Vyšlo to - I. trimestr 🙂 Rodíme podzim, zima 2011

evcikevil
11. únor 2011

Ahojky holky,pokud máte stejnou radost jako já a máte taky tak krásný pocit,že čekáte stvořeníčko s milovanou osobou,honem sem 🙂Já jsem to zjistila dnes ráno a před chvilkou jsem to oznámila příteli 🙂Jsme nadšení.Pravděpodobné početí je u nás 15 dní,takže termín porodu kolem října,listopadu.
Máte už nějaké příznaky?
Mě akorát popichuje v podbříšku,jinak nic 🙂

marketas1
9. čer 2011

@ami33 se zkusím zeptat na gyndě, jestli si mám taky to železo koupit.....

ami33
9. čer 2011

@marketas1 jo v lékarně jsem se taky dívala, taky tam mají dětskou kosmetiku

marketas1
9. čer 2011

@ami33 tak já se taky loučím, papa zítra a hezký zbytek dne 🙂

ami33
9. čer 2011

@marketas1 tak dr. ti brala krevní obraz, by nedostatek železa musela zjistit, mě teda vlastně brala taky si uvědomuju a nic neříkala, takže železo už asi dobrý. Jedna co jsem s ní ležela v nemocnici taky brala železo, že ho měla málo a říkala, že prej to je na celé těhu už, tak myslím, že to píšou jen těm co mají toho železa málo. Ono bacha to železo způsobuje zácpu dost, to co mi dávali v nemocnici to bylo neštěstí, tohle superželezo je super, žádná zácpa.

ami33
9. čer 2011

@marketas1 adiooos čeče..zejtra...jdu cvičit s youtube hehe 😀

lipetra
9. čer 2011

Mejte se fajn, ja mam padla a letim cvicit pa pa

lipetra
10. čer 2011

Dobre rano kocky 🙂

marketas1
10. čer 2011

Ahoj ženy!
@ami33 jdeš cvičřit s pc, jo? Ten pilates teda zkoušet nebudeš?
@lipetra co jsi měla, balóny?

lipetra
10. čer 2011

Tak mi pani dnes posila balicek s oblecky, jupiii. Vcera jsem koukala v Tescu, maji 30% slevu na obleceni, no maji tam pekne oblecky a v HM taky 🙂 Tak jsem si rano hned objednala u jine pani laclace pro Jirika 🙂

lipetra
10. čer 2011

@marketas1 Vcera jsme cvicily bez balonu, jen na podlozce, ale parada. To 2x tydne cviceni je akorat. Za chvili letim na gyndu na kontrolu a odpolko na ten 3D ultrazvuk, tak pokud budou povedene fotky, tak je sem v pondeli dam 🙂

marketas1
10. čer 2011

dnes jsme 20tt+0 🙂

marketas1
10. čer 2011

@lipetra jů, ty se máš, závidím ten 3D UTZ 🙂

lipetra
10. čer 2011

@marketas1 No ale uz brisko mam, hlavne vecer je to videt, vcera pritele kamos to poznal aniz by to vedel, no lepsi nez aby si myslel, ze mam treba pivni pupek 😀 😀 😀

mannadela
10. čer 2011

Ahojka holky 🙂. Hurá konečně pátek, se tak těším na víkend...
@marketas1 Haha, koukám, že má Tvůj prcek dneska narozeniny 😀 ... 20tt+0

mannadela
10. čer 2011

Tyjo, Viktorka má taky vlastně narozeniny 😀 😀 😀 ...25tt+0

marketas1
10. čer 2011

@mannadela Ahojky, jsi mě teď zmátla, jak jsi si sem hodila tu fotku 😀JJ, prďolka má narozky a tvému taky gratuluju! .-)
@lipetra já mám břicho teda docela dost velký už

mannadela
10. čer 2011

@marketas1 no jo, jsem si říkala, že by asi taky byla slušnost si sem tu fotku hodit - když jí tu máte vy... tak ať taky víte, s kým si píšete 😀

marketas1
10. čer 2011

@mannadela 😀 mě se líbí, když si někdo změní obrázek na fotku nebo hodí jinou fotku, jaký je to rozdíl, fakt mě to úplně zmátla, jsme si říkala, že je tady někdo novej 😀

mannadela
10. čer 2011

@marketas1 😀 už ses chtěla rozčilovat, že se sem cpe nějakej cizinec, co 😀 ? Já jsem zas dneska nějaká lemra líná 😖, vůbec se mi nechce pracovat. Nejradši bych jela dom a dělala něco tam, je tam pořád spousta práce.

marketas1
10. čer 2011

@mannadela nene, noví lidi jsou fajn, když nejsou zákeřní a že to někdo teda umí....Mě se taky nechce pracovat, ale doma nevím, jestli ybch něco udělala, možná něco málo 🙂

mannadela
10. čer 2011

@marketas1 No, tak já se jdu pustit do té práce. Občas sem nakouknu, ale znáš mě, moc toho asi napsat nestihnu ☹

marketas1
10. čer 2011

@mannadela a co vlastně děláš?

mannadela
10. čer 2011

@marketas1 dělám na statistice - zpracovávám došlé výkazy od firem. Koncem června tu ale končím, měla jsem to jen na dobu určitou.

marketas1
10. čer 2011

@mannadela ☹ takže taky budeš po mateřské hledat práci jako já? ☹

mannadela
10. čer 2011

@marketas1 jojo ☹, mám z toho krapet obavy, protože vůbec nevím, kam se vrtnu. To, co jsem vystudovala, dělat nechci a nikdy jsem nechtěla (školu jsem studovala jen kvůli oborům, protože mě bavily a chtěla jsem si v nich prohloubit znalosti). A práci, kterou jsem dělala před statistikou přes dva roky a kterou umím, dělat taky už nechci - a podle mě to s dítětem ani nejde. Byla jsem na spedici - děsný nervy a pracovní doba od nevidím do nevidím... a pořád na telefonu... takže soukromej život skoro žádnej, natož nějaká výchova dětí.

marketas1
10. čer 2011

@mannadela já taky nevím, kam se vrtnu, pro mě je nejjdůležitější, abych vůbec něco po té mateřské sehnala, dělá mi to strašný vrásky ☹ Já nemám ani titul, o to je to horší... ☹

lipetra
10. čer 2011

Tak u dr vse v cajku, chlapecek se tam pekne mele...ted je hlavickou dolu, posledne byl na boku 😀 😀 😀 Tak jsem zvedava na ten 3D🙂

marketas1
10. čer 2011

@lipetra super zprávičky! A na kolik jdeš na ten 3D?

mannadela
10. čer 2011

@marketas1 Já titul sice mám, ale nevidím v tom žádnou výhodu. Od řijna jsem hledala práci a nikde mě nechtěli, protože jsem vdaná mladá a bezdětná - ideální na to, abych měla dítě - a takovou holku nikdo nezaměstná... a to bych mohla mít deset titulů 😖

mannadela
10. čer 2011

@lipetra Tybrďo, to byl teda fofr... Ty máš doktora snad vedle v baráku, ne? 😀
Ten 3D si užij, to je nádhera.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru