Vyšlo to - I. trimestr 🙂 Rodíme podzim, zima 2011

evcikevil
11. únor 2011

Ahojky holky,pokud máte stejnou radost jako já a máte taky tak krásný pocit,že čekáte stvořeníčko s milovanou osobou,honem sem 🙂Já jsem to zjistila dnes ráno a před chvilkou jsem to oznámila příteli 🙂Jsme nadšení.Pravděpodobné početí je u nás 15 dní,takže termín porodu kolem října,listopadu.
Máte už nějaké příznaky?
Mě akorát popichuje v podbříšku,jinak nic 🙂

ami33
28. čer 2011

@kajka_37 aha sádroš....a žádnej šikovnej trámek tam není? No ale na zahradě tak dobrá 😀

ami33
28. čer 2011

@marketas1 see you

kajka_37
28. čer 2011

@marketas1 papa MArkét 🙂
@ami33 trámek je právě na terásce 🙂

ami33
28. čer 2011

@kajka_37 no to zní dobře, teráska, kafíčko, časopis, klídeček, pohoda, tabáček...teda bez tabáčku 😀DD

kajka_37
28. čer 2011

@ami33 jj idylečka... 🙂 jedno houpadlo sem si vyhlídla na jaře na veletrhu...a dávala i na FB stli jako někdo neví co k narozkám, že tohle by určo potěšilo... tak uvidíme kdo si zapsal 😀

kajka_37
28. čer 2011

tohle 😎

ami33
28. čer 2011

@kajka_37 no to vypadá luxusně 😀

ami33
28. čer 2011

Nic mizím ještě doma spáchat něco užitečnýho...páčko zítra 😀

lipetra
29. čer 2011

Dobre ranko 🙂 Jak je pri strede? 🙂

marketas1
29. čer 2011

Ahojky holky, já jsem zase od rána zadřená jako prase ☹

lipetra
29. čer 2011

@marketas1 Ja mam od rana krec v noze a nemuzu se na ni skoro postavit, hruuuza. ☹

marketas1
29. čer 2011

@lipetra jsem četla, že to se ve druhém trimestru stává dost často ty křeče.... ☹

lipetra
29. čer 2011

@marketas1 me obcas chytaly krece do lytka od zacatku, ale rano to byla mega krec, me ztuhla noha az dolu k prstum a nemohla jsem se ani postavit...no nic moc pocit a skoro pul hodiny trvalo nez to preslo...☹
v patek jdu k dr, tak se zeptam

marketas1
29. čer 2011

@lipetra oni na to prej stejně dají jenom hořčík ☹ A nějaký chladivý masážní gel nemáš?

ami33
29. čer 2011

Hojte holky. já než se sem vyhrabu, tak je zase osmá.

S těma křečema, já to ještě nikdy nezažila, někteří lidi to mívají normoš běžně. Já křeče zatím nemám,ale někdy navečer takové bolavé unavené nohy a jsem to minule říkala doktorce a ona jestli beru magnézko, říkám že jo, že 3x denně a ona jestli beru detralex...to je na posílení žilních stěn, sem řekla že neberu a zatím mi ho ani nenapsala,ale udělala z toho že mám křeče v nohou i rukou, přitom jsem mluvila jen o nohou a únavě a ve finále se mě zeptala jestli nemám křeče v břichu, říkám, že nemám, tak s mojí doktorkou. 😀

ami33
29. čer 2011

@marketas1 jo chladivej gel je nejlepší, máme nějakej alpovej co jsme používali po tůrách a jak mě dva dny boleli nohy večer, tak manžel mi je namazal a namasíroval a jako šílená úleva, fakt dobrý.

marketas1
29. čer 2011

@ami33 jj, ty gely jsou dobrý 🙂

lipetra
29. čer 2011

@marketas1 Nemam. Tak az pujdu na obed tak si ho asi koupim, treba to povoli.
Ted jsem sla kolem bazarku cestou na postu a tam meli nadhernou teplakovou soupravu od Adidasu pro dite, no pres obed tam musim zajit🙂

lipetra
29. čer 2011

@ami33 Ja nato trpim i normalne, ale ne tak casto. A tohle bylo dost intenzivni, no nic moc a to beru taky horcik 3x denne.

kajka_37
29. čer 2011

bréééránko 🙂

@marketas1 tak sem si koupila taky sandálky, v deichmanu 🙂

ami33
29. čer 2011

@lipetra jo manžel to taky mívá , že ho chytne křeč a že je to prý nepříjemný hodně, já to nikdy neměla. No jak řekneš doktorce, tak uvidíš, nevím jestli i ten detralex na to pomáhá, já ho jednou brala na unavené nohy a může se v těhu na 100%, doktoři ho těhulím předepisují hodně, možná, že ti ho dr. nabídne.

ami33
29. čer 2011

@kajka_37 brýýýýýýýýýýýýýýý jitroooooooooo machmazel hehe 😀D

já nosím normoš nazouváky a na procházky mám sportovní obuv

kajka_37
29. čer 2011

@ami33 bré bré paní 😀 nic originálního mě nenapadá... ještě nejsem po snídani 😀

lipetra
29. čer 2011

@ami33 diky za tip...to byla bolest, ufff, no nic moc...

ami33
29. čer 2011

@kajka_37 no já vymýšlím blbosti a to má jen jeden důvod, měla bych se ponořit do práce a nechce se mi,ale musím dneska musím...ach jo...není úniku.

marketas1
29. čer 2011

@kajka_37 a jaký??????????

ami33
29. čer 2011

@lipetra jak jsem byla ve špitále, tak tam přišla holčina, měla tak týden do porodu a že má takové křeče v nohou, že jak ji to vzbudí, tak řve bolestí, prej ať se v noci neleknu, no co jsem jí měla chudině říct, sem jí řekla, ať si nedělá starosti, že budu řvát s ní. 😀DD

marketas1
29. čer 2011

@lipetra no tak moje předchůdkyně, co má být ještě rok na md,tak už se taky cpe zpět. Se cpala už minulej rok, když jsme byla v nemocnici s tím mimoděložním těhu...A teď zase...

mannadela
29. čer 2011

Dobré ranko 🙂

ami33
29. čer 2011

@lipetra jo a na ten horčík bacha před porodem, normálně by ti to doktor měl říct a vysadit před porodem ,ale znám holčinu, doktor jí to nechal brát až do porodu a nic jí neřekl a pak se chuděra hodiny trápila v bolestech, jak ten hořčíik zabraňuje křečím, tak vlastně i stahům dělohy, takže se trápila v bolestech hodiny a finále to bylo k ničemu, děloha asi nepracovala jak měla, takže po těch hodinách muka, jí stejně vzali na císaře.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru