Vyšlo to - I. trimestr 🙂 Rodíme podzim, zima 2011

evcikevil
11. únor 2011

Ahojky holky,pokud máte stejnou radost jako já a máte taky tak krásný pocit,že čekáte stvořeníčko s milovanou osobou,honem sem 🙂Já jsem to zjistila dnes ráno a před chvilkou jsem to oznámila příteli 🙂Jsme nadšení.Pravděpodobné početí je u nás 15 dní,takže termín porodu kolem října,listopadu.
Máte už nějaké příznaky?
Mě akorát popichuje v podbříšku,jinak nic 🙂

mimys
10. kvě 2011

@marketas1 ne, videla jsem jen ten obrazek na netu, co jsem posilala jako první 😀
Děsím se trošku té barvy, aby nebyla moc posraná 😀 Manža riká, že bude elegantní 😀 No jsem napnutá jako kšandy, co z té krabice vyndám 🙂.

hanysek5
10. kvě 2011

Ahoj holky,prosím vás o radu,do konce kterého týdne těhotenství se musí jít na screening v 1.trimestru?Já už jsem to zapoměla a švagrové dr. neřekla do kdy se má objednat.Díky moc.Když tak mi písněte interko.Díky

marketas1
10. kvě 2011

@mimys hihi, to bude sranda 🙂 Mě vadí, že není odpruženej, tady na těch kokičích hlavách by to byl mazec, bych z mimíska vyklepala dušičku, ale jinak pěknej moc!
A teď jsem byla ve městě a mamina šla s x-landerem, tak jsem si málem ukroutila hlavu 😀

marketas1
10. kvě 2011

@hanysek5 musíš do konce 13.týdne, chodí se, co vím, ve 12.týdnu nejpozději, ale ve 13. tě taky ještě vezmou

mimys
10. kvě 2011

@marketas1 no, toho se taky trošku bojím, no ... uvidím, je to takové adrenalinové 🙂
naštěstí u nás je ted všude nový asfalt, tak snad dušičku nevyklepem 🙂 Ony ty kolečka snad nejsou upne tvrde, ale pěnové, tak to tak drncat nebude... jen z toho budeme věčně dloubat kamínky... ( už jsme jednou takové meli)

marketas1
10. kvě 2011

@mimys uvidíš🙂 Teď už je to stejně jjedno, když máte kočárek doma 😀

mannadela
10. kvě 2011

Bóóóže, já se sem dneska vůbec nemůžu dostat. Mám úplně zabržděný počítač, odmítá spolupracovat ☹ . Všechna okna se mi otevírají tak 5 minut a v závěru se to stejně ještě kousne... a je vymalováno. Koukám, že pořád řešíte kočárky 🙂.

hanysek5
10. kvě 2011

@marketas1 díky moc!!!

marketas1
10. kvě 2011

@mannadela jj, pořád. ještě jsme našla tenhle, docela dobrej, ale moc se mi nelíbí žádná barevná kombinace...http://www.detskacesta.cz/kocarky/kombinovane/h...

marketas1
10. kvě 2011

@hanysek5 nemáš vůbec za co 🙂

mimys
10. kvě 2011

@marketas1 jj, na ten jsem taky koukala, no ony to nejsou moc barevne kombinace, jsou spis jednobarevny...:-/

mimys
10. kvě 2011

@mannadela někdo ti ten internet nepřeje 🙂 to je jasná sabotáž !

marketas1
10. kvě 2011

@mimys no tak jako jsem to myslela spíš tak, že prostě ty barvy mě nějak neoslovily, nevím.... Vždycky jsem chtěla černej, ale štve mě, že černej má opravdu už každá druhá mamina, tak ještě možná ten krémovej by šel.....

mimys
10. kvě 2011

@marketas1 No to jo, to černých jezdí jako mraku.... Taky bych se u toho černého bála, že se vyšisuje a že je na tom videt každej flíček ... to je jako s černym autem....pořád to musíš umývat..

marketas1
10. kvě 2011

@mimys tak co jsem slyšela, tak třeba černej x-lander ( nebo jakejkoli x-lander) očistíš krásně vlhkým ubrouskem, že žádný fleky nezůstávají...Já nevím,no... Chjo.....

marketas1
10. kvě 2011

@marketas1 tak mě půl dne nešel koník ☹

ada80
10. kvě 2011

monulkab.v tom prvním těhotenství se mimčo zdálo doktorovi nějaký menší tak mě poslal na tu plodovku a tam se zjistila ta vada ☹
já jsem na tom screeningu v prvním trimestru nebyla já přišla na to že jsem těhotná až nedávno 😀

bublina88
10. kvě 2011

@marketas1 dřív to nešlo. Mimi tam sedělo nahnuté dozadu a fakt špatně se to polohovalo. Raději vyzkoušet jestli to trochu výrobce vylepšil.

marketas1
11. kvě 2011

@ada80 držím moc pěsti, aby to bylo o.k. Kdy budeš mít výsledky?

@bublina88 děkuju za upozornění, to by mě fakt nenapadlo, že to nepůjde úplně dolů, zkontroluju. A jestli to nepůjde, tak jsme opět v prde*ce, páč nevím, jaký jiný kočár bych vybrala.....

lipetra
11. kvě 2011

Ahojik holky, jak se mate pri strede?
Ja jsem se rozhodovala mezi Xlanderem a Leviroo Mamba a nakonec zvitezil Leviroo Mamba cernobily, moje zamilovana barva🙂 Kamaradka ho ma a je moc spokojena🙂

marketas1
11. kvě 2011

@lipetra díky za další tip, jdu ho hledat na netu 🙂

lipetra
11. kvě 2011

@marketas1 Oni ho normalne v kamenných obchodech v CR nemaji, kamaradka si ho nechala dovezt z Nemecka, ale jinak v eshopu se tady da objednat. Ja si ho prave vyzkousela u nich, tak vim co ceho jdu 🙂 Je podobny Xlanderu, jen lehci a sportak se muze otocit na obe strany 😉

marketas1
11. kvě 2011

@lipetra tak to je blbý, potřebovala bych si ho ošahat ☹

lipetra
11. kvě 2011

@marketas1 To je mi jasne🙂 To asi kazdy. Ja si ho osahala a rozhodla se pro nej. Jsem rada, ze jsme usetreni nervu se schanenim kocarku, ze nam kamaradka s manzelem usetrila praci 🙂 Leda zkusit napsat do nejakeho eshopu, zda neni mozno se na nej prijet podivat.

marketas1
11. kvě 2011

@lipetra to zase nebudu hrotit, zatím x-lander vede 🙂

lipetra
11. kvě 2011

@marketas1 Já se právě rozmýšlela mezi Xlanderem a Leviroo Mamba a nakonec zvítezil ten Leviroo Mambo. A jakou barvu mas vybranou? 🙂

marketas1
11. kvě 2011

@lipetra a můžu se zeptat, proč zvítězil, co bylo lepší na Leviroo Mamba? No, vybranou mám zatím tu bílou 😀 Blázen, já vím....

lipetra
11. kvě 2011

@marketas1 Tak tu bych si vybrala taky 🙂 To chápu. Z těch barevných kombinací je nejlepší.
1. je lehčí
2. možnost umístění ten sportovni korbicky po i proti směru jízdy
3. omyvatelnost a možnost prát potahy
4. barevné kombinace

marketas1
11. kvě 2011

@lipetra no, tak to je dost věcí pro....Já teda fakt nevím....

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru