Vyšlo to - I. trimestr 🙂 Rodíme podzim, zima 2011

evcikevil
11. únor 2011

Ahojky holky,pokud máte stejnou radost jako já a máte taky tak krásný pocit,že čekáte stvořeníčko s milovanou osobou,honem sem 🙂Já jsem to zjistila dnes ráno a před chvilkou jsem to oznámila příteli 🙂Jsme nadšení.Pravděpodobné početí je u nás 15 dní,takže termín porodu kolem října,listopadu.
Máte už nějaké příznaky?
Mě akorát popichuje v podbříšku,jinak nic 🙂

marketas1
15. čer 2011

@lipetra @kajka_37 vy jste teda sabotérky .-D To já zítra do prácejdu teda 🙂

@lipetra já jim už nepíšu, to je stejně k ničemu....

marketas1
15. čer 2011

@ami33 @kajka_37 Kájka to má taky na fejsáči, že bude blokovat výstup z metra a najednou chce být doma...
😀

marketas1
15. čer 2011

jsem si, zblblá reklamou, koupila bebe dobré ráno do jogurtu a teda nedoporučuju! Už teď mám hlad a jím prošlou musli tyčinku, co jsem vyhrabala v šuplíku....

ami33
15. čer 2011

Holky tak mi psala paní z Ovy, že mám balík na poště, tak jsem jí psala, jak je to s tou naší poštou hehe.

lipetra
15. čer 2011

@ami33 no to vis my si budeme valet sunky doma, ma byt 30stupnu 😀

ami33
15. čer 2011

@marketas1 ty malé bebéčka jsem měla asi dvakrát a dobrý,ale jen jako mls ke kávě hehe. 😀

ami33
15. čer 2011

@lipetra ne vy byste měli jít do metra zastopupit nás těhotné matky, které nemůžeme hehe 😀 😀

lipetra
15. čer 2011

@marketas1 no to jo, tak kombinezka objednana a zaplacena a tu vcerejsi nechci, tamta se mi libi vic 😀

lipetra
15. čer 2011

@ami33 no vsak jo, my dneska nepojedeme domu, budeme jezdit az do noci metrem a zitra stravime den misto v praci, tak v depu a bojkotovat stavku, jen ty transparenty nam chybi

marketas1
15. čer 2011

@lipetra nechceš? Kdybych věděl,a že budeme mít 100% kluka, tak si ji objednám já 🙂
@ami33 no, do toho jogurtu jako nee a fakt mě to nezasytilo. Já mám bebe ráda, ale tohle teda nic moc. Ještě, že to měli v Albertu v akci

marketas1
15. čer 2011

@lipetra 😀

ami33
15. čer 2011

@marketas1 jo měli to v akci, já teď ale jedu na cornflakes, smlíkem a ovocem a nebo jogurtem...není to sladké

lipetra
15. čer 2011

@marketas1 Taky snidam bebe dobre rano, ale ty male nic moc, nejlepsi jsou jogurtove a ty cokoladove -25% 🙂 A k tomu jogurt s cerstvym ovocem, mnam.
Nechci. Nam se libi ta kostkovana vic 🙂

ami33
15. čer 2011

@lipetra transparenty bymse poslali z Moryvy,ale holt to už asi nestihnem, jste měli nahlásit dřív hehe 😀

marketas1
15. čer 2011

@ami33 já cornflakes nerad a s mlíkem, to bych vrhla. Já teda jedu na musli s jogurtem - už cca 8 let nic jiného nesnídám. Jen teda o víkendu si dám vajíčka, to jo 🙂

lipetra
15. čer 2011

@ami33 jste mohly s Market vyrobit transparenty a my by jsme se pak zapojily taky svou pritomnosti za tehotne matky v metru 😀

ami33
15. čer 2011

@marketas1 no já na cornflakes jedu teď posledních 14 dní, jinak taky musli od Emca

marketas1
15. čer 2011

@lipetra je moc hezká, ale mě se líbily obě 🙂

ami33
15. čer 2011

Ták dnesk apíšu jako mamlas fakt,ale vy to přečtete, vy jste si už musely zvyknout.

ami33
15. čer 2011

@marketas1 a mě se líbí obě čtyři 😀DDDD

marketas1
15. čer 2011

@lipetra @ami33 musíte fakt příště nahlásit dřív, my si dáme s Ilčou sraz a něco vyrobíme 😀

@ami33 já taky od emca mám nejraději. A mám ráda i cornflakes dobrá vláknina, ale jsou dost drahé... ☹

marketas1
15. čer 2011

@ami33 já píšu jak mamlas furt 😀

lipetra
15. čer 2011

@marketas1 no nektere veci jsou na bazarcich pekne a nektere mi prijdou ty ceny premrstene... 🙂 a kdy jdes vlastne na ultrazvuk a budete vedet co to bude? 🙂

lipetra
15. čer 2011

@ami33 tak ja uz mam balik doma, super veci, no nadhera za ty penize 🙂

ami33
15. čer 2011

@marketas1 drahé? já ani nevím, to kupuje manžel, ale dneska je jdu koupit já, protože sem ráno snědla poslední a nemám na zítra. Já si chtěla koupit ty cinamon čtverečky a jako takový malý pytlík 40 Kč.

marketas1
15. čer 2011

@lipetra no, mám jít 22.6. - příští středu a doufám, fakt moc, že se prcek konečně ukáže. Já si teda myslím, že je to chlapeček, ale chci to mít potvrzené 🙂

marketas1
15. čer 2011

@ami33 ale cinamon jsou výborné .-) U nás nakupuju já, když jde můj muž, koupí striktně jen to nejdůležitější 😀

ami33
15. čer 2011

@lipetra no já musím udělat pak seznam jak to dojde, kolik čeho už mám s tím co jsem nakoupila a dokoupit pak ty menší veliksoti bodyčka a tak a pak budu kupovat jak budu potřebovat, bodyčka koupíš kdykoliv iv sobotu a neděli, pokud teda nebudou pražáci zase stávkovat hehe

mannadela
15. čer 2011

@ami33 Čéče, s tím balíkem Tě nechci strašit... ale u nás to funguje tak, že když už to leží na poště jako nedoručené, tak to tam leží, dokud si pro to nepřijdeš. Mně se tohle stalo před Vánocema s jedním dárkem. Seděla jsem doma jak trubka a nikdo nepřijel. Pak koukám odpoledne na net a milej balík už je na poště, protože prý nikoho nezastihli doma. A ve schránce taky žádnej liebesbrief. Přišla až upomínka...po Vánocích samozřejmě, čímž mě totálně vytočili. Bídáci.

marketas1
15. čer 2011

@mannadela Ami už si tam volala na opětovné doručení 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru