Vyšlo to - I. trimestr 🙂 Rodíme podzim, zima 2011

evcikevil
11. únor 2011

Ahojky holky,pokud máte stejnou radost jako já a máte taky tak krásný pocit,že čekáte stvořeníčko s milovanou osobou,honem sem 🙂Já jsem to zjistila dnes ráno a před chvilkou jsem to oznámila příteli 🙂Jsme nadšení.Pravděpodobné početí je u nás 15 dní,takže termín porodu kolem října,listopadu.
Máte už nějaké příznaky?
Mě akorát popichuje v podbříšku,jinak nic 🙂

lipetra
16. kvě 2011

@marketas1 To zkusim.Hned az pujdu z prace, tak si ho koupim. Me docela jeste chutna aquila aqualinea meruňka, té vypiji doma hodně.

ami33
16. kvě 2011

@kajka_37 no já se snažím tyhle sladký nepít vůbec,ale to vlastně nepiju i normálně mimo těhu.
@marketas1 no se tak říká, když se někde slaví a ty nechceš pít, tak si špatná pička noooooooooo 😀

kajka_37
16. kvě 2011

tak sem si udělala ovocnej a zeelnej s jasmínem. tož uvidíme.... 😅

výraz píčka znám... 🙂)) to je jak píííííííííčonepíííííííješ :D

kajka_37
16. kvě 2011

@ami33 já to taky normálně nepiju... já se snažím najít něco co mi pojede.....

marketas1
16. kvě 2011

@ami33 @kajka_37 já to znám,ale tady mě to tak překvapilo, že jsem to četla 3x, než mi došlo, jak to myslíš 😀DDDDDDDDDDDDDDDD

@kajka_37 uvidíš. Já třeba zelenej nemůžu na lačno a s jasmínem ble, mám ráda opunciovej
@lipetra já ovocný moc nemusím, teď chlemtám vodu dobrou 🙂

ami33
16. kvě 2011

@kajka_37 ale minulej týden, jak jsme byli s manželem na procházce jsem si dala 2 dc kofoly a mňamka hrozná, oni tam mají totiž jen tonik, vodu a kofolu, tak sem neodolala.

lipetra
16. kvě 2011

@marketas1 Ja mela polevku 🙂 A ted tu mam lahev vody, kterou musim vypit nez pujdu domu 😉

mimys
16. kvě 2011

Holky, když píšete o pití... já jsem teď ujetá do rajčatovýho džusu ! normálne bych to pila na litry 🙂 Koupila jsem 100% a mám pocit, že uz nic jinýho nepotřebuju ani jíst, ani pít 🙂

kajka_37
16. kvě 2011

@mimys na tom ujížděla kamarádka 🙂) sem se na ní tehdy koukala jak to může píííít (já totiž rajčata nejím) :D

mimys
16. kvě 2011

@kajka_37 No já to normálně nepiju, ale mrňous asi bude rajčatovej maniak 🙂 taky jsem včera dělala rajskou polívku. Jedla jsem ji jen já, protože ji nikdo nechtěl, tak jsem dorazila celej hrnec 🙂

kajka_37
16. kvě 2011

@mimys tak rajskou můžu, to jo... to bych si dala 🙂))))))

marketas1
16. kvě 2011

@mimys @kajka_37 já jako rajčata mám ráda, hlavně teď mi fakt chutnají, ale džus teda ble 😀

cell
16. kvě 2011

hlásím se k rajčatomilům 🙂

ami33
16. kvě 2011

@marketas1 na tu záchranu miminka sem se dnes ráno dívala, zajímavé a na rajčatech jedu taky ve velkým, hned jak se začne tchánovi červenat skleník vemu ho útokem vpřed 😀

kajka_37
16. kvě 2011

bléééééééééééééééé :D

cell
16. kvě 2011

o víkendu jsem trhala rekordy ve spánku - i 14 hodin denně 😔

jsem se lekla, co to tu probíráte za choulostivá témata .... a ono je to o pití 😀

marketas1
16. kvě 2011

@ami33 taky miluju rajčata 🙂

ami33
16. kvě 2011

@cell já taky jeden den o víkednu spala snad 10 hodin a dnes zase o půl druhé vzhůru a zdřímla jsem až na ránem chjo

ami33
16. kvě 2011

@marketas1 teď mají na Albertu za 19,90...sem si včera vzala pytel na celej týden

marketas1
16. kvě 2011

@ami33 jj, jsou mňam a zdravý!

ami33
16. kvě 2011

@marketas1 a bílej chřest s máslem a rebarborovou buchtu sem dělala na víkend, sem samej vitamín, občas doplněnej o mouku a cukr hehe

marketas1
16. kvě 2011

@ami33 chřest jsme nikdy nejedla, ale rebarborovou buchtu mám ráda! 🙂

kajka_37
16. kvě 2011

@ami33 tak rebarborovou buchtu sem asik nikdy nejedla...ale rebarborový kompot milujuuuuuuu 😵

ami33
16. kvě 2011

a hlavně rebabrbora je strašně zdravá, má moře vitamínů

marketas1
16. kvě 2011

@ami33 rebarboru má ale jenom babička na zahrádce ☹

kajka_37
16. kvě 2011

@marketas1 u nás měla taky jen babi, ale ta už není.... leda bych si vysadila svou...

marketas1
16. kvě 2011

@kajka_37 no vidíš, ty můžeš, já bych leda musela navozit hlínu na balkón 😀

ami33
16. kvě 2011

já ji koupila v Albertu minulej týden

kajka_37
16. kvě 2011

@marketas1 to můžeš :D:D:D

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru