Vyšlo to - I. trimestr 🙂 Rodíme podzim, zima 2011

evcikevil
11. únor 2011

Ahojky holky,pokud máte stejnou radost jako já a máte taky tak krásný pocit,že čekáte stvořeníčko s milovanou osobou,honem sem 🙂Já jsem to zjistila dnes ráno a před chvilkou jsem to oznámila příteli 🙂Jsme nadšení.Pravděpodobné početí je u nás 15 dní,takže termín porodu kolem října,listopadu.
Máte už nějaké příznaky?
Mě akorát popichuje v podbříšku,jinak nic 🙂

marketas1
27. kvě 2011

@ami33 jj, včera jsme viděla 2 xlandery a ty dítka se do těch korbiček tak tak vešly, takže jdeme do peréga

kajka_37
27. kvě 2011

@mannadela krásnou dovču přeju 🙂 na šumavě je krááásně 🙂

ami33
27. kvě 2011

@kajka_37 no vidíš, tak odpočívej, mě dneska čeká práce, napéct, navařit, vyžehlit, ještě, že dnes není práce do práce, tak se zatím flákám. Počkej o pár týdnů později a budeš řádit jako černá ruka.

ami33
27. kvě 2011

@marketas1 já tu x-landeráckou korbičku taky nechci, rodit na jaře, tak bych do toho šla, na zimu ne, ale chci si koupit hlubokej kočár zvlášť, je to jen na pár měsíců, klidně i levnější a sporťák je na dýl, takže buĎ ten x-lander nebo perego. Sedačku řešit nebudu, půjčím od švagrové, to je taky na chvilku, pak raději o to koupím kvalitnější pro pro starší dítko.

kajka_37
27. kvě 2011

@ami33 to doufám 🙂))))

ami33
27. kvě 2011

Holky já už asi cítím pohyby,ale nejsem si jistá, už asi tak tři dny,ale nejsou to ještě zřetelně kopance,ale jako by takové letmé šťouchání a převalování. Jo a poprvé se mi dneska zdálo o miminku...jako bylo naprosto nádherné a koukám po kom je, páč mě nikoho nepřipomínalo a kouknu na palce na ručičkách a stejné jak manžel, jsme se tomu ráno tlemili. Už se těším...hurá....příští týden poradna.

marketas1
27. kvě 2011

@kajka_37 ahojky, fakt ti dělá pohyb zle? A jak na kontrole?
@ami33 jé, pohyby 🙂 Tak já nechci zase kupovat 10 kočárků, takže prostě perégo a hotovo 🙂Jen teď přemýšlím o barvě 🙂 A měla jsi krásný sen!

kajka_37
27. kvě 2011

@marketas1 já byla jen na krev ;) no zřejmě sem rozpumpovala krev a tak se mi začlo zas nadavovat,,, :P v tramvaji se mi udělalo zle (ale to spíš z toho vzduchu)

kajka_37
27. kvě 2011

jo a ani sem nemusela předbíhat, těhotný maj spešl čísla, tak sem si nestihla ani sundat bundu a šla sem na řadu :D

marketas1
27. kvě 2011

@kajka_37 😀 protekce

kajka_37
27. kvě 2011

@marketas1 prd protekce 😀

marketas1
27. kvě 2011

@kajka_37 těhotenská protekce 😀

kajka_37
27. kvě 2011

@marketas1 ty bys jí snad zrušila? :D

marketas1
27. kvě 2011

@kajka_37 no v žádném případě! 🙂

marketas1
27. kvě 2011

no kde jste???????????

lipetra
27. kvě 2011

Dobreee odpoledne, tak to bude kluk 🙂 Vse je OK. Za 14 dni jdu na 3D ultrazvuk, pac me vybrali jako modelku 😀 Maji tam nejaky seminar pro doktory 😀 😀
Jinak kocarek asi fakt ten perego, pani po vyjmenovani kocarku co prichazi v uvahu, tak rekla jasne perego, ale jeste se dnes jedeme juknout jinam.

kajka_37
27. kvě 2011

@lipetra hoooj? tak kluk jako buk? 🙂

lipetra
27. kvě 2011

@kajka_37 Jj byl tam videt pindik 😀 Pritel se zeptal asi 3x jestli to je fakt kluk 😀 😀

kajka_37
27. kvě 2011

@lipetra ti chlapi 🙂 ten m ůj by k tomu dodal, jooo vyhrál sem, já to říkaaaal 😀

marketas1
27. kvě 2011

@lipetra gratuluju k chlapečkovi a k dobrým výsledkům kontroly a k výběru kočárku. Já mám od včerejška taky jasno! 🙂
@kajka_37 jsme to říkaly, už jde pózovat i doktorům,modelka.... 😀

marketas1
27. kvě 2011

@lipetra a to perégo jakou barvu?

mannadela
27. kvě 2011

Tak holky, za chvilku letím z práce. Koukám, že je tu spousta novinek 🙂. Takže gratuluju k chlapečkovi, ke kontrolám, které dopadly dobře, k modelingu 🙂 a ke konečnému rozhodnutí, co se kočárku týče. Doufám, že jsem na nic nezapomněla 😀 . Příští týden neprobírejte nic veledůležitého, ať nemám mezery. Nefandím si, že bych zvládla ty vaše romány dočíst 😀 😀 😀 .

marketas1
27. kvě 2011

@mannadela měj se hlavně krásně!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

marketas1
27. kvě 2011

holky, krásný víkend přeju,papa

ckaty
28. kvě 2011

ahoj holky! peknej vikend preju vsem maminkam i minkum 🙂 ja sem se ted tyden rekreovala/pripravovala byt k nastehovani z Prahy/ na Sumave🙂..mela jsem starsi dite na skole v prirode,tak sem nemusela drepet v praze v tech vedrech..🙂 vcera sme s pritelem byli ve strakonicich na 3D ultrazvuku...mimi si porad hralo s rucickama,kopalo nozickama..no krasa..jen pan doktor asi na 5min odesel kvuli telefonatu a nechal nas tam a jelikoz nam z toho ultra nahraval 15min na dvd tak tam mame 5min tmy jak odesel 😒 ..no nic..bylo to pekny..pak si jeste pritel poprosil jestli by mu nepustili srdicko..(byl poprvy na ultra,je to jeho prvni mimi 🙂 ) a pak se jeste zeptal jestli je to kluk nebo holka..a mudr nam rekl,ze tam je pindik,ale ze v tomhle tydnu tam maji neco jako pindik i holky 😨 a ze si mame pockat na velkej ultra ve 20.tydnu /jdu k Apolinari/...

ckaty
28. kvě 2011

@lipetra mooooc gratuluju mamce i tatkovi 😉
@kajka_37 kdyz jsem sla/jela na krev k tomu primotrim.scre. tak mam uplne stejnej zazitek..jela sem busem na metro..tam vedro,vydejchano,vsechny sedadla obsazeny a ja myslela,ze nedojedu..tocila se mi hlava chtelo se mi zvracet...nastesti jel se mnou pritel a drzel me:-/ a pak sme prijeli na karlak na krev a tam fronta neskutecna..a vzali me behem minuty🙂

cell
28. kvě 2011

včera jsem vás nestihla a tady takových novinek 😵 , gratuluju k chlapečkům, my jdeme na ultrazvuk dneska, tak se nemůžu dočkat 🙂

mně se udělalo v tramvaji špatně jednou, vydejchaný vzduch, všechna okýnka zavřená, chvilku jsem přemýšlela, jestli to zvládnu do příští zastávky, ale jsem kolapsoidní typ a bála jsem se, abych neřachla na břicho, tak jsem poprosila klučinu, co seděl blízko, jestli by mě pustil sednout - a vystřelil hned.
Jen ty lidi blbě koukaj - moc toho ještě vidět není, ale snad je moje zelená barva upokojila 😒

lipetra
28. kvě 2011

@marketas1 ten hnedostribrny, ten se nam libi nejvic, ale vcera uz jsme tam nestihli zajet, tak pristi tyden ten Perego omrkneme 🙂 ale asi mame taky jasno...co vy?

lipetra
28. kvě 2011

@kajka_37 No jo chlapi, ten muj se taky vsude chlubi 😀

cell
28. kvě 2011

@lipetra : a kam se na ně jezdíš dívat? 😉 já teď zas hodně přemýšlím o Teutonii - v podstatě jsem na nic nečetla nic negativního (krom ceny)

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru