Vyšlo to - I. trimestr 🙂 Rodíme podzim, zima 2011

evcikevil
11. únor 2011

Ahojky holky,pokud máte stejnou radost jako já a máte taky tak krásný pocit,že čekáte stvořeníčko s milovanou osobou,honem sem 🙂Já jsem to zjistila dnes ráno a před chvilkou jsem to oznámila příteli 🙂Jsme nadšení.Pravděpodobné početí je u nás 15 dní,takže termín porodu kolem října,listopadu.
Máte už nějaké příznaky?
Mě akorát popichuje v podbříšku,jinak nic 🙂

mimys
30. bře 2011

@mannadela malýmu je devět a velkýmu je 14 .. puberták děsnej, boty už 46 !!

mimys
30. bře 2011

.. ale ted je zase krasný pokukovat po těch malinkatých věcičkách v obchodech.... v a navíc v růžovém ! ( na modrý radši preventivně nekoukám 🙂 )

mannadela
30. bře 2011

@mimys Tak to je supr, že už jsou tak velký, že nebudeš snad tak uhoněná, jako kdybys měla nějakého dvouletého špunta. A co na to mimčo říkají? Těšej se?

mimys
30. bře 2011

@mannadela No malej byl rád, že jako už konečně nebude on ten nejmladší. A velkej ten zareagoval : no vy jste se zbláznili, nééé ? a pak dodal.... no ostatně, mě už to může být jedno... až to půjde do školy, mě už bude jednadvacet ... 😀
Tak rychle to měl spočítaný 🙂 No já to ale radši nepočítám, kolik bude mě... jinak mě chytí depka :-/
No a ten největší tomu pořád nevěřil, až ted ve 13 týdnu byl se mnou na UZ a viděl to na vlastní oči 🙂 a povídá... no jo.. tak on ten doktor nekecal 🙂 tak to asi jo, no.... to je pěkný teda 🙂 On nám totiž doktor říkal, že kdybychom chtěli třetí, tak jedině uměle .... tak manžel říkal, že mu asi pošle účet na alimenty 😀

ilonne
30. bře 2011

Já jsem normálně přes den jak lemra. Ožívám až navečer, to mám najednou energie 😀 😀 .

@mimys Známá, kdy čekali druhý, tak vzala syna na UZ a doktor jim oznámil holčičku, tak jí prý zašeptal, že holku nechce, ať to ještě nějak zařídí 😀 😀

mimys
30. bře 2011

😀 no to je dobrý, no 🙂 Naši kluci by docela holku brali, tak doufejme, že se zadaří. Včera u nás nad domem ale lítali 2 čápi, tak jsem říkala, že na ně vezmu asi brokovnici 😀

mannadela
30. bře 2011

@mimys Vůbec si nelam hlavu s tím, kolik Ti bude, až půjde to malý do školy nebo až ze školy vyjde. Myslím, že vůbec nejsi stará, abys z toho měla mít depku. Hele, mám kámošku - když jí bylo 25, jejímu taťkovi bylo kolem osmdesáti. Přesně si to nepamatuju. No, a vůbec si nestěžovala - byl dlouho vitální, tak to s ním bylo fajn, i když byl starší. Takže jestli jsi akční a nezapšklá mamka, tak o Tebe vůbec nemám strach 😀 ... a dítě se bude mít skvěle.

mimys
30. bře 2011

🙂 díky za podporu, to já akční jsem, 🙂 jestě minulý týden jsme byli v krkonoších a já brázdila kopce na snowboardu 🙂 tak doufám, že mi to vydrží 🙂

mannadela
30. bře 2011

@mimys Jů, kde jste byli??? My byli začátkem března v Janských Lázních - na lýýýže naprosto ideální. Jen nějak, potvory, pořád zdražujou 😖

mimys
30. bře 2011

@mannadela byli jsme v Rokytnici, ale precijen snih uz byl jako taková ta ledová dřeň, co prodávaji v létě u vody 🙂

ilonne
31. bře 2011

Ahoj holky, nemáte nějaký typ na těhotenské džíny, vel. 46, nechce se mi za ně dávat 1300,- 😠 na těch pár měsíců. Od kamarádky jsem si už koupilan za pár kaček dvě sukně a svoje 3/4 kalhoty a jedny džíny by se mi hodily.

mannadela
31. bře 2011

@ilonne Zdar 🙂, mně taky přijde všechno děsne drahý ☹, úplně se toho hrozím. Buď za to člověk vyplázne majland nebo bude chodit pořád v jednom 😖 . Na Aukro jsi koukala? Já tam mrkla zatím jen zběžně (je tam přímo i těhotenské oblečení) a pár věcí se mi tam líbilo.

mimys
31. bře 2011

@mannadela
ahoj holky, já teda nakupuju na aukru pořád něco. Naposledy těhu kalhoty. Opravdu jako nový jsem koupila za 150 a to jsem ty samý viděla v CA za 800. Džínů a všeho je tam hafo. Kupovala jsem tam i nějaký trika.
Taky jsem již pokukovala po kočárcích. Daji se tam sehnat nový super levně. Toho se ale trošku bojím, přecijen to neni věc za stovku... a člověk si to pořádně nevyzkouší....

beisis
31. bře 2011

@mimys No kočárky bych na aukru koupila asi spíš opotřebený já nevím, ale asi jsou lepší obchody, kde to můžeš i rovnou reklamovat.
Jinak pokud je štěstí určitě se tam dají koupit super oblečení 🙂

mannadela
1. dub 2011

Ahoj holky, když už je tu řeč o kočárku, máte už nějakého vyhlídnutého favorita? Nebo je máte po starších dětech? Já jsem koukala na net a docela se mi líbil set Firkon Verano. Má hlubokou korbu, sporťák a autosedačku. A taky má prý kolečka do terénu, což budu potřebovat. Neslyšely jste na něj nějakou pochvalu nebo kritiku??? Naživo jsem ho ještě neviděla ☹, což je určitě potřeba. No, snad ho někde na prodejně najdu. Za Prahu, kde mají obchod, by se mi teda jet nechtělo. Leda, že by byl fakt dobrej a my ho hned koupili 😀

mimys
1. dub 2011

ja koukala na tenhle http://deti.aukro.cz/kombinovany-kocarek-castor..... .......jak ale rikam, kdyz si to clovek neošahá a nevyzkouší.... fakt mam strach jinak na obrazku dobrý a hlavne ta cena...

ilonne
1. dub 2011

@mannadela Ahoj, já ho mám taky vybraný, akorát bez autosedačky. Slyšela jsem na něj chválu a byl vyhodnocený jako nejbezpečnější testem MF Dnes. Prodejnu mají v Tuchlovicích. Autosedačku bysme chtěli Maxi Cosi, dá se přidělat na konstrukci Verana a byla taky vyhodnocená jako nejbezpečnější.

mannadela
1. dub 2011

@ilonne Já na něj právě slyšela taky jenom chválu, tak mi to přišlo až podivné 🙂. Navíc je za dost nízkou cenu. Koukala jsem, že jsou dokonce v akci. Tak jsem si říkala: je levnej, vychvalují ho, je hezkej... sakra, to je nějaké podezřelé 😀 .

mannadela
1. dub 2011

@mimys Tyjo, taky vypadá pěkně. A má supr obří kola. Já právě potřebuju něco do terénu. Jsme už skoro na horách, v zimě jsou tu mraky sněhu a kolem dokola jenom lesy 🙂. Takže budu nejspíš drncat po kořenech 😀 .

ilonne
1. dub 2011

@mannadela Koukala jsem taky na Libertu, byla mi doporučená, ale je dost těžká. Akorát se trochu bojím těch nafukovacích koleček.

@mimys Ten vypadá taky moc pěkně a máš možnost si ho někde osahat?

beisis
1. dub 2011

Ahoj holky, tak firkon mám ještě po prvním synovi jeho jediná nevýhoda je to, že je těžkej a strašně velkej, takže manipulace ve městě je sním těžší, ale zase když jsme jeli kamkoliv mimo prahu, tak byl k nezaplacení. Teď jsme se kvůli kočárku doma docela pohádali. Protože máme po synovi dva kočárky. Jeden se kterým jezdím já, a jeden se kterým jezdí muž. Vzhledem k tomu, že muž prostě miluje firkon protože to je tank a projede snim naprosto kdekoliv, tak se ho nechce vzdát a já se zase nechci vzdát toho svého, který má aretační přední kolečka a je i o dost lehčí. Mám kajtex. No takže nakonec přišel stim, že koupíme úplně novej kočárek. A chce takový ten chytrý kočárek nebo- li ten co má kloubek veprostřed koleček, takže je vhodný jak do terénu, tak do města. Tak jsem zvědavá, jak to dopadne a jestli ho opravdu mimisku koupí.

ilonne
1. dub 2011

@beisis Těžký? Mě nepřijde 11 kg tolik, ta Liberta má 19 kg. A jaký máš model?

beisis
1. dub 2011

@ilonne Já mám starší typ. Je to ta dvojkombinace. Prostě kočárek který roste s mimčem. Má osm pér a má přední kolečka na pevno. Nejsou aretační.

mannadela
1. dub 2011

@beisis Šmarjá 😲 , kloubek uprostřed koleček??? To slyším prvně.

beisis
1. dub 2011

@mannadela No spíš jak bych to popsala. Neni to tak, že otáčíš předníma kolečkama, ale ten kloub zajišťuje, že ti vlastně zatáčí ty zadní.

tehuli
2. dub 2011

ahojky holčiny...tak já mám favorita camarelo Q12🙂 v květnu bude zaplacena záloha🙂

mimys
2. dub 2011

@tehuli No ten je taky pěknej. Máš na něj nějake dobre reference?

tehuli
2. dub 2011

jj má kámoška z anglie ho měla právě ho koupila za 12.tis.a je to prý super cena tady..ale nevím no..:(nemám k tomu duveru moc..hlavně mi přijde ta korba malá 74cm je málá delka lůžka..když prý xlander má 76 a kámoška a lidi říkaj obecně že je prý malá..korbička, ale říkám si narodí se v září tak snad se tam do toho března na půl roku vejde🙂 a pak sportácek mi přijde dost velikej🙂

tehuli
2. dub 2011

@mimys jéé promin...to nebylo k tomu psala jsem i do jiné diskuze:D jj má 80cm korbu, polohovatelná záda v hluboke i sportáku a nafuk.kola, velkej nakup košík..dá se otočit proti směru i po směru:D
ten z anglie měl být 4bambinos ......který jsme zvažovali:D

nasekuratko
4. dub 2011

Ahoj holky, sice vase diskuze uz je poradne rozbehnuta, takze asi nehrozi, ze bych si ji prvni precetla, ale i tak....Muzu se pridat? 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru