Vyšlo to - I. trimestr 🙂 Rodíme podzim, zima 2011

evcikevil
11. únor 2011

Ahojky holky,pokud máte stejnou radost jako já a máte taky tak krásný pocit,že čekáte stvořeníčko s milovanou osobou,honem sem 🙂Já jsem to zjistila dnes ráno a před chvilkou jsem to oznámila příteli 🙂Jsme nadšení.Pravděpodobné početí je u nás 15 dní,takže termín porodu kolem října,listopadu.
Máte už nějaké příznaky?
Mě akorát popichuje v podbříšku,jinak nic 🙂

ami33
30. čer 2011

Hojte pupkandy 😀D

ami33
30. čer 2011

Dnes jenom s Váma vypiju kafe a valím do ulic

lipetra
30. čer 2011

@mannadela Ahooooj

lipetra
30. čer 2011

@ami33 Jak jsi rikala ze se jmenuje ten prasek na krec a ten masazni gel na nohy je Arnika?

lipetra
30. čer 2011

@ami33 Ahoooj

ami33
30. čer 2011

@lipetra Ahojda, detralex se to jmenuje,ale je to psíše na posílení cevní stěny než na křeče,ale dr. se mě ptala jestli toberu, když sem jí řekla, že mám unavené bolavé nohy večer. A masážní gel je Alpa bylinný gel, je modrej i obal i gel,ale takových přípravků je hafol, něco vyzkoušej a uvidíš.

cell
30. čer 2011

@lipetra : detralex je jenom na předpis a na křeče je spíš lepší zkusit nejdřív hořčík - po poradě s gynekologem. Detralex je na posílení žilní stěny u lidí, kteří mají problémys žílama

jinak dobré ráno 🙂

lipetra
30. čer 2011

@cell ahoj vis co ja beru horcik 3x denne a stejne me ty krece chytaji...tak premyslim cim to jeste zlepsit. Zkusim se zitra zeptat dr.

ami33
30. čer 2011

@cell já teda problémy s křečákama nemám ani jsem neměla, detalex mi jednou napsala obvoďačka na bolavé lýtka, říkala že lidi se sedavým zaměstnáním to mývají a že ona to taky musí brát, brala jsem to asi měsíc a super a gyndařka se mě teď ptala jestli to beru k hořčíku,ale na křeče fakt spíš ten hořčík,ale kombinují to hodně s tzím detralexem, je to běžně užíváno v těhotenství.

lipetra
30. čer 2011

@ami33 Jooo klasika Alpicka, no neni nad ni 🙂

cell
30. čer 2011

@ami33 : já ho těm našim těhulím taky ráda píšu, je bezpečný a oni křečáky ani nemusí být vidět, stačí žilní nedostatečnost

házejte si holky nohy nahoru 🙂

ami33
30. čer 2011

@cell no tak je fakt, že já nohy nahoru si vždycky dám až když mě začnou bolet. Ale když člověk sedí v práci furt u pc ona to jde těžko, doma si je už dávám aspoň pod stolem do roviny, že mi furt nevisí dolů.

lipetra
30. čer 2011

@cell @ami33 diky za tip...ja mozna budu mit krecaky po rodicich, kdovi 🙂

ami33
30. čer 2011

@lipetra já byla s těma nohama u obvodní ještzě před těhu, protože jsem měla jako strach z křečáků a chtěla jsem to vyloučit, kvůli antikoncepci a hormonů m a ona se jen podívala, prohmatala a říkala, že žádný křečáky nemám, sem si pomalu připadala jak simulant,ale ten detralex s hořčíkem mi pomohl.

lipetra
30. čer 2011

@ami33 no ja nebyla u obvodaka ani nepamatuji...ten muj je takovy dedulka, se kterym si spis popovidas nez aby ti neco vylecil 😀 😀 😀 ...musim najit jineho 😉

ami33
30. čer 2011

@lipetra no já mám docela mladou doktorku, taky tam moc nechodím...teď jsem tam byla kvůli razítku do těhu průkazky.

kajka_37
30. čer 2011

brý tro... mám tu ráno fofr, nějaký hurá úkol, pak sa ukážu 😉

ami33
30. čer 2011

Tak teď mi píše švagrová, že o víkendu dojede a prej od švagrové už má nachystanej pytel oblečení na malýho, se mám zase v čem hrabat a jídelní židličku, kam já to všechno dám.

ami33
30. čer 2011

@kajka_37 teda dneska na nás prdíte všechny, to vás přijde draho 😀D

mannadela
30. čer 2011

@ami33 Ahojka 🙂. Já jsem včera zas mluvila se sestřenicí. Tak ze mě páčila, kdy přijedu... že potřebuje vyklidit skříň, co v ní má věci po dětech... že už nemá místo na ostatní věci, tak ať si to koukám celé odvézt. Ještěže ty příbuzný máme, co 😀 ?

ami33
30. čer 2011

@mannadela ahojky, no to mi povídej, udělat si místo to je to nejmenší, kdybych to měla všechno kupovat, by mě omylo, ale co kdyby nebylo od koho půjčit, bych musela koupit. Právě švagrová se těšila, že budemem mít taky holčičku a že se zbaví pytlů oblečení po holkách a my čekáme Domču. 😀

ami33
30. čer 2011

Nic holky mizím, mám děsné fofry...mám ježdění kvůli práci a pak nákupy pomalu na víkend. Pampalám

mannadela
30. čer 2011

@ami33 No, sestřenka má zas dva kluky, takže ty větší věci pak už nepoužiju. Ale ty neutrální barvy se hodí vždycky. A má pro mě osušky, látkové plíny malé i velké (což mi ušetří spoustu peněz), povlečení.... a už mi chce strčit i odrážedlo a malé kolo - to aby se Viktorka hodně snažila.... ještě je v břiše a už má kolo 😀 .

lipetra
30. čer 2011

@ami33 Ty uz jsi byla pro razitko u obvodaka a i na EKG? Ty jo musim se zitra zeptat, kdy tam mam jit 🙂

kajka_37
30. čer 2011

@ami33 nono, já ti dám draho 😀
sem tuuu 🙂

lipetra
30. čer 2011

tady je dnes ale mrtvo 😉
tak my jedeme na vyjezdni zasedani do Slaneho, tak hezky den. 🙂

lipetra
30. čer 2011

Holky jakou mate doma digestor? Potrebuji radu, ktera znacka je dobra, diiiik.

marketas1
30. čer 2011

Ahojky holky
zdravím všechny, na kontrole všechno v pořádku a už mám i žádanku na vyšetření cukrovky....
Včera o půl 8 večer jsem smažila langoše @mannadela ,manžel na ně dostal strašnou chuť a byly výborné,mňam

A byli jsme se podívat v KIKA na ten pokojíček a hrůůůůůůůůůza! Nechcíííííííííííííííí

marketas1
30. čer 2011

@lipetra musela bych se podívat,jakou digestiř máme, ale asi moru výsuvnou a velká spokojenost

ami33
30. čer 2011

@mannadela no to je jasný, to se všechno bere, já už nakoupím jen pár věcí, hodně mi platí tchýně a zbytek taky poděděné.
@lipetra já tam byla už tak před měsícem, žádný EKG mi ikdo nedělal, doktorka mě poslechla a prej všechno ok, švagrová třeba v těhu měla cosik ze srdcem, to poznala i bez doktorky, prej jí začalo strašně hňápat a pak to přestalo, vždycky stresovala a chystala se do nemocnice a pak to samo přešlo a po porodu nic. Minulý týden jsem vlastně byla pro razítko u zubaře, říkala zubařka, žre prej zuby mám dobrý, že prej můžu rodit, tak jsem se zasmála. 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru