsem jako ještě v pijamu a už abych si šla ohřát oběd, fakt těhule k pohledání hehe.

marketas1
16. kvě 2011

@lipetra jj, to určitě, jen že mě to nenapadlo, že někdo může mít i s tímhle problém ☹

marketas1
16. kvě 2011

@ami33 😀 a zprovoznila jsi ho? Povedlo se to?

lipetra
16. kvě 2011

@marketas1 To je dobry napad, ja prave ovocny caje nemuzu, ty mi nechutnaji a zeleny taky ne ☹

ami33
16. kvě 2011

@marketas1 jako už nešel ani pak vypnout, sem musela vytáhnout baterku a naštěstí to jde už všechno,ale manžela už omejvali, jako by se chystal rodit 😀

kajka_37
16. kvě 2011

tjo holky to ste dobré, já dám teď sotva litr :(((((( vím, že to není dobré, ale já fakt nevím co pít :(

ami33
16. kvě 2011

teď jsem 14 dní furt pila vodu ze soda streamu bublinkovou, teď zase piju z vodovodu, ať nejsem jak balon, dříve mi stačilo v lednici jedno mlíko na týden, teďkom kupuju 5 litrů a to mi týden nevydrží.

ami33
16. kvě 2011

@kajka_37 tak to zkus střídat, vodu, čaj, juice s vodou, mlíko...litr je fakt dost málo, já sem houby pička,ale jako v těhotenství sem četla se ti obměNuje ta plodová voda jak piješ a si vždycky představím, jak to malé do toho čůrá a pak to zase pije, tak si říkám, musím mu vyměnit vodičku,ale taky se musím dost nutit no.

kajka_37
16. kvě 2011

@ami33 džus je na prcka asi moc kyselej.... no zkusím... je pravda že teď týden co týden se chtě mění... holt musím zkoušet.... tak já jdu zkusit čaj....

ami33
16. kvě 2011

@kajka_37 já to taky furt měnila a měním a taky jsem měla období kdy jsem juice pila a pak jsem je třeba vůbec nesnesla.

kajka_37
16. kvě 2011

@ami33 ze začátku sem pila jablečný džus s vodou na litry.... jeden víkend sem se živila i pomerančema... říkám si dobrý, prckovi to chutná, dám si pomeranč i k snídani... tjo.... první půlka mi chutnala, druhá rázem ne.... prostě ze vteřiny nechutnal a od tý doby mi vlastně bylo zle.... 😝
jooo v pátek mi kdosi říkal že v těhu pil fantu... tak sem si dala přimrzlou, no nebyla špatná...ale je to teda sajrajt :D

marketas1
16. kvě 2011

@kajka_37 fanta ble!
@ami33 prej "pička", jsme se teď fakt složila z toho výrazu 😀

@lipetra bílej mi chutná, ale ochucenej, kupuju ten, jak jsou v krabičce 4 příchutě 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru