Vyšlo to - I. trimestr 🙂 Rodíme podzim, zima 2011

evcikevil
11. únor 2011

Ahojky holky,pokud máte stejnou radost jako já a máte taky tak krásný pocit,že čekáte stvořeníčko s milovanou osobou,honem sem 🙂Já jsem to zjistila dnes ráno a před chvilkou jsem to oznámila příteli 🙂Jsme nadšení.Pravděpodobné početí je u nás 15 dní,takže termín porodu kolem října,listopadu.
Máte už nějaké příznaky?
Mě akorát popichuje v podbříšku,jinak nic 🙂

lipetra
25. kvě 2011

@ami33 Pohybu se dockas, ja jsem nervozni, kdyz to male nekope, nekdy totiz kope vic a nekdy mene. 🙂

lipetra
25. kvě 2011

@marketas1 Ja nemuzu perlive ani jemne perlive vody kvuli zaludku, jenom neperlive, tak do toho vzdy dam citron a je to v cajku a pekne vychladim 🙂

marketas1
25. kvě 2011

@ami33 já pohyby taky ještě necítím....

marketas1
25. kvě 2011

@lipetra tak to jo, s citrónem to jde.

ami33
25. kvě 2011

@marketas1 já taky zapomínám, beru někdy jen 2...vincentku? vím, že se dá koupit v léakrně,ale to bych asi nedala, bych měla strach, že vyklopím i oběd, si na to pamatuji jako děcko, sem to pila s mlíkem na průdušky, fuj hnus,ale asi je to zdravé, jedině, že by dnes dělali nějakou slabší
@lipetra jojo, citrónek je úžasná věc

lipetra
25. kvě 2011

@marketas1 Ja zacala pohyby citim az minuly tyden, tzn. v 19. týdnu.
Já piji neperlivé vody normálně samotné, ale magnezku jen s citronem, to bych taky nedala.

lipetra
25. kvě 2011

@ami33 Bez citronku ani ranu

ami33
25. kvě 2011

Holky myslíte, že ještě porostou prsa? já četla, že prej se většinou zvětší o ty dvě velikosti, by mě zajímalo jako kde se to zastaví majn got.

ami33
25. kvě 2011

@lipetra no to já jsem teď začátek 20 týdne, hele a jak to jako citíš, jako takové nějaké letmé dotyky nebo prostě jasnej dotek.

lipetra
25. kvě 2011

@ami33 Ze zacatku jako takove lechtani a ted obcas kope pekne 🙂 Ja uz byla vystresovana ze je neco v neporadku. Ale to ja jsem vyplasena ze vseho co se tyce doktoru ☹

marketas1
25. kvě 2011

@ami33 no, mě teda prsa vyrostla už o velikost, podprsenky jsou mi malé, ale bojím se koupit novou, že mi bude za 14 dnů zase malá.....Jinak já jsem byla ve 13tt nemocná a jak nic nemůžeš, tak jsem byla vděčná i za tu vincentku .-D
@lipetra au, ty úpony fakt bolí

ami33
25. kvě 2011

@lipetra tak takové to lechtání a letmé dotyky to už něco takovýho cítím,ale čekám na pořádnej dotyk. No já nijak nestresuju, si říkám ještě klidně mám i 14 dní čas a navíc některé mimi je větší či menší, to může mít asi taky vliv.

ami33
25. kvě 2011

@marketas1 no já ani nevím o kolik,ale o dost,zatím jsem taky novou prdu nekoupila, ještě je co nosit,asi to teda ještě není tak tragické,asi tragické to teprve bude. No jo kdybych byla marodná bych to asi taky překonala, pro mimi cokoliv.

lipetra
25. kvě 2011

@marketas1 Ja si koupila dve podprsenky v CA vetsi, pac ty stare me uz tlacily 😀
To verim, bud v klidu, ono to fakt prejde.

lipetra
25. kvě 2011

@ami33 mas cas, me taky uklidnovala kamoska, ze ona je mela az ve 22. tydnu...

ami33
25. kvě 2011

@lipetra jojo..taky záleží kde je placenta,ale já ji mám na zadní stěně, takže ta by mi to tlumit neměla, myslím, že je to už otázka páru dní.

lipetra
25. kvě 2011

@ami33 To mi taky rikala, ze zalezi na placente...

mannadela
25. kvě 2011

@ami33 Já to naše mimčo cítím jako takové bublání - zatím jemné. Občas mám pocit, jakoby se tam něco otočilo - je to takový míň intenzivní, ale dlouhý a točivý pocit 🙂. Ten vidět není, ale ty jemné bublavé jsou mi vidět na břiše - lehce se mi na ten okamžik vyboulí.

ami33
25. kvě 2011

@mannadela fakt jo? asi budu muset víc pozorovat břicho,ale jako takové to bublání to bych taky měla. No já už se nemůžu dočkat, až se mi ten pupek začne pořádně vlnit hehe.

ami33
25. kvě 2011

tak teď sem prckovi pustila LUcii, tak to by ho mohlo rozparádit hehe 😀

ada80
25. kvě 2011

hoj holky tak já bla včera na ultrazvuku kvůli těm ledvnným pánvičkám a doktorka říkala že si s tím nemám dělat hlavu,že to budou jen sledovat,jinak že je malej v pořádku tak jsem ráda.

marketas1
25. kvě 2011

@ami33 😀
@lipetra asi si taky koupím nějaké.Ale nechce se mi dát 600za podprdu, kterou pak stejně nebudu nosit....

ami33
25. kvě 2011

@ada80 No vida, to je krásná zprávička 😀

ada80
25. kvě 2011

ami33:fakt se mi ulevilo,protože kdyby to měl hodně zvětšený tak by musel na operaci a to si teda neumím představit

lipetra
25. kvě 2011

@marketas1 ja vychytala nejaky vyprodej, tak jsem je mela levnejsi 😀 taky se mi nechce utracet za tohle.

lipetra
25. kvě 2011

@ami33 Tanečník to bude 😀 😀 😀

ami33
25. kvě 2011

@lipetra no to je možný, na ultrazvuku má vždycky atletický kreace, minule měl nohu u hlavy

ami33
25. kvě 2011

@ada80 to chápu, nedovedu si představit něco takovýho prožívat, to musí být smutné pro každou maminu.

lipetra
25. kvě 2011

@ami33 baletak 😀

ada80
25. kvě 2011

ami33.jojo to musí být hrozný,proto jsem ráda,že to je v pořádku,prý by se to do porodu nebo hned po porodu srovnat
Jinak doktorka říkala ž má luxusní profil a že je všechno hezky vidět 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru