Vyšlo to - I. trimestr 🙂 Rodíme podzim, zima 2011

evcikevil
11. únor 2011

Ahojky holky,pokud máte stejnou radost jako já a máte taky tak krásný pocit,že čekáte stvořeníčko s milovanou osobou,honem sem 🙂Já jsem to zjistila dnes ráno a před chvilkou jsem to oznámila příteli 🙂Jsme nadšení.Pravděpodobné početí je u nás 15 dní,takže termín porodu kolem října,listopadu.
Máte už nějaké příznaky?
Mě akorát popichuje v podbříšku,jinak nic 🙂

marketas1
19. kvě 2011

@lipetra tenhle je pro 2 děti super, ale hluboká korba zase strašně malá....A s Cortinou byli spokojení?

lipetra
19. kvě 2011

@marketas1 Rikal, ze ano. Ze spokojenost a i byl stabilni.

marketas1
19. kvě 2011

@lipetra já do ní fakt asi na 99% jdu

lipetra
19. kvě 2011

@marketas1 Ja asi taky, ale chtela bych tu cernobilou, ta je proste nadherna a kdyz se libi i pritelovi, tak to uz je co rict 😀

marketas1
19. kvě 2011

@lipetra tak to asi není problém to objednat, ne?

lipetra
19. kvě 2011

@marketas1 Po internetu urcite ne.

marketas1
19. kvě 2011

@lipetra tak to je dobrý 🙂 A budeš objednávat kočárek na netu?

beisis
19. kvě 2011

Ahoj, tak jsem vás letmo prohlídla, Cam cortina nemá nafukovací kola, ale pěnová proto se sní tak dobře jezdí v zimě a po městě na terén je lepší dokoupit nafukovací. Tak a nějak jsem zapoměla co ještě jste řešili :D

lipetra
19. kvě 2011

@beisis Ale daji se na nej zakoupit 🙂

lipetra
19. kvě 2011

@marketas1 No prohlidku si ho v krame a vyzkousim a necham si vse vysvetlit a pripadne kdyz bude spokojenost tak ho objedname pres internet 🙂

beisis
19. kvě 2011

@lipetra Dají. Což za tu investici stojí, protože my s cortinou určitě nebudeme jezdit jenom po silnicích, ale máme tady pole a les a já nevim co všechno a rozhodně tam s kočárkem drandit chci. Vzhledem k tomu, že výměna kol je naprosto jednoduchá, tak bych to neřešila ani 🙂

lipetra
19. kvě 2011

@beisis To je super, me to doporucil kamarad, at si koupime pripadne k tomu nafukovaci kola.

beisis
19. kvě 2011

@lipetra Tak chlap je chce protože pěnový se do terénu moc nehodí, ale na zimu jsou prý super, že narozdíl od nafukovacích se nebortí a projedou.

marketas1
19. kvě 2011

@beisis @lipetra holky, tak já neumím číst, pořád čtu, že má nafukovací kola a tam je NEnafukovací ☹ A kolik stojí ty nafukovací k tomu?

beisis
19. kvě 2011

@marketas1 To nevím zatim jsem se na to nekoukala, ale moc to nebude. Někde je dávají ke kočárku na prodejně, aby nalákali lidi.

lipetra
19. kvě 2011

@beisis Vis co my to chceme jak do mesta, tak do terenu. Mame pejska, tak chceme chodit i s nim ven a ne mit kocarek jen na paradu 😀 Tak proto musime koupit ty kola nafukovaci taky 😉

lipetra
19. kvě 2011

@marketas1 Je to ruzny, nekde jsou v cene a nekde no do 2000 Kc myslim ze to je 🙂

marketas1
19. kvě 2011

@lipetra 2000 je podle mě strašně moc, to už bych byla na ceně kočáru 18500 ☹

beisis
19. kvě 2011

@lipetra Tak my máme dva, takže to naprosto chápu a hlavně u mě maj nenafukovacá jedno velký plus už díky tomu, že nebudu muset mít strach ve městě, že někde píchnu a hlavně vim jak to je teď najednou ti ujde kolo a ty hledáš benzínku, aby jsi si dofoukla kočárek. Fakt pecka.

beisis
19. kvě 2011

@marketas1 Kdyť jsem ti posílala odkaz na ten za 13, tak za ušetřené penízky, asi můžeš koupit kola. A pak podle mě se dají sehnat i z bazaru nebo na aukru 🙂

lipetra
19. kvě 2011

@marketas1 @beisis Urcite se daji sehnat bazarova. Nebo na aukru. Ale je fakt, ze nekde je maji i v cene.

lipetra
19. kvě 2011

@beisis No je dobry, ze pripadne ti kolecka si muzes vymenit vzdycky, tak je to pohoda. Me se libi jak je paradne skladny, ne zadne narocne skladani.

marketas1
19. kvě 2011

@lipetra @beisis hledám kolečka na netu a nikde je nemají....

beisis
19. kvě 2011

@marketas1 Já jsem už našla. Ale je to o hledání momentálně na to nemám čas nezlob se. Musim ještě dodělat nějaké věci.

marketas1
19. kvě 2011

@beisis jo, jasně, v pohodě, já co nadju, tak je napsaný, že je už výrobce neddává

beisis
19. kvě 2011

@marketas1 já našla za 2500, ale spíš hledej náhradní díly, tam toho najdeš víc, ale je to taky mravenčí práce.

marketas1
19. kvě 2011

@beisis v prčicích, fakt. Asi zase nemám kočárek ☹

beisis
19. kvě 2011

@marketas1 Neházej flintu do žita nejdřív se poptej na prodejně, jestli by ti je mohli sehnat. Oni mívaj víc možností než my.

marketas1
19. kvě 2011

@beisis já mslím i kvůli té ceně, to je jako fakt moc. ☹

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru