Vyšlo to - I. trimestr 🙂 Rodíme podzim, zima 2011

evcikevil
11. únor 2011

Ahojky holky,pokud máte stejnou radost jako já a máte taky tak krásný pocit,že čekáte stvořeníčko s milovanou osobou,honem sem 🙂Já jsem to zjistila dnes ráno a před chvilkou jsem to oznámila příteli 🙂Jsme nadšení.Pravděpodobné početí je u nás 15 dní,takže termín porodu kolem října,listopadu.
Máte už nějaké příznaky?
Mě akorát popichuje v podbříšku,jinak nic 🙂

kajka_37
22. čer 2011

@ami33 aha, no já o tom nikdy neslyšela.... čučím...

ami33
22. čer 2011

@kajka_37 no já jinak taky ne,ale fakt do toho jdu, ten šukovar stojí pár stovek a normálně se to dělá z masa, trochy vody a nějakého koření asi, jsou různé recepty.

kajka_37
22. čer 2011

@ami33 tak pokud máte tak velkou spotřebu tak proč ne 🙂

ckaty
22. čer 2011

@ami33 naaam cerstvej pstruh 🙂 ja bych taky nejradsi brala ty vitaminy,ale mudr rekl "nebrat"...a ani nerekl duvod...

ckaty
22. čer 2011

@ami33 ja o tom taky nikdy neslysela 😲 ..to moje dceeera by urcite ocenila "salamovar" 🙂)

ami33
22. čer 2011

@kajka_37 no to ani ne,ale libové masíčko se vždycky hodí a hlavně jak bude prcek, stejně to bude masožrout po nás 😀

ami33
22. čer 2011

@ckaty jako že nebereš nic od začátku jo? co vím od kámošek, že jim dr, řekl, třeba teď berte polovinu, ať není prcek moc velkej, pak jim řekl teď už neberte vůbec. Já zatím beru, moje dr. zatím nic neříká,ale zeptat se můžu.

kajka_37
22. čer 2011

já už taky žádný neberu... listovku sem dobrala...

kajka_37
22. čer 2011

bych brala vodu v tabletách 😀

ckaty
22. čer 2011

@ami33 beru od zacatku kys.listovou..jinac nic..u Nikki sem zacala brat maternu bo jak se to jmenovalo.. sem si to sama na zacatku naordinovala a on mi rekl nebrat..tak sem prestala..snad vi co dela..

ckaty
22. čer 2011

@kajka_37 to by byl vynalez stoleti minimalne pro tehule 😉

kajka_37
22. čer 2011

@ckaty asi se na to vrhnu 😀 v jedné tabletce litr vody se záklopkou... dovnitř ano, ven jedině spodem 😀DDDDDDDDDDDDDDDD

lipetra
22. čer 2011

@mannadela No ono je to fakt na dlouhe lokte najit neco pekneho, jeste kdyz je clovek moc vybiravy a to je pak tezky, ja takhle koukam uz dlouho a uz na par vecicek dobrych jsem narazila 🙂

lipetra
22. čer 2011

@ami33 no ja tady taky urco v bazarku nakoupim, ale nejdriv musim zjistit co vlastne mam a jake velikosti 😀

lipetra
22. čer 2011

@ckaty jj kez by takovych bylo vic 🙂

ckaty
22. čer 2011

@kajka_37 to by od tebe bylo vazne hezky pac ten muj uz planuje dalsi tehu /blazen/... 😎

kajka_37
22. čer 2011

@ckaty 😀 chce malou školku 🙂

ckaty
22. čer 2011

@kajka_37 vypada to tak...hlavne uz mu je 35..byl asi 7 let zenatej a snazili se leta o mimi..byli na nekolika umelejch oplod.a nic.. ji nak nedozravali vajicka...jemu rekli,ze ma malo a pomaly spermie...tak kdyz se mnou zacal chodit /znam ho od detstvi/ tak mi rekl,ze nemuze mit deti...ze mu neni prano..a pritom si je vzdycky strasne pral...tak ze je rad aspon za moji dceeru 🙂...

ckaty
22. čer 2011

@kajka_37 ..a ubehlo par mesicu a ejhle budeme mit mimi 🙂

kajka_37
22. čer 2011

@ckaty mému je taky 35, mlaďoši ještě 🙂 ale pamatuju si jak na něj asi ve 30ti dolehlo že bejvalka už má prcka a on ne... tenkrát bohužel jen chvíli, pak ho to zas přešlo 😀

kajka_37
22. čer 2011

jdu na papu, zatím pa 🙂

ckaty
22. čer 2011

@kajka_37 ja mu taky rikam,ze je jeste mladatko:-*...jeho jeho maminka rodila ve 38letech 🙂 ..

ckaty
22. čer 2011

@kajka_37 dobrou chut 😉

ami33
22. čer 2011

@ckaty no tak to je jak u nás, manžel už taky mluví o druhém,,, prej dva kluky bere, nebo kluka a holky, dvě holky prej nám už nehrozí, jsme mohli mít rovnou dvojčata a bylo by.

ami33
22. čer 2011

@ckaty tak to asi měli kombonovaný s tou bývalou...já jsem teda po umělým a jko zázrakem na první pokus,ale je fakt, že jsme jezdili do Brna na soukromou kliniku a platili si nadstandart.

ami33
22. čer 2011

@ckaty mému manželovi je taky 35 😀

cell
22. čer 2011

k těm vitamínům: jediný prokázaný účinek má listovka .. ostatní je jen šikovný reklamní tah. Já listovku beru dál, píšu si jí na recepis a beru jí ob den

mému mužíkovi je 38, ale vypadá na 30 ... stejně jako já nevypadám si svých skoro 33 - a cítím se tak na 25. A hurá, v 16,00 uvidíme našeho broučka 😵

mannadela
22. čer 2011

Tak holky, já mám jako nejstaršího muže, jo??? Ne, teď koukám, že cell ho má stejně starého 🙂 - skoro. Mému bude na podzim 38, tak se na to první mimčo děsně těší 😀

cell
22. čer 2011

@mannadela : mému bude na podzim už 39 .... vždycky chtěl dítě do 40 a než mu vypadají všechny vlasy ... zdá se, že obé stihneme 😀

lipetra
22. čer 2011

A mému bude na podzim 36 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru