Vyšlo to - I. trimestr 🙂 Rodíme podzim, zima 2011

evcikevil
11. únor 2011

Ahojky holky,pokud máte stejnou radost jako já a máte taky tak krásný pocit,že čekáte stvořeníčko s milovanou osobou,honem sem 🙂Já jsem to zjistila dnes ráno a před chvilkou jsem to oznámila příteli 🙂Jsme nadšení.Pravděpodobné početí je u nás 15 dní,takže termín porodu kolem října,listopadu.
Máte už nějaké příznaky?
Mě akorát popichuje v podbříšku,jinak nic 🙂

ami33
23. kvě 2011

jen mi je divné proč na bazarech prodavají to perego celé kombinace, a píšou že používané pár měsíců, nechápu, že si někdo koupí trojkobinaci za 20 000 Kč a za pár měsíců to prodává, když ještě ani nevyužili sporťák.

beisis
23. kvě 2011

Stává se to dost často, když někomu ten kočárek nesedne nebo ho dostali a prostě jim nesedí. Každému sedí kočárek úplně jinej. A někdo v půl roce prostě koupí pořádnej golfáč a ostatní prodává.

marketas1
23. kvě 2011

@ami33 jj, strašný ta cena, ale fak kvalitní
@lipetra ani ne,jen že perégo je prostě perégo!
@beisis jaj, tak snad to najdu

ami33
23. kvě 2011

tak dokonce jsem našla na aukro perego, prej používaný 4 dny, záruka ještě 22 měsíců, mě na topm něco nehraje.

marketas1
23. kvě 2011

@ami33 větší než x-lander!

marketas1
23. kvě 2011

@ami33 možná je kradenej....

beisis
23. kvě 2011

@marketas1 Určitě jo.

@ami33 Nespokojení majitelé? Nebo to, že lidi nemaj peníze, tak koupí levnější kočár a prodávaj ho?

marketas1
23. kvě 2011

@beisis no to mě neznáš.. 😀Už se vidím, jak nervím mezi regálama....

lipetra
23. kvě 2011

@marketas1 @beisis Holky tak jsem si ted psala s pani primo od dovozce, tak kolecka na sklade nejsou a ani nebudou, kocarek v moji cernobile uz nikde neni, tak CAM vyskrtavam ze seznamu kocarku, ktere prichazi v uvahu.

ami33
23. kvě 2011

@marketas1 no hele já ti nevím, kašlu na to, beru x-lander, mě už to vážně nebaví
@beisis když někdo nemá peníze tak nekoupí kočár za 20.000Kč a nebude ho prodávat po 2 měsících se ztrátou 5000 Kč. Nevím lidi jsou divný, 😀

lipetra
23. kvě 2011

@ami33 Taky jsem na nej koukala na to Perego na aukru 🙂

ami33
23. kvě 2011

já chci mercedes benz a basta fidli hehe

lipetra
23. kvě 2011

@marketas1 To mas pravdu Perego je proste Perego, me se taky libi a pak se mi docela libi Quinny Speedi, ten ma moje kamaradka a moc si ho chvali. Pry i v terenu je super. 🙂

dajdda
23. kvě 2011

tady na těch stránkách www.malli.cz píší 70x32cm

marketas1
23. kvě 2011

@lipetra nojo, ale těch peněz, já fakt nevím, už jsem zoufalá... ☹
@ami33 a já ferari

beisis
23. kvě 2011

@marketas1 Tak dej vědět, jak si pochodila.
@lipetra No tak snad najdeš nějaký stejně vyhovující. Každý kočárek má něco. Ještě, že je ještě dost času. Jinak ty co mají pozdější termín doporučuji počkat s koupí kočárku na září, kdy je v praze ten veletrh s kočárkama. Bohužel já to mám zrovna v termínu porodu a vsadila bych se, že porodim ještě před ním.

ami33
23. kvě 2011

@marketas1 hele ale jak psala dajdda, pak si vyčítáš, že si ušetřila 3000 Kč a něco tam drnčí,je to loterka, taky je pro mě rozdíl dát za kočár 15 nebo 20 tisíc.

marketas1
23. kvě 2011

@lipetra jsme teď koukala taky na to aukro a to je jen sporťák, sleva 2500,-

ami33
23. kvě 2011

@beisis no tak to já taky čekat nebudu, já to musím koncem července objednat, někdy se prej na kočár čeká i 2 měsíce.

lipetra
23. kvě 2011

@marketas1 no ten Quinny Speedi neni zas tak drahy oproti tomu Peregu, ale pokud mas moznost si pujcit hlubokou korbicku, tak si kup jen ten sportak a mas to.

lipetra
23. kvě 2011

@beisis Ja vim, ale proste ty kolecka jsou zaklad pro me. Casu je dost, ale veletrh taky nestihnu, mam termin 9.10. a pokud pujdu cisarem, tak budu muset o tyden driv mozna.

marketas1
23. kvě 2011

@ami33 no jak píšu, je to jen sporťák za 10.000

beisis
23. kvě 2011

@lipetra Pro mě taky, ale uvidíme já když tak obvolám bazary, kde ty kolečka maj a koupím je z bazaru. Už jsem viděla i v kolíně, že je tam měli.

marketas1
23. kvě 2011

@lipetra jj, jako podívej se ještě na CAM, ale já, jak jsem z něho byla nadšená, tak strašné zklamání. A jinak fakt nevím s tím Perégem,můj muž není zrovna nadšenej a já mám strach, že bych mohla na té korbičce něco poničit, ale ještě popřemýšlím, perégo je fakt dobrý!

ami33
23. kvě 2011

Nic jdu si ohřát oběd a pokochám se katalogem z x-landeru zase 😀

dajdda
23. kvě 2011

třeba já jak sem kupoval ten sporťák ještě v záruce tak paní za něho chtěla 7000,- a důvod proč ho prodávala byl taky finanční a taky to,že malej se už nechtěl vozit

lipetra
23. kvě 2011

@beisis Me stve, ze nemaji tu cernobilou kombinaci 😒

lipetra
23. kvě 2011

@marketas1 Perego je drahy, ale zas kvalita. A jsou na nej jen same dobre recenze. Az na tu cenu, to uz bych radsi sla do Teutonie 😒

beisis
23. kvě 2011

@lipetra To mě zase tolik nevadí. Já bych klidně koupila i starší model, je levnější a je to to samé.

lipetra
23. kvě 2011

@beisis No on neni ani ten starsi model, uz jsem se ptala a dokonce i primo u vyrobce. Pouze rok 2011 ☹

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru