Vyšlo to - I. trimestr 🙂 Rodíme podzim, zima 2011

evcikevil
11. únor 2011

Ahojky holky,pokud máte stejnou radost jako já a máte taky tak krásný pocit,že čekáte stvořeníčko s milovanou osobou,honem sem 🙂Já jsem to zjistila dnes ráno a před chvilkou jsem to oznámila příteli 🙂Jsme nadšení.Pravděpodobné početí je u nás 15 dní,takže termín porodu kolem října,listopadu.
Máte už nějaké příznaky?
Mě akorát popichuje v podbříšku,jinak nic 🙂

lupinpupin
20. únor 2011

tak to moooc držím palečky!!!! Určitě brzy objevíš // na testu 😉

boudovka
20. únor 2011

Čau holky, my zatím jména nařešíme. Dokud nebudu mít výsledek screeningu, nechci i k vetřelci vytvářet silnější citový vztah, než je nutné.
Před chvílí jsem se vzbudila, už podruhé jsem během dne usnula, je to fakt síla. Za chvíli frčíme do tanečních.

miichaella
20. únor 2011

@mysycka my jsme se pokoušeli sice jen půl roku, ale i za tu dobu už jsem se modlila.... 🙂 , takže moc držím palce! Třeba to budou rovnou dvojčata 😉

miichaella
20. únor 2011

a co se týká jmen, u kluka je to fakt problém. Přítel navíc taky jména zamítá, pokud někoho s tím jménem zná a není mu zrovna sympatický...
Takže holka Nikola a kluk asi Patrik (na to jsme přišli včera, protože měl svátek 😀 ).

lupinpupin
20. únor 2011

Holky kdo jde zítra k doktorovi,tak držím palečky,ať jsou zprávy všechny pozitivní a všechno dopadne dobře!

boudovka
20. únor 2011

Zítra jdu, nepřipouštím jinou variantu než další super fotku. Teď jsem tam drobečkovi cestou z tanečních poslala celé menu z Burger Kinga, tak doufám, že se na mě zítra za to usměje🙂

yanish
21. únor 2011

Holky, při svém dnešním ranním zjištění // asi opouštím řady snažilek a ráda bych s váma brebentila o všech našich dojmech.......můžu?

My se snažíme teprve 2. měsíc. Dnes jsem 36. den cyklu, testovala jsem minulý týden v pondělí a ve středu a nic (je tedy fakt, že testy byly od kamarádky a v prosinci prošlé 😅 , no a dnes ráno tam byly //! ale testovací je jen taková slabá, takže musím potvrdit a až pak juchat! 😵

Holky, já jak to teď píšu, tak mi to teprve pomalu dochází, svrbí mě ruce a přilble se usmívám.....to jsou věci 😨 😅 😵

andy82
21. únor 2011

yanish záleží jak dlouhý máš cyklus
lupinpupin je pravda, že tě jako těhotnou nemůžou vyhodit, ale když jsi ještě ve zkušebce, tak můžou rozvázat pracovní poměr bez udání důvodu, takže pokud by to trošku šlo, tak bych radši vydržela v práci, už kvůli tomu, že by pak nebyl nárok na mateřskou, ale rovnou na rodičák

evcikevil
autor
21. únor 2011

@yanish Gratuluji ke // 🙂 Je to krásný pocit,taky mě to došlo až po chvíli,a čárky jsem chodila kontrolovat během celýho dne a přemýšlela jsem,jak to říct příteli.Nakonec jsem se culila tak že jsem mu to bez nějakýho překvapení vyklopila hned jak přišel z práce 🙂
A kdypak jdeš na gyndu?

blackie26
21. únor 2011

ahoj mo hu k vam?^

evcikevil
autor
21. únor 2011

@andy82 Myslím že to snad vydržím do konce toho března,nechtěla bych pobírat 4roky 3800!!!!!!!To je pro mě hrozná představa☹ Ono 6 týdnů uteče jako voda,přijde mě že ten čas tak strašně letí ......Vůbec nic nestíhám,ještě do toho přestavujem domeček.....

evcikevil
autor
21. únor 2011

@blackie26 No jasný 🙂

yanish
21. únor 2011

@andy82 Těžko říct, jak dlouhý mám cyklus - první po vysazení HA byl 30 dní a teď už je 36 dní......

yanish
21. únor 2011

@evcikevil Na gyndu jsem se ještě neobjednala - chci si to ještě zítra otestovat.

Já jsem ráno testovala vlastně s přítelem, takže jsme to měli oba naživo 🙂 a moc fajn, no stáli jsme proti sobě se slzičkou v očích 😅

lupinpupin
21. únor 2011

Ahojky holky, zdravím vás 🙂
evcikevil, ta zkušebka je v tomhle na prd...nevím co je nadřazené...zda těhotenství a nebo zda i těhotnou ve zkušebce můžou vyhodit...chjo, vůbec ti to nezávidím a hlavně když máš takovou těžší práci. Držím palečky,aby vše bylo o.k. a udržela si těhu v tajnosti a mohla mít lepší rodičák.
Jo a čárky jsem taky chodila pořád kontrolovat a nevěřila jsem vlastním očím,že tam jsou dvě 🙂

Dneska jsem holky mimísku koupila krásnej hřebínek a kartáček na vlásky....jsem se nějak neudržela 😀 . Jsem hrozná nakupovala bych až bych brečela....ale jelikož jsme prozatím v malém bytě a stěhování nás teď bude čekat až nám zkolaudujou a budu mít prostor kam dávat mimískovi věci .... už aby to bylo.

blackie26
21. únor 2011

ahoj ne vi m kde zaci t
asize mam1 7 mesicni holcicku a v cervnu minulej rok jsme prisli o dalsi v 10tt kdyzse prestalo vyvijet .jinak sme se prestehovali minuly mesic z florencie do sasari to je na sardynii 🙂

yanish
21. únor 2011

@blackie26 ahojky, a jakpak je teď na Sardinii? 🙂

a teď jsi na tom jak?

blackie26
21. únor 2011

na sardynii zacina byt uz jarne tak i kolem 18...zatim sme na toim dobre my na ult pudem az tak za 2 tydny ted jejeste brzy a neni jeste aninic videt kdyz je to moje 3 teho tak vim co uzme cekaa nemine 😢

yanish
21. únor 2011

@blackie26 aha, proč tak smutně, vždyť to dobře dopadne - máte už krásnou zdravou holčičku!!

a v kolikátém týdnu jsi? Já jsem se až dnes dozvěděla, že se tt počítá od 1.dne poslední menstruace, takže bych teď měla být už v 6 tt.....to je děs, to bych už měla mít "za sebou" měsíc a půl? je to tak?

yanish
21. únor 2011

Holky, a já si teď přečetla, že bolesti v jedné části podbřišku můžou signalizovat mimoděložní těhotenství - a mě už týden pobolívá jen v pravé části!!! bojim bojim! Už si musím rychle udělat sichrovací testy a objednat se k MUDr., ať mám klid 😨

abecedka
21. únor 2011

jééé už jsem vás našla. 😵
Vidím, že se tomu také podivuješ @yanish že se to počítá od prvního dne menstruace, také jsem teď už v 6tém. Ale příjde mi to zvláštní 😉 že to tak rychle naskočilo.

abecedka
21. únor 2011

@yanish já myslím, že pobolívání jednoho vaječníku není nic zvláštního, máš mít teď menses? Pokud ano tak bolesti jsou větši.
Já jdu na gyndu 1.3, taky tam na mě kokala jak na zjevení, že už tak brzo chci jít. 😝

yanish
21. únor 2011

@abecedka no, jsem 36.dc, takže už spíš po ms... 😕
Co je na tom brzo? 1. března už budeš cca 8 tt, to přeci není brzo....Ta moje mudr. mi říkala, ať si dělám test až 5 po očekávané ms, asi mají plné linky a čekárny natěšených maminek a chtějí nás trošku zchladit 😉

abecedka
21. únor 2011

@yanish no určitě, jsem si říkala že milých sestřiček je nedostatek. Ona na mě, no ale to je na krev ještě brzo. A já no... (jsem nevěděla co jako s krví) no ale tak vás objednám jen na potvrzení. Co mě je po krvi, copak vím kdy se bere prvně krev.... hahahaha
Někde jsem už četla, že je vidět srdíčko. Tak nevím, protože někde je napsáno 6 týden těhotenství - 4 týdny po oplodnění... někde to napsané není vůbec.

yanish
21. únor 2011

@abecedka jj, četla jsem to samé, že od 6 tt by už mohlo srdíčko na UTZ být 🙂 A jaké krevní testy měla na mysli, když ne potvrzovací?

a já jsem se přepočítala, jsem 5tt+1 (jsem z toho dnešního zjištění // tak zmatená, že už ani do 5 počítat neumim 😅

abecedka
21. únor 2011

@yanish podám potom zprávu jak to dopadlo.

Jinak mě bolelo trochu břicho, ale s pomyslným koncem menstruace to skončilo a je mi jakoby se nic nedělo.

lupinpupin
21. únor 2011

Jo jo holky, počítá se to od prvního dne poslední menstruace...takže vlastně když ještě není oplodněné vajíčko, tak už jsme těhotné...to je mazec jak to funguje...
Já jsem byla na první kontrole v 7tt a srdíčko jsem krásně viděla jak tepe...Jen mi nepotvrdil zda čekáme jedno miminko a nebo dvě...byl tam ještě takový váček a nevěděl zda je to planej váček a nebo druhé miminko. To byl malinko šok,ale minulý týden mi další ultrazvuk potvrdil 1 miminko a teď jdu na kontrolu za 14dní,tak uvidíme co uvidíme 🙂

boudovka
21. únor 2011

Ahoj, tak jsem dneska byla na kontrole, mimi má 37 mm, srdíčko tluče, vyfasovala jsem průkazku. 9.3. jdu na screening. Ale snad by mělo být všechno OK.
Týdny se počítají od prvního dne poslední MS, ale dr. to podle UTZ upraví.

yanish
22. únor 2011

Ahoj, tak můj dnešní ranní test ten včerejší nepotvrdil - dnes nic ☹ Volala jsem doktorce, co můžu dělat a naštěstí to vzala sestřička, kterou asi zneklidnily moje už týdenní pobolívání na pravé části podbřišku, tak mě objednala už na dnešek odpoledne - takže dnes už bych měla mít jasno, co myslíte?

To je děs, kdo to má vydržet tohleto!! 😒

blackie26
22. únor 2011

dobre rano vsem jak se dnes mate?
+

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru