Vyšlo to - I. trimestr 🙂 Rodíme podzim, zima 2011

evcikevil
11. únor 2011

Ahojky holky,pokud máte stejnou radost jako já a máte taky tak krásný pocit,že čekáte stvořeníčko s milovanou osobou,honem sem 🙂Já jsem to zjistila dnes ráno a před chvilkou jsem to oznámila příteli 🙂Jsme nadšení.Pravděpodobné početí je u nás 15 dní,takže termín porodu kolem října,listopadu.
Máte už nějaké příznaky?
Mě akorát popichuje v podbříšku,jinak nic 🙂

ami33
23. čer 2011

Tak dneska píšou na seznamu že když by se podařilo vymítit korupci tak by ani důchodová reforma nebyla potřeba kolik by najednou bylo v kase peněz, konečně jim to došlo....šmejdi jedni....zase mě rozčilují po ránu.

mannadela
23. čer 2011

@lipetra jojo, já šla taky na sedmou a vylezla jsem v 11.hod 🙂
@ami33 to říkám furt, kdyby se neupláceli lidi a nedávaly se zakázky předraženejm firmám jen proto, že jsou to kamarádíčkové, tak by bylo hnedka peněz dost. Jenže to se nestane. Takže lidi, co dělaj celej život rukama, půjdou od lopaty hned do rakve.

ami33
23. čer 2011

@mannadela no jen abysme měli na tu rakev, páč to taky dnes není levná záležitost takovej pohřeb, aby nezačali zakládat hromadný hroby....teda to máme téma po ránu 😀

marketas1
23. čer 2011

Ahoj holky, tak se hlásím z domova,dočítat Vás asi nebudu. Jsem chtěla jít dne do práce,ale ráno jsem to nedala. Nemůžu polykat,zub bolí jako čert,tak leduju. Te´d se snažím do sebe nasoukat nějaký jídlo. Jinak po včerejším ultrazvuku super,už i včera prcek kopkal...Tak teď jen vymýslet Toníčkovi pravé jméno...To bude boj 😀

mannadela
23. čer 2011

@ami33 jooo, taky jsem si říkala - pohřební téma 😀

mannadela
23. čer 2011

@marketas1 A Toník je levé jméno??? 😀

ami33
23. čer 2011

@marketas1 vydržať holka naše...mě čeká zubař dnes...snad mě nebudou mučit, je to fakt ale pech, že to takhle člověka chytne v těhu.

ami33
23. čer 2011

Holky o víkendu už bude hotovej pokojíček, dnes namontovat poličku a garnýž, zítra čištění koberce a o víkendu montáž nábytku a pak vám pošlu fotečky, teda jen tu postýlku tam nebudu asi ještě dávat.

marketas1
23. čer 2011

@mannadela jj, Tonda je levé jméno. Tondo mi říkal vždycky můj muž,když mě škádlil,tak jsme automaticky začali miminku říkat TONDA 😀
Já jdu vyfotit,co koupil můj muž "Toníčkovi" a hodím vám to sem .-)

kajka_37
23. čer 2011

brýýýtro, konečně to facháááá 🙂

ami33
23. čer 2011

@marketas1 ukáááááááááááá

lipetra
23. čer 2011

@marketas1 Ahoooj velka gratulace k chlapikovi 🙂

marketas1
23. čer 2011

@ami33 tomu se říká zákon padajícího ho*na.....Jen doufám,že se vyhnu těm antibiotikům!

marketas1
23. čer 2011

@lipetra Ahojky,děkuju. Je to tady samej kluk,ještě,že je s náma Viktorka od @mannadela 😵

marketas1
23. čer 2011

@ami33 už fotím,počkej .-D

ami33
23. čer 2011

@marketas1 no to snad...snaž se vyhýbat aspoň teď chvíli sluníčku, mě trhali osmičku Na Floridě a ty pařáky mi na to moc dobře nedělali, ale já měla prášky. Hlavně jestli ti říkali, že nedělat podtlak v puse jako nějaké vycucávání něčeho nebo tak, aby se ti neoddělalo to co chrání tu ranku po vytrhnutí.

lipetra
23. čer 2011

@marketas1 No presne tak, je to samy kluk...ale zas kolem me se rodi sama holka, i kdyz obe kamosky co cekaji jak ja, tak cekaji taky kluka...tak to za chvili bude bitka o holcicky... 😀 Ale jeste nam to muze zachranit Kaji 🙂

ami33
23. čer 2011

@marketas1 no jo Viktorka to je taky princezna mezi trním 😀

ami33
23. čer 2011

@lipetra kolem nás je taky hodně chlapečků teď,ale aspoň si říkám bude mít hodně parťáků na lumpárny.

kajka_37
23. čer 2011

uvidíme stli rozšířím řady holčiček, doufám že jo 🙂)))))))))))))

lipetra
23. čer 2011

@ami33 To ja si taky rikam 😀 😀 😀 No tak nevestu uz jednu mame, jen bude o pul roku starsi 😀 😀 😀

lipetra
23. čer 2011

@kajka_37 Tak se snaz 😀 😀 😀

ami33
23. čer 2011

Tak koukám toho moc nenapracuju dneska, za chvilku si jdu dělat na oběd palačinky, abych to pak jen ohřála a snědla a tradá k zubařce, stavím se do kanclu, pak ke kámošce den včudu.

mannadela
23. čer 2011

@marketas1 Jsem říkala včera, že to musí zachránit Klárka, aby tu nebyla taková klučičí převaha 😀 .

ami33
23. čer 2011

@lipetra půl rok není nic, počkje na písku jak začne honit baby bude najednou nevěst hehe 😀

lipetra
23. čer 2011

@ami33 No jestli bude po tatovi, tak potes 😀

kajka_37
23. čer 2011

@lipetra a co mám jako dělat? :DDDDDDDDDD

marketas1
23. čer 2011

@mannadela
@ami33
@lipetra
@kajka_37 jj,teď je to všechno na Kájince 🙂
@ami33 doktor mi neříkal nic že nesmím,ode dneška mám kloktat ústní vodu a čistit zuby po každém jídle,jen nevím jak, když neotevřu pusu, takže do ní ten kartáček prostě nenarvu ☹

mannadela
23. čer 2011

@lipetra nám se zas dneska narodí potencionální ženich 😀 . Ale jestli bude Viktorka na starší chlapy jako já, tak se budem muset porozhlídnout jinde 😀 😀 😀

ami33
23. čer 2011

@marketas1 jééé, to je to až tak zlé? majn got...tak kloktej aspoň no, snad se to bude rychle lepšit.

kajka_37
23. čer 2011

tož vy mi dáváte 😀 máte štěstí že tu holčičku chci taky 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru