Vyšlo to - I. trimestr 🙂 Rodíme podzim, zima 2011

evcikevil
11. únor 2011

Ahojky holky,pokud máte stejnou radost jako já a máte taky tak krásný pocit,že čekáte stvořeníčko s milovanou osobou,honem sem 🙂Já jsem to zjistila dnes ráno a před chvilkou jsem to oznámila příteli 🙂Jsme nadšení.Pravděpodobné početí je u nás 15 dní,takže termín porodu kolem října,listopadu.
Máte už nějaké příznaky?
Mě akorát popichuje v podbříšku,jinak nic 🙂

lipetra
18. kvě 2011

@ami33 Presne tak to udelej. Ja chodim ke gynekolozce kazdy mesic a na tenhle velky ultrazvuk jdu poprve k Apolinari. Teda jdu tam vlastne podruhe, predtim jsem tam byla na screeningu.

ami33
18. kvě 2011

já chodím teď co 3 týdny, jinak 3D už jsem viděla dvakrát moje mimi, v nemocnici jak sem ležela, tak tam měli novej 4D,ale ještě na tom neuměli pořádně dělat.

ami33
18. kvě 2011

holky ten prcek na tom videu je úžasnej jak tam skáče, jé to je tak pěknýýýýýýýýýýýýý

misssutko
18. kvě 2011

Zrovna jsem dostala výsledky z Predika z prvotrimestrálního screeningu. Všechno dopadlo skvěle, odběry i ultrazvuk. Jsem moc šťastná, že to tak je. Juchůůů 😀

beisis
18. kvě 2011

Holky jestli chcete já vám můžu ukázat svoje video z 3D už jsem na něm byla v 17 týdnu 🙂

marketas1
18. kvě 2011

@beisis jó, pošli mi to!

ami33
18. kvě 2011

@misssutko gratulace k výsledkům...je to skvělé, když to takhle vychází jak má

@beisis no jasně, se rádi podíváme

beisis
18. kvě 2011

@marketas1
@ami33 Akorát ono bylo celkem líný a i když budili, tak se stejně nehnula ani o kousek

https://www.youtube.com/watch?v=IF9KNKxtD4k
ami33
18. kvě 2011

@beisis no krásné, na začátku se ti mimi hýbalo pak to bylo stoplé, páč doktor asi pozoroval co potřeboval, já viděla moje mimi minulý týden na 3D a ruce, nohy mělo nahoře a jednu nohu skoro až u hlavičky, nám v tom bříšku nějak atletí.

jajinka.p
18. kvě 2011

Ahoj, můžu se přidat? Termín máme 30.9. 🙂 a od pondělka víme, že to bude kluk... 🙂 🙂 🙂

beisis
18. kvě 2011

@ami33 Na ultrazvuku minulý týden moje úžasný dítě mělo nohy za hlavou a ještě u sebe a projistotu přes to všechno pupeční šňůru a zkoušeli se podívat na pohlaví a nic, tak jsem šla ještě nahoru na kontrolu a tam do ní paní doktorky tak šťourala a budila až se trochu hnula a řekla, že to bude holka, ale ještě to bude potvrzovat, tak doufám, že u holky zůstaneme 🙂

marketas1
18. kvě 2011

@beisis jůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůů
@jajinka.p Ahojky!

Holky, papa zítra,loučím se

ami33
18. kvě 2011

@jajinka.p Ahojky, jen se přidej, tak to závidím, já si ještě na pohlaví počkám 14 dnů, tak snad se ukáže, ale jinak se mi zdá, jak to tak sleduju, že letos bude více chlapečků, taky bych brala klučíka, jako celkově je mi to jedno jestli kluk nebo holka,ale všichni v rodině kolem mě furt holčičkujou a to máme 3 neteře, že bych byla moc ráda za kluka, no ještě si budem muset chviličku počkat.

ami33
18. kvě 2011

@marketas1 adiooos

beisis
18. kvě 2011

@ami33 No já když jsem měla kluka, tak zase bylo strašně holek všichni okolo mě holčičku jenom já kluka a tak strašně moc jsem chtěla holku 🙂

beisis
18. kvě 2011

@marketas1 ahoj 🙂

jajinka.p
18. kvě 2011

Beisis - máš krásné jméno pro prvního klučinu - my zvažujeme jestli Šimon nebo Štěpán, pořád nevím, co bude lepší.... U holky by to bylo jasné, jmenovala by se Zoe, ale ted fakt nevim. Můj neustále tvrdí, že máme ještě hromadu času, ale mě to připadá jak včera, kdy se mě objevili // na testu a naráz už je to 20-tý týden....

beisis
18. kvě 2011

@jajinka.p Děkuju, my jsme se furt nemohli na žádném jméně domluvit a Šimon bylo jediný co se nám líbilo oboum, ale byl to boj. V Té době kdy jsme ho dávali jsme žádného Šimona neznali, a teď jich je. Vrací se klasiky. Jj utíká to jako voda, ale poslední dny se zase vlečou. Ono třeba si to ještě na porodním sále rozmyslíte a změníte to. Také už jsem to zažila 🙂

lipetra
18. kvě 2011

Nejvíc jméno které je kolem mě je Matěj a Matyáš, mám pocit, že je přematějováno a přematyášováno 😀

beisis
18. kvě 2011

@lipetra no Matyáše máme vybraného pro kluka. Holt to musí bejt holka, aby jsme byli trošku originální 🙂

misssutko
18. kvě 2011

Nám taky doktor včera řekl, že to na 70% vypadá na chlapečka. Manžel byl nadšený, ale já bych radši holčičku. U nás v rodině je totiž přechlapečkováno 😀 . Poslední 4 děti narozené v naší rodině jsou kluci a i všechny mé kamarádky rodí chlapečky 😀

lipetra
18. kvě 2011

@beisis Jedna kolegynka ma normalne mimi Mateje a druha stene Mateje, tak me to rozesmalo 😀
Tak Matyas je pekne jmeno, jen kdybych jich nebylo tolik ☹

lipetra
18. kvě 2011

@misssutko To se jeste muze klidne zmenit 😀

misssutko
18. kvě 2011

@ lipetra Já vím, doktor říkal, že se pak v 20tt přesvědčíme, jestli mu pindík neupadnul 😀 (a to jsou slova Dr.)

beisis
18. kvě 2011

@lipetra Njn ale když my se na jiném prostě neshodneme 🙂
@misssutko uvidíš. Ono je stejně nakonec jedno co to je, hlavně když je to zdravé

misssutko
18. kvě 2011

@beisis Máš pravdu,ať je mimísek zdravý a je jedno či bude mítpinďourka a nebo nee 🙂

lipetra
18. kvě 2011

@misssutko 😀 😀 😀 Ja byla na ultrazvuku pred 14 dny a doktorka tam videla pindika, ale pletla se tam pupecnikova snura, tak si neni jista. Ale jdu pristi patek na velky ultrazvuk a tam uz snad uvidime vic 😀

lipetra
18. kvě 2011

@beisis Tak u nas je to jasne, kluk po tatovi Jirik a holka Vanesska. Měly jsme vybranou Libušku, ale to jsme nakonec zavrhli 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru