Vyšlo to - I. trimestr 🙂 Rodíme podzim, zima 2011

evcikevil
11. únor 2011

Ahojky holky,pokud máte stejnou radost jako já a máte taky tak krásný pocit,že čekáte stvořeníčko s milovanou osobou,honem sem 🙂Já jsem to zjistila dnes ráno a před chvilkou jsem to oznámila příteli 🙂Jsme nadšení.Pravděpodobné početí je u nás 15 dní,takže termín porodu kolem října,listopadu.
Máte už nějaké příznaky?
Mě akorát popichuje v podbříšku,jinak nic 🙂

ami33
3. čer 2011

@marketas1 Jako manžel mě ráno zdržoval doma, než jsem se dala do cajku tak bylo hodin jak na kostele a jela jsem do kanclu, tam nikdo nebyl a bordel jako v tanku, tak sem si vzala z pc nějaké věci a jela jsem domů. Pak jsem ještě jezdila jak to pako po Rožnově autem a hledala nějakej ten mimi shop co jsem našla že tu máme,ale je mi divné, že mi o něm žádná kámoška ještě neříkala. Samozřejmě sem nic nenašla a pracovat taky nemůžu, páč mi nejdou přetáhnou věci z flashky do kompu, tak to nechám na manžela, blbá flashka na heslo no aspoň se nepředřu hehe.

marketas1
3. čer 2011

@ami33 jo a aspoň si se mnou tady bude někdo povídat! 😉

ami33
3. čer 2011

@marketas1 stejně v pátek se špatně dělá, šéfko by mi to jedině schválil

ami33
3. čer 2011

a v pondělí mám to utz, takže se taky nepředřu, příští týden kadeřnici, další týden zubař to mám hrůzu.ale před půl rokem tam nic nebylo , tak snad mě nebudou mučit jako těhuli.

marketas1
3. čer 2011

@ami33 😀 to máš dobrýho šéfa!

marketas1
3. čer 2011

@ami33 já jsme byla u zubařky, že se mi odlomil kousek zubu a říkala mi, že pokud to nebude bolet, že to zpravíme až porodím 😀 A ke kadeřníkovi taky musím, už to mám odrostlý....

ami33
3. čer 2011

@marketas1 jo můj šéfko je nejlepší na světě, když byli kšefty i dovču zaplatil. Já byla loni v zimě po 3 letech a měla jsem hrůzu, že mě bude mučit a jen prohlídka a papá, ale nic mě nebolí, tak snad to bude zase rychlá návštěva. Jo to je lepší zpravit až po porodu podud to jde, co se zbytečně nechat trápit.
Tak kámoška mi dneska psala, že té sladké tekutiny na tom testu na cukrovce jsou prej jen dvě deci, tak to je v klidu.

cell
3. čer 2011

to já jdu dneska ke kosmetičce- minule mi tvrdila, že to bude kluk, že mám krásnou pleť, tak jsem zvědavá, co mi řekne dneska, když jsem samej beďar 😀

ami33
3. čer 2011

hele mě to říkali v poslední době všichni, jak skvěle vypadám, pleť krásnou jak nikdy a všic hni, že vypadám na kluka a je to kluk. 😀 Ale sama říkám, že jsou to pověry z minulého století, kdy nebyli ultrazvuky.

ami33
3. čer 2011

Holky přemýšlím, jestli koupit takové to lehátko pro prcka, některé jsou i větší, že těm dětem dlouho vydrží, použité na bazaru třeba kolem 500 Kč...je jich tam plno. Zase si říkám, že je to jedno místo navíc krom postýlky, přece nebude chtít být furt jenom v postýlce a takhle může semnou kamkoli po bytě.

cell
3. čer 2011

nás ještě trochu napíná 🙂

cell
3. čer 2011

já bych to lehátko taky chtěla, lae asi o koupím taky z bazaru - prý je to jen na chvilku a ty děti to moc pak taky nebaví

marketas1
3. čer 2011

@ami33 jenom 2 deci, tak to je nějak málo, ne? Já jsem slyšela, že mnohem víc....
@cell já jsme byla te´d jen na obočí a kosmetička mi říkala, že se mi ta pleť nádherně zpravila 😀
@ami33 pokud by to fakt bylo podle pleti, tak mám určitě v bříšku taky kluka!

marketas1
3. čer 2011

@ami33 myslíš takové to hrací lehátko? kamarádka ho má půjčené a prej super. Ale je to fakt drahé....

ami33
3. čer 2011

@marketas1 no já taky četla nevím kolik,ale že toho je móóc a že mají ženský co dělat aby to vypili, tak nevím.
@marketas1 to bude kluk uvidíš
@cell já bych taky koupila použité, ty nové jsou drahé, i když včera jsem viděla nové kolem 1000 Kč a pěkné.
Mě právě říkali známý, že malá to měla odmalinka a do dneškla v tom sedává, pije, jí , usíná. Jsou i takové větší to více kilo, na delší dobu.

ami33
3. čer 2011

@marketas1 no já nejdřív koukala na hrací deku,ale to lehátko mi přijde to samý, a mimi je tam zabezpečený a je to přenosný a tak.

marketas1
3. čer 2011

@ami33 a já chci tu holku! 😀

ami33
3. čer 2011

tak asi toho utrejchu bude fakt víc hehe
teckovanaorchidej @ami33 2 deci nebo čtvrt litru, já ti už přesně nevím, ale rozhodně se to dá přežít, nesmíš nikam chodit, musíš v klidu sedět a ČEKAT. Abys tu glukozu nezužitkovala jako energii k pohybu a tím pádem by mohly bít zkreslené hodnoty.
Ty a možná že toho bude i trochu víc, toho utrejchu, už si nejsem jistá, fakt

marketas1
3. čer 2011

@ami33 pošli mi odkaz, asi nevím přesně, co myslíš....

ami33
3. čer 2011

@marketas1 jo?? tak to teda bude holčička..nám to teda bylo jedno, já bych měla úplně stejnou radost i z holčičky,ale od začátku těhu sem slyšela od tchýně a švagrové, ať je to holčička a furt, už mě s tím srali, jako by chlapeček byl něco míň nebo co, tak sem chtěla i toho kluka,ale byla bych stejně ráda i za holčičku.

marketas1
3. čer 2011

@ami33 jo, tak to je to samý, co jsme myslela já 🙂 A mě je to taky jedno, ale raděj bych byla za tu holčičku, ale z kluka rozhodně nebudu zklamaná! 🙂

ami33
3. čer 2011
ami33
3. čer 2011

@marketas1 je fakt, že u nás ba to s holčičkou bylo jednodušší co se týká jména, takhle vůbec nevím hehe

marketas1
3. čer 2011

@ami33 ještě nemáte jméno?

ami33
3. čer 2011

@marketas1 no máme nějaký vytipovaný,ale je jich moc, pro holku bysme měli víc jasno.

ami33
3. čer 2011

ha neumím pít z hrnku, zlitá celá jak malé děcko hehe. 😀

marketas1
3. čer 2011

@ami33 tak to buď klidná, mě se to taky stává, že neumím pít. A včera jsme neuměla sníst ani blbou meruňku, byla po celém tričku... 😀

ami33
3. čer 2011

@marketas1 já si včera koupila broskve a nektarinky, sem zvědavá jestli to už bude mít nějakou chuť, už měli i maliny ňám...asi půjdu si koupit kofeinový kafe a dám na cestu nějakej nanuk.

marketas1
3. čer 2011

@ami33 broskve jsme si koupila včera v albertu a dobrý. Dnes mám chuť na meloun 🙂 KOfeinový kafe?

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru