Vyšlo to - I. trimestr 🙂 Rodíme podzim, zima 2011

evcikevil
11. únor 2011

Ahojky holky,pokud máte stejnou radost jako já a máte taky tak krásný pocit,že čekáte stvořeníčko s milovanou osobou,honem sem 🙂Já jsem to zjistila dnes ráno a před chvilkou jsem to oznámila příteli 🙂Jsme nadšení.Pravděpodobné početí je u nás 15 dní,takže termín porodu kolem října,listopadu.
Máte už nějaké příznaky?
Mě akorát popichuje v podbříšku,jinak nic 🙂

ami33
25. kvě 2011

@marketas1 teď mě houplo nahoru kilo a něco, tak zase mozarela, lučina a tak. o víkendu jsem dělala královský krevety na másle s česnekem a citrónem, teď jsem četla, že kolem, toho 20 týdne by se mělo jíst hodně ryb, kvůli těm omega 3 mastným kyselinám což je na dobrej vývoj mozku a nebo požádat prej dr. o nějaké doplňkové tablety. Asi zajedeme někde na výlov koupit pstruhy, když to tu máme všude kolem.

lipetra
25. kvě 2011

@ami33 kolik jsi pribrala kg od zacatku tehu? no ty si hezky davas do nosu, same dobre veci, 🙂 to prcek hezky poroste

marketas1
25. kvě 2011

@ami33 já ryby moc nemusím, takže beru vitamíny,no....Ale krevety miluju, mňam! A já jsme měla o víkendu svíčkovou ( včera jsme ji v 8 večer dojedla, prase) a v neděli plněný bramboráky, takže já se nemůžu divit, že kynu....

lipetra
25. kvě 2011

@marketas1 no ale kadernik mi dal takovou platinovou, ktera sla do fialova a to teda byl ulet jak hrom, jsem vypadala hrozne ☹

ami33
25. kvě 2011

@marketas1 jo to jsou babský kecy, který měli, když nebyli ultrazvuky...já měla taky ze začátku horší pleť ale to jsem chytla ve špitále, mě bylo blbě a jsem chtěla něco namočit na palici a furt jsem si tím celej den potírala ksicht v bolestech a pak jsem se celá osypala, jsem se ptala čím to bylo napuštěný a prej by mi nic takovýho nedali a že mám asi alergii na tu jejich tkaninu, sem ráda že to mám pryč.

marketas1
25. kvě 2011

@lipetra no, ale fialová je taky studená 😀
@ami33 no, tak já jsem měla normálně akné, teď se to už zlepšilo, ale stejně mám pupínky, ale jen sem tam. U mě obrovský úspěch!

ami33
25. kvě 2011

@lipetra no já se držím tabulek dokud to je jak má tak se neomezuju a prej je to taky hodně dispozičně a máti měla jedno těhu 11 kilo a druhé 13 kilo a po porodu měla ještě míň než před těhotenstvím.
Jedna kamarádka ta zase přibrala přes dvacet kilo a když ji teď potkám má pěknou postavu jako vždycky měla.

lipetra
25. kvě 2011

@marketas1 to jo, ale me nesla

ami33
25. kvě 2011

@marketas1 hele ale bramboráky jsem taky chtěla dělat s nějakou masovou směsí,ale manžel jako teď taky že prej hubne, tak jíme zdravě oba, teda tak napůl, zase nic se nemá přehánět.

lipetra
25. kvě 2011

@ami33 Ja jsem pribrala necele 4 kg od zacatku tehu, moje mamka pribrala vzdy jen deset kg v tehu, tak snad budu po ni 🙂

ami33
25. kvě 2011

@marketas1 no tak pleť je podle mě taky hodně o hormonech, si ještě nepískám, třeba se ještě může něco vyrazit,ale hlavně nepoužívám nic žádný make up žádný pudr nic, jen vodu a krémy...ať to dejchá

marketas1
25. kvě 2011

holky, tak to závist, moje mamina při obou těhu přibrala 15 kilo, takže já asi prostě budu mít těch 20... ☹

marketas1
25. kvě 2011

@ami33 tak to já teda pleťovou vodu, krém s UV , make up a pudr. Jsem tak zvyklá

ami33
25. kvě 2011

@lipetra to máš ideální, já čekala že to bude horší páč od začátku těhu mám zakázaný pohyb a měsíc jsem vlastně proležela úplně, teď se chci zeptat dr, jestli bych už mohla začít cvičit aspoň něco, tak nevím co mi řekne.

ami33
25. kvě 2011

@marketas1 hele ale těch 15 kilo je ideálka, to je v normě, to ti po porodu moc nezůstane a zbytek jde pryč s kojením

marketas1
25. kvě 2011

@ami33 ale já si myslím, že půjdu hrubo přes 15. Že těch 20 dám

lipetra
25. kvě 2011

@ami33 no ja chodim 2x tydne cvicit a doma mam taky dost pohybu jak rekonstruujeme a v praci nemluvim 😀 a ja diky zaludku si musim davat pozor co jim
tak budu drzet palecky at ti povoli cviceni, ono je to fajn na bolesti zad i pro takovy ten osobni pocit, kor kdyz jsi zvykla sportovat

lipetra
25. kvě 2011

@marketas1 to pak zas das dolu, uvidis, ono to pujde samo, to vidim u kamosek, jak se dostavaji zpatky na vahu kde byly pres tehu 🙂

ami33
25. kvě 2011

@marketas1 no i kdyby, když budeš chtít dolů to dáš

marketas1
25. kvě 2011

@lipetra ale tak asi jo, holky říkaly, že kojenm to jde hned dolů..A cvičit už taky snad konečně začnu 🙂

marketas1
25. kvě 2011

@ami33 já mám problémy s váhou odjakživa, prostě se musím příšerně hlídat co jím a cvičit, abych byla normální, přibírám i ze vzduchu, bohužel ☹

ami33
25. kvě 2011

jak se tak bavíme o těch kilech sem si hned musela jít namazat jeden rohlík a to mi za chvíli dovezou oběd

lipetra
25. kvě 2011

@marketas1 nektere moje kamosky nabraly i 25 kg a daly to dolu krasne

ami33
25. kvě 2011

@marketas1 tak kdo se hlídat nemusí, já kdybys si taky jedla co se mi zachce a co mi chutná, tak taky budu přibírat, nejsem z těch co se nacpe čím chce a má postavu furt stejnou, ale brala bych to, to by byl svět hned krásnější,ale peněz co by to stálo hehe. 😀

marketas1
25. kvě 2011

@lipetra no, jenomže já nechci, musí to být pro tělo a organismus šílená zátěž, přibrat během 9měsíců 25kilo...Šílený!

marketas1
25. kvě 2011

@ami33 jenomže já se prostě nějak nehlídám, prostě mi to nejde,no.. ☹

lipetra
25. kvě 2011

@marketas1 jedna kamoska mela v sobe hodne vody a druha mela problemy se zady obrovske, ale jinak v pohode

lipetra
25. kvě 2011

ja myslim, ze je to vetsina lidi co se musi hlidat, aby nepribralo, ale ono jde asi o zvyk 😀 😀 😀 ja se naucila jist pravidelne a vaha mi sla hodne dolu a pak i tim pohybem to je 🙂

marketas1
25. kvě 2011

@lipetra já třeba chodím do práce pěšky, skoro každej den 50 minut. A chci teda konečně začít s tím těhu palltesem, jím pravidelně, ale i tak přibírám....

lipetra
25. kvě 2011

@marketas1 taky chodim pesky a tehu pilates fakt doporucuji, spis nez tehu jogu...no je to nejen o pravidelnosti, ale i pak co clovek ji, ja mam omezeni, tak proste svickova s knedlikem pro me neexistuje ☹ , i kdyz ji mam tak rada

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru