Vyšlo to - I. trimestr 🙂 Rodíme podzim, zima 2011

evcikevil
11. únor 2011

Ahojky holky,pokud máte stejnou radost jako já a máte taky tak krásný pocit,že čekáte stvořeníčko s milovanou osobou,honem sem 🙂Já jsem to zjistila dnes ráno a před chvilkou jsem to oznámila příteli 🙂Jsme nadšení.Pravděpodobné početí je u nás 15 dní,takže termín porodu kolem října,listopadu.
Máte už nějaké příznaky?
Mě akorát popichuje v podbříšku,jinak nic 🙂

ada80
12. kvě 2011

Holky díky jen musím ještě přespříští týden znovu na ultrazvuk malej má prý mírně dilatované ledvinové pánvičky,ale jinak je v pohodě

mannadela
12. kvě 2011

@ada80 Ježiš, co to znamená??? 😨

ada80
12. kvě 2011

má ty pánvičky mírně rozšířený

mannadela
12. kvě 2011

@ada80 A co se s tím bude provádět, jestli to tedy nějak napravit lze?

ada80
12. kvě 2011

prý se to u chlapečků stává a snad se to ještě do porodu nebo po porodu srovná

monulkab
12. kvě 2011

@kajka_37 kvůli úrovni řeckého zdravotnictví

kajka_37
12. kvě 2011

@lipetra neboj, prvně si dám slabý 🙂))

já naštěstí nemám čich, takže pachy mě míjejí, aspoň něco 🙂

monulkab
12. kvě 2011

ada80 a co se vlastně v té rizikové poradně dělá navíc? nějaké speciální UTZ?

kajka_37
12. kvě 2011

@monulkab aha... :(

monulkab
12. kvě 2011

@kajka_37 nemáš čich? jako vůbec?

kajka_37
12. kvě 2011

@monulkab vůbec, ani ťuk... jooo když nám ve škole dali čichnout k čpavku, to mě něco zašimralo..ale jinak fakt necítím nic... neb oto neumím vnímat...ale mamča si spíš myslí, že to je tím že sem jako malá byla furt nemocná, furt nějaký kapky do nosu a pak ještě mandle... no já nevím... já tvrdím furt že musím mít něco spešl.... z malíčku mi rostl 6.tý prst, jedna stolička měla 5.hrot.... já sem exot :D

lipetra
12. kvě 2011

@kajka_37 OK 🙂

monulkab
12. kvě 2011

@kajka_37 🙂 🙂 🙂 a chutě cítíš? jsem si právě myslela že to jde ruku v ruce spolu, jako když mám rýmu, tak taky necítím co jak chutná...

kajka_37
12. kvě 2011

@monulkab chutě mám... teda normálně.... teď nějak mě zrazují 🙂

ami33
12. kvě 2011

@marketas1
@kajka_37

Holky to řekno nám trvalo 24 hodin, nazpátek 20 hodin,ale potkali jsme tak čechy co jeli dva dny 😀

ami33
12. kvě 2011

Holky mazec, tak já ještě budu do mateřský podepisovat novou smlouvu,jen musim zjistit jak dlouho na ni musim byt zamestnana, abych měla mateřskou z té nové smlouvy. Dr. bude mít radost až přijdu ukončit neschopenku.

monulkab
12. kvě 2011

mateřská se počítá z posledních 6ti platů ne?

cell
12. kvě 2011

já musím vyrazit příští týden na sociálku se vyptat: mám 1 prac. smlouvu u 1 zaměstnavatele na úvazek 1,0 a pak jsem do konce dubna pracovala u jiného zaměstnavatele na dohodu, ale z tohoto platu mi normálně odcházelo soc. pojištění. Tak zkusím vyzjistit, jestli mi mateřskou budou vyplácet jen od jednoho nebo od obou zaměstnavatelů (což by samozřejmě bylo prima)

mimys
12. kvě 2011

@ada80 tak to jsme dvě, s pindíkem bříšku 🙂 bude teď spousta chlapečků...
S těma ledvinama se to ještě fakt může srovnat, ještě je čas. Tak to když na UZ bylo všecko ostatní v pořádku, tak si myslím, že dopadne dobře i ta amnio. Oni tam hledaji vždycky ruzny znaky tech poruch a to už by ti řekli, kdyby něco viděli...

mimys
12. kvě 2011

@ami33 to je uplne jedno, jak dlouho jsi zamestnana na novou smlouvu. Bude se to počítat z posledního příjmu,ikdyby to melo byt ze dvou mesicu z nove smlouvy a ze 4 mesicu stare smlouvy... udela se průměr. Alespon to tak bývalo...

lipetra
13. kvě 2011

Dobré ránko, konečně pátek 🙂

marketas1
13. kvě 2011

@lipetra ahojky

dobré ráno všem 🙂

lipetra
13. kvě 2011

@marketas1 Od rána se všude mluví jen o tom, že je pátek 13. a o hokeji 🙂 Včera jsem psala Rusům, aby vypadli, vypadalo to nadějně, ale nakonec měli štěstí a vyhráli nad Kanadou ☹

marketas1
13. kvě 2011

@lipetra pátek 13. je můj šťatný den, takže vyhrajemééééééééééééééééééé 😵 kam jsi jim psala? 😀

lipetra
13. kvě 2011

@marketas1 Jee já jsem popleta, mělo to být přála 😉 Kamarádka jde dneska na CR, oni chtěli aby jim to vyšlo na 13., páč přesně před rokem měli svatbu 🙂

marketas1
13. kvě 2011

@lipetra jj, taky jsem fandila Kanadě....Co je to CR?

lipetra
13. kvě 2011

@marketas1 ja jsem nevidela tu posledni tretinu a nez jsem sla spat, tak Kanada vedla a rano ctu na internetu, ze Rusove vyhrali...grrr. CR je cisarsky rez 🙂

marketas1
13. kvě 2011

@lipetra tak to jsme na tom stejně, já viděla jen začátek 3. třetiny a byla jsme strašně unavená, tak jsem šla raděj spát a ráno jsme se ptala kolegy hned po příchodu do práce 🙂
Dnes jsme si vzala těhu kalhoty 🙂 Jsem zase zkoušela oblečení a ve všem vypadám jak vorvaň....
Ahá, císař, mě to nedošlo 😀

lipetra
13. kvě 2011

@marketas1 Ja CR videla taky poprve tady a nez mi doslo co to znamena, tak to chvili trvalo 😀
Rano to tady vypadalo na dest a nakonec bude svitit slunicko a ja si vzala dlouhe kalhoty, tricko a svetr, tak se budu zas parit. Hruza ☹ No ja si ve vsem prijdu taky jak vorvan, nic si z toho nedelej.

marketas1
13. kvě 2011

@lipetra já mám dlouhé kalhoty, ale s sebou kraťásky, ale tady je ještě teda zima. Sice 15 stuňů, ale fouká studenej vítr, takže asi v těch kalhotech zůstanu.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru